-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
ha ha, obtnę ich i już! nawet nie będziesz wiedziała kiedy :evil_lol: tak serio to ja se tak kombinuję co zrobię jak mnie zwolnią :cool1: i juz kilka pomysłów miałam, ale nic nie jest jeszcze pewnego...na razie tylko tak gdybam co by było gdyby babcia miała wąsy :p cos z koleżanka kombinujemy, coś sama se wymyślam...a najbardziej to bym chciała tak pracować se jak Ci w tych [I]kryminalnych zagadkach MIAMI[/I] :evil_lol: takie cuś to mi sie podobuje - praca nie na miejscu i jaka ciekawa! nie mam pojecia ile taki kurs kosztuje, nie dowiadywałam się :shake:
-
Torek goopl kochany :evil_lol: drugi taki egzemplarz sie juz nigdy nie trafi :loveu:
-
cze Asik remontowa :loveu: poka fotki, poka - teraz przed i potem po też, i w trakcie też :p
-
jaka kulka zwinięta :loveu: prawie wlizła w to oparcie, hi hi
-
[quote name='madziasto4'] Cześć Kasia, czytałam, że psim fryzjerem chcesz zostać? :evil_lol: :loveu:[/QUOTE] jeśli nim zostanę to masz u mnie chłopaków załatwionych za friko :loveu: :evil_lol:
-
dawno nie widziałam zdjęć dziewczynek... Fiona jasna jak nie wiem co!!! :loveu: a spojrzenie Kapryśki zniewalające :razz: pozdrawiamy :hand:
-
Buffy fajny zmoklak :loveu: śmiszna taka. ja pierniczę, niezłe kombinacje ogrzewaniowe tam miałaś wymyślane :-o ino, że na dłuższą metę to to nie za bardzo, co nie? grzyb w końcu się pojawi i wtedy to juz porażka będzie... Tylko Be, jeśli to nie Twoje jest to czy opłaca Ci się tam inwestować w cokolwiek większego do zrobienia? :cool1: i cze tak w ogóle :loveu:
-
ja pikolę, ale czad! normalnie cudów 10 :loveu: :loveu: Jak Fastusia? pewnie odpoczywa teraz... jeny, jak ona da redę wykarmić ten mały zwierzyniec? :lol:
-
się pytam bo mógł się Torek zmienić na przykład, co nie? :evil_lol: mógł dorosnąć i zmądrzeć...choć lepiej nie bo wtedy już nie byłby taki fajny i jedyny :loveu: Ty, a jak on to ogarnia że ma swoją i jeszcze podbiera temu starszemu? :evil_lol:
-
cze Anusiak, cza Alka :loveu: jak pannica? dobrze juz teraz?
-
a w tej zagrodzie tyle miejsca, że nawet za bardzo nie ma się jak obrócić tam :evil_lol: Torek nie podbiera mu kuli? czy w tym samym czasie też ma?
-
cze Śląska koleżanko ;) D-E, czy te mniejsze dokuczają tej większej? znaczy się czy se np. skaczą po niej, albo chodzą...:p i jak ona w stosunku do nich?
-
cze długo włochate Gamonie!!! Materito słodki ma ten pycholek :loveu:
-
Wyróżniona aukcja Sary i Oskarka: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=548340541]RODZEŃSTWO (548340541) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] [B]Podajcie mi jeszcze namiary jakie mam wpisać w aukcji - tel i mail [/B] ;)
-
Madzisławo, jakie fajne zdjęcia poczochrańców :loveu:
-
POGRYZIONA przez OWCZARKI DZIĘKI PROGRAMOWIW TV znalazła DOM
Kasia replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
uwielbiam takie kudłacze... Niestety nie pomogę teraz z allegro, właśnie wystawiłam cegiełki Larze i jeszcze jedno muszę wystawić 2 psiakom z Elbląga. Nie dam rady finansowo już...:shake: -
weszłam na dogo aby napisać tego posta - aukcja na allegro będzie jutro, nie dam rady dziś ponieważ nie czuje sie dobrze, chyba łapie mnie jakieś okrutne przeziębienie i nie mam siły siedzieć i myśleć...:shake: a nie chcę aby aukcja była byle jaka i zrobiona na "odwal"... jutro choćby nie wiem co na pewno ją zrobię ;)
-
te skaczące posty mnie wnerwiają :angryy:
-
Soma słodki cielaczek :loveu: D-E nie bądź taka skromna, wyglądasz całkiem i dobrze o tym wiesz ;)
-
[quote name='Pegaza'] Cze Kas to jak takie ladne robisz to poka ich wiecej:loveu: widze ze bylas T odwiedzic:evil_lol: [/QUOTE] taa, na obiedzie niedzielnym byliśmy :cool1: zapraszała nas juz dawno dawno, zawsze jakos odmawiałam i się wykręcałam ale w końcu głupio mi sie zrobiło i poszliśmy...:evil_lol: [COLOR="PaleTurquoise"]nie było nawet tak źle gdyby nie to, że sie strasznie narzucała :cool1:[/COLOR]
-
bidna Beatrycze :calus: jeszcze troszkę i już koniec zimy no i pójdziesz na własne "śmieci" ;) a mnie w koscicach coś łamie, chyba mnie jakies choróbsko bierze :shake:
-
Władka tak świetowała, że nie miała siły ani możności pokazania się tu wczoraj...:diabloti: dobry :loveu:
-
Ja sobie ostatnio na allegro bluzkę kupiłam, miałaą być taka jak na zdjęciu ale jak przyszła to stwierdziłam że ona to nawet koło tej na zdjęciu nie leżała :evil_lol: cze Gamonie :grins:
-
cze Dziołchy :loveu: D-E, więcej Somy prosimy :lol: wcześniej jej nie pokazywałaś to teraz musisz nadrobić...;)
-
przesyłamy duzio mocnych uścisków dla bidnej Alutki :loveu: