-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
fajne te pazurki :loveu: korci mnie by znów se zacząć robić.... no i oczywiście na konkretnym tle to zdjęcie zrobione :diabloti:
-
fajny ten nowy obiekt życia :loveu: ciekawe czy chłopaki jakoś zareagują na nowych "domownikersów"...czy w ogóle zareagują...?
-
[quote name='madziasto4'] Matko, każdy facet broni jak swoich normalnie! :diabloti: [/QUOTE] włacha, w tym cały szkopuł :diabloti:
-
Madźka żyjecie??? co u Was? :loveu:
-
[quote name='tigrunia'] Ło matko to jakiś mega napaleniec :crazyeye: Ja ostatnio dostałam info, że Pudzian dojrzewa :oops::evil_lol: [/QUOTE] mały ale jary :evil_lol: menźcizna z niego rośnie :loveu:
-
cze Asik :loveu: zawitałam i tu! zdjęcia by sie jakieś przydały...dawno nic nie było, ani Fidka ani Arniego...
-
powiesz gdzie byłaś i co robiłaś??? :loveu:
-
jak wyczuje cieczkę to cos tam świruje, zapewne jak każdy pies :lol: póki jest spokój w domu to zostawiam tak jak jest, no chyba że TZ zmieni zdanie i nie będę musiała się z nim wykłócać... mam takich znajomych, którzy wykastrowali swojego yorka bo taki był napalony na wszystko i wszystkich, że nawet nogi od fotela w domu gwałcił a potem znajoma musiała sprzątać po nim :cool1: my na szczęście tak nie mamy.
-
cze D-E :loveu: a ja od miesiąca dałam se spokój z zonen studio, dam skórze odpocząć przez zimę i dopiero na wiosnę zaś zacznę chodzić...:lol: D-E kiedy zaczynacie jazdy? w każdej szkole jest inaczej zapewne, ja wpierw musiałam zdać wewnętrzny egzamin i skończyć wykłady by móc siąść za kółkiem z instruktorem...
-
cze Ula :lol: cze Be :lol: Be miałam ale już nie - nawet miałam termin zaklepany, coś wypadło i musiałam odwołać a teraz TZ się nie zgadza, twierdzi że nie będzie go kaleczył...ja mam na ten temat inne zdanie ale nie chcę sie kłócić. Jak na razie w domu nie mamy z nim problemów - nie szaleje, nie gwałci niczego ani nikogo (no czasami jak ktos obcy przyjdzie a jemu się spodoba to tak chwilkę coś tam próbuje ale jak go przegonie to przestaje...), nie brudzi niczego więc odwlekam to ...nawet lekarza się pytałam we wtorek co robić i sam powiedział, że jeśli nie mamy z nim problemów w domu to możemy na razie nic nie robić :roll: nie wykluczam, że nigdy tego nie zrobię ale póki co to nie.
-
jeny, jakie tajemnice :roll: nic nie kumam... cze Be :loveu:
-
cze :loveu: rewolucje żołądkowe skończone ;) Fidlasty o kilo włosów lżejszy! i przystojniejszy :loveu: na razie nie mam zdjęć jego nowego imagersa ale się o nie postaram... Pani fryzjerka jak go zobaczyła to powiedziała: [I]"O to ten, który tak bardzo mnie kocha! Jak się uczepi ręki to nie idzie go oderwać!"[/I] zboczuch jeden :mad:
-
[CENTER][B]za tysiaka (1000!!!) [/B] :drink1::drink1:[/CENTER] dzie żeś pojechała?
-
[quote name='Pegaza'] Tia Kasia przecie bebne o tym juz jakis czas..:p [/QUOTE] no bębnisz bębnisz, ale się pytałam czy się w końcu zapisałaś? :p kiedy zaczynasz? [quote name='madziasto4'] [B]Fidlasta[/B], Ty chyba też nie miałaś problemu słabej dynamiki jazdy?? :evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] nie miałam i nie mam! :evil_lol: ba, w zakręty wchodzę prawie na drifcie :diabloti: nie raz opierdziel od instruktora za to dostałam...i pewnie dlatego tak długo zdawałam to prawko :cool1: teraz jeżdżę w miare przepisowo - jak jest 50km to jadę tak 60-70, jak mogę więcej to jadę więcej ale nie jeżdżę poniżej 50 no chyba, że jadę przez jakieś osiedle to wtedy raczej tak bo nie wiadomo kto wyskoczy nagle na ulicę...
-
[quote name='Pegaza'] Kasia bankowo ze wirus moje wszystkie 3 to przeszly ostatnio pisalam nawet a i Pipi wczoraj nawet znow mi narobila w nocy a i wymioty miala tyle ze samą zolcią jest cos chyba w powietrzu bo co slysze to psy maja sraczki...to sie wyobraz co ja przechodze gdy mi narobi Soma:cool1: ja tam nie wymiotuje ale i tak mnie to brzydzi...:roll: i potem wietrzenie mieszkania i spraye zapachowe co sie da... nie no Lukasz jest bombowy z tymi tekstami:evil_lol: [/QUOTE] może być, że wirus jakis panuje... gdybym miała taką Somę to czekałabym na klatce na TZta aż przyjdzie i posprząta bo ja nie udupiłabym :evil_lol: ostatnio taki tekst zapodał: [I]"Tata piździ, ubierz mi tepy!"[/I] [SIZE="1"](czyt. skarpety)[/SIZE] :evil_lol:
-
cze :loveu: no ja własnie nie wiem co mu było, wieczorem jeszcze raz musiałam z nim biec na podwórko ale juz potem był spokój i w nocy też...może on tylko coś zjadł i mu zaszkodziło? zobaczymy zresztą jak przyjdę dzis z pracy :cool1:
-
cze prawie weekendowo :p wczoraj Fidlak zrobił mi smierdzącą niespodziankę gdy wróciłam z pracy - obrzygał i zasrał mi cały przedpokój!!! wchodze do chałupy i czuję że coś wali, w myślach już klnę na TZta, że nie zostawił okna otwartego jak wychodził do pracy i przez to jest zaduch ale wchodze dalej a tu klocki jak od krowy na pastwisku :angryy: cały dywanik brudny, kafelki wkoło też! a smród aż pali w gardle :shake: a Fidlasty skulony uciekł mi na klatkę, położył się i cały dygotał a ja stanęłam bezradnie i nie wiedziałam czy najpierw sprzątać czy zakatrupić tego ryja małego, który tak po prawdzie niczemu winny nie był że dostał biegunki i rzygania... sprzątają te goowna z rzygami i wrzucając je do śmieci na przemian rzygałam do zlewu - nie dało się udupić tego smrodu :angryy: a najgorsze było to, że on chyba rano mi to zrobił i do 16.00 tak to się fajnie roznosiło po mieszkaniu i wsiąkało w dywanik!!! a Młody do mnie: [I]"Ale ta kupa śmierdzi! Moja tak nie wali, prawda?"[/I] :evil_lol:
-
ha ha, się uśmiałam z twojej historyjki :evil_lol: :evil_lol: grunt, że foka bezpieczna i cała :p ja też się cieszę kiedy TZ idzie na nockę do straży...ba, nawet uważam że zbyt rzadko ma te zmiany :diabloti:
-
się zapisałaś na prawko, D-E? :razz: Chłopy już takie som - w prawe ucho im wlatuje, lewym wylatuje i nic nie zapamiętują...i raczej tego się już nie zmieni! :cool1:
-
Leo why ??? Why not ??? Czyli galeria naszego ukochanego LEO
Kasia replied to kosu32's topic in Foto Blogi
Tu masz ciutkę mniejsze wydanie - ale nie podlinkowane...:oops: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/207/72c4be7def6ca87c.jpg[/IMG][/URL] -
Leo why ??? Why not ??? Czyli galeria naszego ukochanego LEO
Kasia replied to kosu32's topic in Foto Blogi
to super :lol: bo ja próbowałam i coś mi nie wychodziło a wcześniej swoje wszystkie sama linkowałam...nie wiem co jest nie tak? -
Madźka dzienki :loveu: [COLOR="LightBlue"] wiesz za co...[/COLOR]
-
Leo why ??? Why not ??? Czyli galeria naszego ukochanego LEO
Kasia replied to kosu32's topic in Foto Blogi
Anka usuwaj Szorstkę z podpisu bo jeszcze zapeszysz ten jej wspaniały domek! ;) Poprosiłaś kogoś by Ci podlinkował Leosiowy banerek? -
Pies i suka wyrzucone z pociągu. Nuka i Edi już w DS.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Agata, troszke zmieniłam tekst Szorstki i podmieniłam zdjęcia: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=749530714]MŁODY Piesio wyrzucony z POCIĄGU. CZEKA I UFA! (749530714) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [/B] Jeśli mam to zmienić to daj inny tekst... To, że widac na końcu aukcji zdjęcie Szorstki i w miniaturce też to nic nei szkodzi - z czasem one znikną...tak to już jest jak sie podmienia na innego psa... -
Pies i suka wyrzucone z pociągu. Nuka i Edi już w DS.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Agata ja tekstu nie wymyślę - nie potrafię, nie dam rady niczego ładnego ani łzawego sklecić. Zobacz aukcję Szorstki - może ten tekst lekko przerobić, wstawić zdjęcia Piesia??? aukcja Szorstki: [url]http://www.allegro.pl/item749530714_szorstka_mix_sznaucera_ofiara_wakacji_pies_cudo.html[/url]