Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Ja kleszcze zawsze wykręcam w odwrotna stronę niz wskazówki zegara, 3 wyszły bez większego problemu ale ten jeden był w kiepskim miejscu - zaraz przy wardze i Fidlasty sie strasznie wiercił :shake: Na razie nic sie nie dzieje, zostawię to do jutra i poczekam. I od razu kupiłam dziś w Lidlu taką właśnie "wyciągarkę" do kleszczy :p
  2. Uśpijcie te szczenięta, ewentualnie zostawcie jednego a pomyślmy jeszcze o tym, że TRZEBA również uratować tą druga suke i ojca bo jeśli ich zostawimy to znów za kilka tygodni czy miesięcy sytuacja sie powtórzy i będzie kolejne kilka lub kilkanaście istnień do uratowania!
  3. [quote name='Agata69'] kontaktowała się ze mną rodzina z TOrunia, byli nawet wczoraj obejrzeć Lejlę, ale dom do sprawdzenia. Wizyta przeadopcyjna przede mną. Nikt inny nie dzwonił i nie pisał. [/QUOTE] jesli to rodzina z małym 3 letnim dzieckiem to pewnie to Ci sami. pisząc do mnie odniosłam wrażenie, że są bardzo zainteresowani Lejlą...
  4. Kasia

    Galeria Fidlastego

    cze :loveu: wczoraj byliśmy z fidlem w lesie, dzis wyciągnęłam mu 4 kleszcze z czego łeb jednego został mi w środku. czy coś moze stać się Fidlakowi czy zostawić to tak jak jest?
  5. poproszę o numer konta, wpłacę 15 zł. mam tylko jedno pytanie: [B]czy tym razem suka zostanie [B]wysterylizowana??[/B]?[/B]
  6. [B]Agata[/B], pisała do mnie pewna Pani w związku z aukcja Lejli. Parę razy Jej odpisałam aż w końcu poradziłam aby skontaktowała się z Tobą. Czy ktoś pisała lub dzwonił do Ciebie w jej sprawie?
  7. prezent ekstra :roflt: teraz możesz ich naraz karmić z jednej miski i jeszcze zostanie miejsca :evil_lol:
  8. rewelacja :loveu: :evil_lol: [url]http://i131.photobucket.com/albums/p301/madziasto4/IMG_2542.jpg[/url]
  9. [quote name='tigrunia'] Kasia jeszcze nie zauważyłaś przypływu gotówki ? :evil_lol: [/QUOTE] a gdzie miałam zauważyć....? :roll: nie jarzę cos...
  10. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4'] Jak to z nim? To teraz wysyłają koszulkę z wydrukowaną fotką na niej? :hmmmm: I się tak nie ciesz z tej koszulki, bo może Ci rozmiar XXL wyślą :evil_lol: [/QUOTE] tak mi babon w mailu napisał no chyba, że źle go odczytałam :evil_lol: najwyżej będę w niej spała :loveu:
  11. rewelacyjne zdjęcie :evil_lol: [url]http://i43.tinypic.com/w80xsz.jpg[/url] witaj Aniu :loveu: jak sie miewa Fasti?
  12. [quote name='madziasto4'] Sadzi się różne, zależy ile kto kasy ma, bo im większe, tym droższe :evil_lol:[/QUOTE] Te od Be duże som, musi być majętna bardzo...:evil_lol: :loveu: Be skoro w promocji są dalej to leć i kupuj zaś, najwyżej będą na :zaś: gdy te się nie przyjmą albo zdechną :diabloti:
  13. Sara to pilny uczeń, nawet w maju zakuwa :p czekaj Madźka, niedługo wakacje i zaś będzie nas wiecej :loveu: oby...
  14. [quote name='madziasto4'] Aż wstyd pisać, no ale co tam, sami swoi, więc napiszę:evil_lol:- ja sobie wtedy nawet tę krainę Tubazi w google wpisałam :roflt: :oops: Se myślę, co to kurna za miejsce :roflt: [/QUOTE] nie no, teraz to mnie rozwaliłaś :roflt::roflt: ale fakt, haseł Anuśki nikt nie przebije :evil_lol: cze D-E :loveu: zadowolona z roboty? jest tak jak oczekiwałaś...? piniadzorowo tyż?
  15. dobry w Tubazi :loveu: Madźka, Ty wszędzie z encyklopedią jakąś łazisz czy te wszystkie nazwy ma w łepetynie? :grins: Torcio tarzacz kochany, nieźle mu ryja wykręciło :evil_lol: :loveu:
  16. Kasia

    Galeria Fidlastego

    fajnie, co nie? i będę miała koszulkę z Nim :loveu: dzis juz jest lepiej, najadł sie trawy, dałam mu nospę i nie rzyga ino apetytu nie ma ale widać że jest już miarę dobrze :lol:
  17. [quote name='Kasia'] masz rację - jeśli zaglądam tu to i tak zawsze wpierw na PwP, dopiero potem na fotoblogi... i niestety te czasy to raczej juz nie wrócą, a szkoda bo było naprawdę fajnie i zabawnie... mam tylko nadzieję, że od czasu do czasu każda z Nas tu zajrzy i coś napisze, wklei jakieś zdjęcie i odwiedzi inną galerię :lol: szkoda by było odejść tak na zawsze. [/QUOTE] szlag mnie trafi z tymi postami skaczącymi :angryy:
  18. skończyło się wolne i Sara nie ma... wpadaj czasami i wrzucaj fotki Ariska i Holly :loveu:
  19. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4'] Jak nie trafisz na jakiegoś palanta na egzaminie i będziesz dobrze jeździć to zdasz za pierwszym razem :thumbs: [/QUOTE] Madźka, to cud będzie jak ja wsiądę pierwszy raz do auta i pojadę gdziekolwiek i nie potrącę nikogo i niczego :evil_lol: I nie pomylę hamulca z gazem :diabloti: co do egzaminu to znając moje "szczęście" nawet jak trafie na normalnego egzaminatora i tak palnę jakąś gafę i nie zdam :placz:
  20. [quote name='madziasto4'] Wiesz co się tak naprawdę skończyło- dobre czasy samej dogomanii. To już nie jest ta atmosfera co dawniej, nie ci ludzie. Dogo co rusz szwankuje na każdym kroku- aż się odechciewa tu być, naprawdę. Jedyne co zatrzymuje, to PwP. Szkoda, kiedyś tu było naprawdę fajnie...[/QUOTE] masz rację - jeśli zaglądam tu to i tak zawsze wpierw na PwP, dopiero potem na fotoblogi... i niestety te czasy to raczej juz nie wrócą, a szkoda bo było naprawdę fajnie i zabawnie... mam tylko nadzieję, że od czasu do czasu każda z Nas tu zajrzy i coś napisze, wklei jakieś zdjęcie i odwiedzi inną galerię :lol: szkoda by było odejść tak na zawsze.
  21. gratulejszyn 2 setek! :drink1: Madźka hehe, też żem se tera przypomniała o krainie Tubazi :evil_lol: i też myślałam wpierw, że o jakiegoś autokara/busa chodzi dopiero jak przeczytałam o Tubazi to zajarzyłam :evil_lol:
  22. cze i czołem! tulaski dla dziewczyn, zwłaszcza dla przyszłej mamuśki co na kanapę juz wskakiwać nie umi :loveu: Be paczka poszła ;) duże te tuje, myślałam że to mniejsze się sadzi...:cool1:
  23. [quote name='madziasto4'] Cześć, cześć... Nikgo nie ma na dogo :roll: Jak ja akurat jestem :mad: hihi dzięki :lol: [/QUOTE] a jak Ciebie nie było to zaś inni bywali...tak to juz jest, skończyły się chyba dobre czasy kiedy bywało sie codziennie... sama ostatnio prawie wcale na dogo nie zaglądam :shake:
  24. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Kasia'] dziś oglądaliśmy filmik o pierwszej pomocy, też usypiałam tym bardziej że było to po 2 godzinach gadania wykładowcy :cool1: jazd jeszcze nie mamy, chyba wpierw będzie egzamin wewnetrzny, tak go zrozumiałam choć koleżanka u innego po 4 wykładach już miała pierwszą jazdę... a ja muszę zdać za pierwszym razem bo od maja nie mam jak dojeżdżać do pracy, zostały mi autobusy a to strata czasu (12h dziennie :shake:) i pieniędzy! chyba zatrucie bo rano było wszystko OK, dopiero po południu...poczekamy do jutra i zobaczymy. dzienki Madźka :loveu: [/QUOTE] zaś posty skaczą!
  25. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4'] Zazdroszczę Ci tego kursu na prawko, z chęcią bym jeszcze raz zrobiła :eviltong: To znaczy o jazdy mi chodzi, bo na wykładach usypiałam :evil_lol: :oops: Serio, przed tym TV często gęsto głowa mi leciała, oczy zamykały, taka spokojna muzyczka leciała podczas tej teorii w TV :lol: :evil_lol: O rany, a co się Fidlakowi stało? :lol: Zatrucie jakieś? Gratki, świetne jest to zdjęcie z MP :evil_lol: :lol: [/QUOTE] dziś oglądaliśmy filmik o pierwszej pomocy, też usypiałam tym bardziej że było to po 2 godzinach gadania wykładowcy :cool1: jazd jeszcze nie mamy, chyba wpierw będzie egzamin wewnetrzny, tak go zrozumiałam choć koleżanka u innego po 4 wykładach już miała pierwszą jazdę... a ja muszę zdać za pierwszym razem bo od maja nie mam jak dojeżdżać do pracy, zostały mi autobusy a to strata czasu (12h dziennie :shake:) i pieniędzy! chyba zatrucie bo rano było wszystko OK, dopiero po południu...poczekamy do jutra i zobaczymy. dzienki Madźka :loveu:
×
×
  • Create New...