Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. nie mam żadnych wątpliwości, że takie rozwiązanie podoba się Tenorkowi najbardziej :) :multi:
  2. [quote name='asikowska']Z Bazarku zorganizowanego przeze mnie i Panią Bożenę Kilerek dostał 125 zł [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229596-Ciuszki-dla-Kubusia-i-Kilerka-do-27-07-2012-do-20-00[/URL] :)[/QUOTE] super, bardzo udany bazarek :)
  3. [quote name='Murka']Kuruś nadal w porządku, oby tak najdłużej... Dobrze, że mogę liczyć na doktora z Lublina, jest niezastąpiony - jak do tej pory jego zalecenia sprawdzają się super. Póki co uzupełniłam zapas Furosemidu, dla Kurusia są dwa opakowania, czyli 6,40 zł: [URL]http://images47.fotosik.pl/1500/7afeb61e201965adgen.jpg[/URL][/QUOTE] super, że macie takie weta :)
  4. Bidulek :-( oby tylko nie cierpiał... :-(
  5. __Lara, w takim razie czekaj na maila :) [quote name='Bjuta']Z tych zdjęć o które pytasz to Majk i Lider są na pewno moje, a Fistaszek chyba też, ale ja będę dopiero we wrześniu w domu... czy to starczy?Jeśli nie to poproszę TZta o pomoc, ale nie wiem czy on da radę odszukać te pliki. Mysiu, ta karma dla Kaji to może być hills, trovet, albo royal canin, ona je wszystko - w krakvecie, 12 kg kosztuje jakieś 200. Ja stówkę poślę, ale więcej nie dam rady. Na Twoje konto, czy na schronisko? nhttp://www.krakvet.pl/chore-karmy-weterynaryjne-niewydolnosc-nerek-c-23_201_202_204_255.html[/QUOTE] raczej mogę poczekać do września, a jak będę potrzebować na już to dam znać ;) [quote name='agumka']Czy ja się w końcu dowiem ile lat ma ta Frontisia ? :([/QUOTE] hmmm.. raczej młoda, tak myślę, że z 3 latka ;)
  6. [quote name='__Lara']Mysiu_, ja mogę zrobić taki bazarek :)[/QUOTE] jejku super! :) Mogę Ci wysłać zdjęcia na maila, a wszystkie rzeczy przekaże w schronisku? :)
  7. Mam prośbę do autorów tych zdjęć o przesłanie mi ich w dużej rozdzielczości, najlepiej na maila: [email][email protected][/email] :) Faraon [img]https://lh4.googleusercontent.com/-t6TgmYZnmsg/TgJXK8OifmI/AAAAAAAAG9A/mLwurO_lM6I/s640/DSCNO%2520059.jpg[/img] Ignaś [img]https://lh3.googleusercontent.com/-PZQSXrqI1fA/T5hS-C4mFdI/AAAAAAAApMA/9t220TuickM/s512/_DSC8175-48.jpg[/img] Florek [img]https://lh3.googleusercontent.com/-jpfHQt5Z4BM/T8O6_8fMTGI/AAAAAAAAtis/x5XxXEetSeg/s800/DSC_1261.jpg[/img] Fistaszek [img]https://lh3.googleusercontent.com/-TtSnLxiwouM/TeilTCjqHCI/AAAAAAAAAuw/KwWdCDWZP-0/s620/Fistaszek%2520%25286042.%2529.jpg[/img] Lider [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Exrc_g4NKUc/ThBne9jZxwI/AAAAAAAAJwg/4pd3bvMAm5w/s620/P5219645.jpg[/img] i jeszcze Majk [url]https://lh3.googleusercontent.com/-n3RmJ41Q5z8/Tes9jnUBt4I/AAAAAAAABXY/Xn8ZwtRlJBs/s620/P4186686.jpg[/url]
  8. [quote name='asikowska']dorzucę 10 stałej deklaracji dla Pimpka, nie mogę się nim zająć ale będę robić dla niego bazarki proszę o numer konta na pw[/QUOTE] dzięki Asiu! Ja mam rzeczy na bazarki dla naszych psiaków zabrzańskich, pisałam na wątku ogólnym...
  9. Mam dużo rzeczy na bazarki - głównie kolczyki, ale też jakieś bransoletki, lakiery do paznokci i kosmetyki, porobiłam już wszystkiemu zdjęcia, ale nie czuje się na siłach, żeby zrobić bazarek... Nie zawsze mam dostęp do internetu, a jednak trzeba tego pilnować, a do tego zawsze mam problem ze znalezieniem czasu na powysyłanie tego wszystkiego :-( Podjął by się ktoś poprowadzenia tego bazarku? Rzeczy podrzuciłabym np. do schroniska, albo wysłała wszystko razem. Było by zawsze troszkę grosza na dziury w budżetach naszych piesków w hotelikach. [quote name='agumka']Ja znam kobitkę która prowadzi hodowle Goldenów w Poznaniu bardzo kontaktowa często do mnie dzwoni jak ma jakieś psy do adopcji, może mogłaby nam pomóc :)? Mysiu, ile lat ma Fronitisia ?[/QUOTE] Jak nie będę miała kogoś z dogo to na pewno się do niej odezwę :) [quote name='saraisa']Aha, to fajnie :) A czy Malwinka jest pod opieką SOS Husky? Bądź czy są już jacyś chętni do jej adopcji :)? I jak schronisko zapatrywałoby się na udział naszych Psitulowych psiaków w Tyskim Dogtrekingu 01.09.2012 organizowanym przez SOS Husky? Czy byłaby taka możliwość? Oczywiście transport oraz wpisowe załatwilibyśmy we własnym zakresie. Może byłaby to jakaś szansa dla psiaków na pokazanie się? W opisie imprezy jest napisane, że oczywiście psy ze schronisk mogą brać udział, mają nawet specjalną kategorię :)[/QUOTE] Pewnie, że możecie tylko dajcie mi wcześniej znać jak to dokładnie widzicie i jakie psiaki chcecie ze sobą zabrać :-) W razie co mozecie wziąć zielone koszuli i te chustki dla psiaków :-) O Malwince wiedzą SOS Husky, ale nie wiem na jakim etapie są z szukaniem domku... W sumie dawno już nikogo od nich u nas nie było.
  10. AKTUALNOŚCI 10-16.08.2012 Do schroniska przyjęliśmy 10 piesków: 5 z interwencji, 2 przyprowadzone, 2 zwroty z nieudanych adopcji i jeden podrzucony do schroniska. Z interwencji przyjechały do nas: suczka mała trikolor z dłuższym włosem i stojącymi uszkami z ul. Barbary, brązowy psiak w typie posokowca z DK88 na wysokości Biskupic, suczka w typie owczarka niemieckiego z ul. Sikorskiego, suczka mała czarna-podpalana z ul. Struzika i mały jasnobrązowy kudłaty psiak znaleziony w rejonie ulicy Rymera. Przyprowadzone przez osoby prywatne zostały: psiak w typie cocker spaniela czarny-podpalany z ul. Szybowej i suczka mała czarna-podpalana z ul. Modrzewiowej. Mały rudy piesek został przerzucony przez schroniskowy płot. Do schroniska z nieudanych adopcji wróciły dwa pieski: Wichura (8007) - jej energiczność przerosła nową właścicielkę i Tajger (7995), który trafił kolejny raz z mieszkania swoich właścicieli podczas interwencji policji. Do nowych domków trafiło 8 piesków :) Lolek (8082), Merlin (8064) i Suzi (8041) znalazły nowe domki w Zabrzu. Odin (7929) trafił do mieszkania w Gliwicach, Joszir (7896) do mieszkania w Bytomiu i Saba (7311) do mieszkania w Pyskowicach. Afrin ((7632) zamieszkał w domku z ogrodem w Wieszowej, a Bolek (8083) w domku z ogrodem w Niewieszach. Do schroniska nie przyjęliśmy żadnego kotka, ale żaden też nie został adoptowany. Niestety malutki Bronek (k-1968 ) odszedł za Tęczowy Most :-( Otrzymaliśmy dary od Pani Iwony, Pani Lidii, Pani Agnieszki, Pani Angeliki, od Pani Moniki i Pana Michała, ze sklepu zoologicznego Nasze ZOO, ze zbiórki zorganizowanej w Niemczech oraz od osób anonimowych. Alpinę odwiedziła i zabrała na spacer jej wirtualna mama :)
  11. Kochani, mamy kogoś sprawdzonego w Poznaniu do przeprowadzenia wizyty przed-adopcyjnej w Poznaniu? :)
  12. [quote name='Bjuta']Wróciłam na dwa dni w cywilizację i do normalnego internetu. Co za ulga!!! Opłaciłam Mongołkowwi hotelik już 1-go, bo jak mi się już udało zalogować do banku - to zaraz popłaciłam wszystkie psy jak leci. :)[/QUOTE] super, że już opłacone ;)
  13. Nuka poz.8047 to dość duża, kilkuletnia sunia, która do naszego schroniska trafiła 19 lipca 2012 roku z ul. Bytomskiej gdzie jakiś rok temu zmarł jej właściciel, a teraz zaczęła już przeszkadzać osobom, które nią się zajmowały do tej pory. Nuka niestety nie żyła w dobrych warunkach, ale pomimo to ma ogromne serce i jest bardzo łagodną i sympatyczną suczką :) Spokojnie mogłaby zamieszkać w domku z dziećmi, ale też innymi czworonogami :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Fvl7ybSJGzk/UCOzdOLg4tI/AAAAAAAA0-s/csd1kZRftjE/s512/8047%2520%253BNuka.jpg.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-DyfYT-5gWGE/UCOze5COwII/AAAAAAAA0-0/duF1Ooa7RJg/s512/8047%253BNuka.jpg.jpg[/img] Kruczek poz.8046 to średniej wielkości około 8 letni psiak, który trafił do nas 18 lipca 2012 roku z ul. Mendego gdzie mieszkał już podobno od dawna - niestety nikt tam nie przyznawał się do niego i nie uznawał za swojego :-( Niestety historia Kruczka jest jeszcze dłuższa, ponieważ to psiak adoptowany z naszego schroniska w 2007 roku do firmy, jednak z stamtąd uciekł niedługo po adopcji i ślad po nim zaginął, aż do teraz :-( Kruczek pomimo tego, że nie jest jakimś tam młodzikiem jest bardzo wesołym i energicznym pieskiem, uwielbia długie spacery i kontakt z człowiekiem :) To psiak, który nie ma też większych problemów z dogadywaniem się z innymi psiakami. Na pewno prze szczęśliwy byłby w domku z ogrodem gdzie miał by do dyspozycji dom i ogród :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-BwnWE8h1DFw/UCOzQVv3ytI/AAAAAAAA0-U/aDiY8j-37sc/s512/8046%2520%253BKruczek.jpg.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-CbbcogDkFwM/UCOzPr_5oLI/AAAAAAAA0-Y/gEi7TmqD0X0/s512/8046%253BKruczek.jpg.jpg[/img] Pufek poz.8033 to nieduży, młody psiak, który do naszego schroniska trafił 12 lipca 2012 roku z ogródków za ulicą Lelewela. Pufek niestety dotychczas nie miał łatwego życia, żył w fatalnych warunkach, na łańcuchu, w brudzie i rupieciach, nie miał nawet porządnej budy :-( Pufek jest nieufny, boi się obcych ludzi i gwałtownych ludzi, ale nieśmiało próbuje przekonać się do ludzi i na pewno bardzo chciałby w końcu poczuć co to znaczy mieć prawdziwy dom i kochających właścicieli. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-WDa1wNd8Z4Q/UCOydkqZJUI/AAAAAAAA09c/2u6huTv3OA4/s512/8033%2527%2520Pufek.jpg.jpg[/img]
  14. [quote name='saraisa'] PS. Mysiu a czy pani, która oferuje się na facebooku, że za 2tyg bierze Aferę kontaktowała się z Wami i umawiała? Czy to jest realna propozycja :)?[/QUOTE] Tak, jest z nami w kontakcie :) Frontisia poz.8057 to nieduża, kilkuletnia sunia, która do naszego schroniska trafiła 25 lipca 2012 roku z ul. Mrozka chociaż podobno błąkała się przy ul. Władysława... Z tego co niestety nam wiadomo to nie było tak do końca, że ktoś ją znalazł, a po prostu w ten sposób pozbyto się jej :-( Frontisia to piesek, którego jest wszędzie pełno, uwielbia być blisko człowieka, szaleć na długich spacerkach i bawić się z innymi psiakami :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Qt8i5piAEqU/UCO0yVOv48I/AAAAAAAA1A8/bbZ713sKSeU/s512/8057%253BFrontisia.jpg.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-gdzhBb3NB_Q/UCugxqhHH0I/AAAAAAAA2Lw/fqIAlfPj3io/s720/054.JPG[/img] Kieł poz.8052 to malutki, kilkuletni psiak, który trafił do nas 21 lipca 2012 roku z ul. Krasińskiego. Wygląda na to, że Kieł miał bardzo nieodpowiedzialnego właściciela, który go wypuszczał samopas, a do dzisiaj nikt się nie zainteresował jego losami. Kieł wychodzi na spacery z naszymi wolontariuszami, jest grzeczny i nie zaczepia innych psiaków. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-KzdpI7xCK2Y/UCO0doRN8MI/AAAAAAAA1AM/IFTdTSvrve0/s512/8052%253BKie%25C5%2582.jpg.jpg[/img] Zgredek poz.8050 to mały, starszy psiak, który do naszego schroniska trafił 20 lipca 2012 roku z ogródków działkowych za ul. Lelewela gdzie mieszkał w fatalnych warunkach razem z drugim psiakiem. Zgredek pomimo niełatwego życia jest pogodnym i wesołym pieskiem, który bardzo lubi ludzi, nie stracił wiary w nich i po cichutko liczyć na nowy, prawdziwy domek. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-IrXeB2sA-ew/UCO0OQf-NoI/AAAAAAAA0_4/zCNKGHJjiZQ/s512/8050%253BZgredek.jpg.jpg[/img] Revan poz.8048 to nieduży psiak, który trafił do nas 19 lipca 2012 roku z ul. Franciszkańskiej gdzie podobno błąkał się. Revan to psiak nie pierwszej młodości, kiedy do nas trafił był na prawdę zadbanym psiakiem, niestety jak na razie nikt go nie szukał :-9 A to bardzo sympatyczny psiak, który z każdym dniem podbija serce kolejnego naszego wolontariusza. Jego po prostu nie da się nie kochać, a jak ktoś juz zobaczy jego wieczny uśmiech na pyszczku to już w ogóle ;) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-ixlSkp89D3w/UCOzmMb6wcI/AAAAAAAA0_U/JlBQWf2ADnI/s512/8048%253BRevan.jpg.jpg[/img]
  15. Remus poz.8065 to dość duży, młodziutki piesek, który trafił do nas 27 lipca 2012 roku z ul. Korczoka - prawdopodobnie od swojego właściciela, który nawet się do niego nie przyznawał :-( Remus na początku jest nieufny i boi się nieznanych mu osób, ale jak już tylko się ośmieli jest wesołym i towarzyskim pieskiem :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-lrGK8ScDVEw/UCO5YdOc21I/AAAAAAAA1Ec/LCOJ6zbDIhc/s512/8065%253B%2520%253BRemus.jpg.jpg[/img] Bandzior poz.k-1937 to około kilkutygodniowy kocurek, który do naszego schroniska trafił 8 lipca 2012 roku z ul. Wawrzyńskiej. Niestety Bandziorek dotychczas nie miał zbyt wielkiego kontaktu z ludźmi, dlatego bardzo się ich boi, natomiast uwielbia inne kotki. To kotek, który na pewno potrzebuje wiele cierpliwości i miłości :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Lp5fs9ve0dI/UCO3Zv0DCnI/AAAAAAAA1DU/irfRF4_Bof4/s640/k-1937%253BBandzior.jpg.jpg[/img] Benio poz.8097 to duży, kilkuletni psiak, który do naszego schroniska trafił 9 lipca 2012 roku, to psiak, którego doskonale znamy, ponieważ dotychczas mieszkał w naszym sąsiedztwie - niestety wciąz biegał sam i mieliśmy mnóstwo interwencji w jego sprawie :-( Benio to łagodny i bardzo sympatyczny psiak, który mógłby mieszkać zarówno w przydomowym ogrodzie jak i w domu :) Benio nie jest konfliktowy w stosunku do innych piesków. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-uO6FF0PpjAc/UCO3OG2h-fI/AAAAAAAA1DE/-Iz8OQEC-cs/s512/8097%2520%253BBenio.jpg.jpg[/img] Syriusz po.8061 to nieduży, młody psiak, który do schroniska trafił 26 lipca 2012 roku z ul. Wojciecha. Syriusz to bardzo radosny psiak, jest łagodny zarówno w stosunku do ludzi, jak i innych zwierząt. Bardzo lubi chodzi na spacerki, ale też przytulać się do ludzi, których bardzo kocha :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-ZVb5XeD6J0M/UCO1s22hF4I/AAAAAAAA1B0/_lUsJooPgRI/s512/8061%253B%2520Syriusz.jpg.jpg[/img] Norris poz.8060 to nieduży, niespełna roczny piesek, który trafił do nas 26 lipca 2012 roku z ul. Stalmacha. Norris to wulkan energii, najchętniej cały czas byłby z ludźmi, chociaż towarzystwem innych psiaków nie pogardzi ;) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-yVkz-Qs-nZw/UCO1cX3jWhI/AAAAAAAA1BY/aeBF3i_Js80/s512/8060%2520%253BNorris.jpg.jpg[/img]
  16. Kendra poz.8096 to starsza sunia w typie pittbulla red nose, która do naszego schroniska trafiła 9 sierpnia 2012 roku - ktoś przywiązał ją sznurem do schroniskowego płotu z ciasnym kagańcem na kufie. Kendra to bardzo spokojna suczka, mocno nieufna w stosunku do mężczyzn - możliwe, że z ich strony spotkało ją coś złego :-( Na smyczy chodzi ładnie, potrafi siadać i podawać łapkę na komendę, widać, że mądra z niej psina, jednak potrzebny jej właściciel doświadczony i świadomy tego jaka to psina. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Q-qkQJ7BKxA/UCURTCb9vxI/AAAAAAAA1TE/ZfznEu4uaiU/s512/8096%253BKendra.jpg.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-o-YNLY6RDYc/UCURRRS2nUI/AAAAAAAA1Sw/2W_JTOE2ygY/s640/8096%253B%2520Kendra.jpg.jpg[/img] Brajs poz.8093 to mały, dość młody psiak, który do naszego schroniska trafił 8 sierpnia 2012 roku z ul. Jaworowej - chociaż prawdopodobnie został znaleziony w Biskupicach. Brajs póki co jest przerażony, widać, że boi się obcych ludzi i trudno jest mu pogodzić się z warunkami panującymi w schronisku. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-JBUaGj_gkGI/UCURlVtAUnI/AAAAAAAA1T8/HZLSOO-Syzg/s512/8093%253B%2520Brajs.jpg.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-s7-wouEqrC4/UCURm_CHQhI/AAAAAAAA1UM/XONqbqk3064/s640/8093%253BBrajs.jpg.jpg[/img] Luis poz.8094 to nieduży, młodziutki psiak, który do naszego schroniska trafił 8 sierpnia 2012 roku z ul. 3-go Maja w rejonie targu. Luis jest energicznym i wesołym psiakiem, uwielbia długie i szalone spacery, trochę nieufnie podchodzi do nowo-poznanych osób, ale można go łatwo do siebie przekonać :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-1uUafgSvLpc/UCUR3QCelrI/AAAAAAAA1Us/zlGSEYpWU3M/s512/8094%253BLuis.jpg.jpg[/img]
  17. Kopi poz.8091 to malutka, młodziutka sunia, która do naszego schroniska trafiła 7 sierpnia 2012 roku z ul. Wajzera gdzie ktoś ją zostawił sama na ulicy. Kopi jest trochę strachliwą suczką, ale jak kogoś pokocha do wylewnie okazuje uczucia, lubi się przytulać, ale też bawić :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-z7aCZOnD6MM/UCUQdR30C2I/AAAAAAAA1Qk/WMZQCxGoyDw/s512/8091%3BKopi.jpg.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3qWJP_B63jI/UCUQbk7hEVI/AAAAAAAA1QY/l09wbuVxaLo/s640/8091%3B Kopi.jpg.jpg[/IMG] Travers poz.8092 to staruszek w typie amstaffa, który do naszego schroniska trafił 8 sierpnia 2012 roku, ktoś przywiązał go w do drzewa grubym łańcuchem - łańcuch widać, że specjalnie kupiony w tym celu, bo jeszcze z naklejoną ceną. Biedak poranił sobie fafle próbując uwolnić się na wszystkie możliwe sposoby :-( Tak właśnie potraktował go ukochany właściciel... Teraz Travers szuka nowego właściciela, ale takiego, który będzie go kochał na prawdę, który nigdy go nie zostawi i doceni jego wielkie serducho. Travers jest łagodny w stosunku do ludzi, chociaż w pierwszym momencie trochę nieufny. Jeśli chodzi o jego kontakt z innymi psami to pierwszy raczej nie zaatakuje, jednak na pewno nie da sobie w kaszę dmuchać, więc najlepiej, żeby zamieszkał bez czworonożnego towarzystwa :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Xh3IHsvyGDQ/UCUQnGyFIgI/AAAAAAAA1RA/LnPKVIHpEWk/s512/8092%3BTravers.jpg.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-tTuLfEXWuY4/UCkHVxfnQpI/AAAAAAAA1-c/lt8A3-uf22A/s640/DSC_0283.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-abuybjInlB0/UCkHa05sQlI/AAAAAAAA1_I/3HScg8GIyRM/s512/DSC_0290.jpg[/IMG]
  18. Atlanta poz.8085 to średniej wielkości, raczej młoda sunia, która do naszego schroniska trafiła 6 sierpnia 2012 roku z ul. Jordana gdzie biegała samopas. Atlanta to łagodna i bardzo sympatyczna sunia, która bez problemu zgadza się też z innymi pieskami. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-IBdeZRZUlhk/UCUOoNbup3I/AAAAAAAA1OA/z134a3JAQYY/s512/8085%253BAtlanta.jpg.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-w2hZ3t-RrNI/UCUOm4NQQ8I/AAAAAAAA1N4/uzftGgyK7uo/s512/8085%253B%2520Atlanta.jpg.jpg[/img] Maja poz.8087 to mała, już bardzo wiekowa sunia, która do schroniska trafiła 7 sierpnia 2012 roku z pożaru mieszkania na ul. Gliwickiej razem z dwoma innymi psiakami, ponieważ ich właściciele trafili do szpitala. Maja jest spokojna i ułożoną sunią. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-9EwiOe3Lju0/UCUO9pJvYpI/AAAAAAAA1Oc/FCk0y9Dx1rQ/s512/8087%253BMaja.jpg.jpg[/img] Dżeki poz.8088 to mały, starszy psiak, który do naszego schroniska trafił 7 sierpnia 2012 roku z pożarku mieszkania przy ul. Gliwickiej razem z dwoma innymi pieskami po tym jak ich właściciele trafili do szpitala. Dżeki jest bardzo miłym pieskiem, który ładnie chodzi na smyczy i lubi się przytulać. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-FzvBRDr13f4/UCUPQGMnxWI/AAAAAAAA1O8/vuJKBmr3ANs/s512/8088%2520%253BD%25C5%25BCeki.jpg.jpg[/img] Murzyn poz.8089 to mały, starszy psiak, który do naszego schroniska trafił 7 sierpnia 2012 roku z pożaru mieszkania przy ul. Gliwickiej razem z dwoma innymi pieskami po tym jak ich właściciele trafili do szpitala. Murzyn jest ufnym i kontaktowym pieskiem, uwielbia ludzi - najchętniej byłby cały czas blisko człowieka :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-b_5UlPMSZTY/UCUQP0sYcQI/AAAAAAAA1QI/TIS4Z6cTmm0/s512/DSC_0133.jpg[/img]
  19. Binia poz.8077 to malutka, młoda sunia, która do naszego schroniska trafiła 3 sierpnia 2012 roku z ul. Królewskiej. Binia jest bardzo towarzyską sunią, która najchętniej miała by swojego ukochanego człowieka na wyłączność. W właściciela na pewno będzie wpatrzona jak w Święty obrazek i będzie dla niego na pewno pociechą. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Zhzhh0WFZJU/UCUNIYgADwI/AAAAAAAA1LI/Sh3_QUaT9Ss/s512/8077%253BBinia.jpg.jpg[/img] Afera poz.8078 to średniej wielkości, młodziutka suczka, która do naszego schroniska trafiła 3 sierpnia 2012 roku po tym jak została znaleziona w lesie przy ul. Czołgistów. Afera jest niezwykle energiczną i pozytywnie nastawioną suczką, potrzebny jest jej właściciel aktywny, ale też doświadczony. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Z6Zc1wR7GVA/UCUNT7cyq2I/AAAAAAAA1Lc/sztSYuRRHlE/s512/8078%253B%2520Afera.jpg.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-j1gaTSNNpOU/UCUNVML0qQI/AAAAAAAA1Lk/2fS2dLbNFFI/s512/8078%253BAfera.jpg.jpg[/img] Bradley poz.8081 to duży, kilkuletni psiak, który do naszego schroniska trafił 5 sierpnia 2012 roku z ul. Strzelców Bytomskich. Bradley kiedy do nas trafił był zapchlony i chudy, ale już powoli do siebie dochodzi :) Jest raczej spokojnym psiakiem, chociaż na spacerach zdecydowanie odżywa :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-RAzDwGZQgYY/UCUNjYkxzoI/AAAAAAAA1ME/EdqJbElRidc/s512/8081%253B%2520Bradley.jpg.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-fKnSb2aAvhE/UCUNkwWcd7I/AAAAAAAA1MQ/-mbMymP09kE/s512/8081%253BBradley.jpg.jpg[/img]
  20. Trasio poz.8073 to nieduży, starszy piesek, który do schroniska trafił 3 sierpnia 2012 roku z ul. Bytomskiej skąd go przyprowadził Pan, który go podobno znał przywiązanego do drzewa. Trasio to już prawdziwy dziadziuś, który przede wszystkim lubi mieć w okół siebie ciszę i spokój, jednak nie pogardzi też spacerkiem, na który może poznać nowych kolegów. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-t6kUWjzBFMo/UCUMFFYWXvI/AAAAAAAA1JM/TKe03ay0NvI/s512/8073%253B%2520Trasio.jpg.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-PKt_TnAzVyQ/UCUMG1tZwuI/AAAAAAAA1JY/dNCH63uKayY/s512/8073%253BTrasio.jpg.jpg[/img] Tusia poz.8074 to malutka, już nie pierwszej młodości sunia, która do naszego schroniska trafiła 3 sierpnia 2012 roku z ul. Wajzera. Tusia jest przemiłą suczką, która z całego serca kocha ludzi i uwielbia tulić się do nich :) Tusi nie przeszkadza towarzystwo innych piesków, chociaż na pewni lubi mieć spokój :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-k9nc9zdho6Y/UCUMqZrg4YI/AAAAAAAA1J8/3DOdF78Tfc8/s640/8074%253B%2520Tusia.jpg.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-jZdczHcIK4A/UCUMrpYEBuI/AAAAAAAA1KE/9GUrJ2NDF6U/s512/8074%253BTusia.jpg.jpg[/img] Servus poz.8075 to mały, trochę ponad półroczny piesek, który do naszego schroniska trafił 3 sierpnia 2012 roku z Powiatowego Urzędu Pracy przy ul. Roosevelta. Servus jest wesoły i energicznym psiakiem, uwielbia bawić się i szaleć na spacerkach z innymi psiakami :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-NpEcBZ_t7Oo/UCUM_MwIb6I/AAAAAAAA1Kw/se5jUO-w5DI/s512/8075%253BServus.jpg.jpg[/img]
  21. Monek poz.k-1963 to około 2-3 miesięczny kocurek, który do naszego schroniska trafił 31 lipca 2012 roku z ul. Harcerskiej. Kociak w momencie znaleziona miał na grzbiecie dwa szwy, które świadczą o tym, że ktoś wcześniej nim się zajmował - niestety w schronisku nikt go nie szukał :-( Monek jest łagodnym kotkiem, choć niestety trochę boi się ludzi. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-zyx1WHzhazs/UCULVFnhEaI/AAAAAAAA1H0/QNwrqw7U_qo/s640/k-1963%253B%2520Monek.jpg.jpg[/img] Bestia poz.k-1965 to kilkutygodniowa koteczka, która do naszego schroniska trafiła 31 lipca 2012 roku z Dworca PKP w Centrum Zabrza. Bestia widać, że nie była domowym kotkiem, ponieważ boi się ludzi - jednak na pewno można ją oswoić :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Gjspq4Ycw-w/UCULc99GXsI/AAAAAAAA1IM/bx9vNULyqW8/s640/k-1965%253BBestia.jpg.jpg[/img] Adamek poz.k-1967 to kilkutygodniowy kocurek, który do naszego schroniska trafił 5 sierpnia 2012 roku wraz z trójką swojego rodzeństwa z ul. Władysława. Maluszek jest ufny i bardzo kontaktowy :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-KSHpKL6a5vU/UCULjQ5H5dI/AAAAAAAA1Ic/_Euu0j_tA-w/s640/k-1967%253BAdamek.jpg.jpg[/img] Bronek poz.k-1968 to kilkutygodniowy kocurek, który do naszego schroniska trafił 5 sierpnia 2012 roku wraz z trójką swojego rodzeństwa z ul. Władysława. Maluszek jest ufny i bardzo kontaktowy :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-_Cmo1bQ_iGo/UCULpL54ENI/AAAAAAAA1Is/__fKYeqcMds/s512/k-1968%253BBronek.jpg.jpg[/img] Czesiu poz.k-1969 to kilkutygodniowy kocurek, który do naszego schroniska trafił 5 sierpnia 2012 roku wraz z trójką swojego rodzeństwa z ul. Władysława. Maluszek jest ufny i bardzo kontaktowy :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-_HHw1eancWE/UCULvDffr3I/AAAAAAAA1I8/ZZoE9fvjF10/s512/k-1969%253BCzesiu.jpg.jpg[/img]
  22. Edgar poz.8072 to duży, starszy psiak, który do naszego schroniska trafił 3 sierpnia 2012 roku z ul. Grzybowskiej gdzie leżał na środku ulicy. Pojechał prosto do naszej Kliniki, na szczęście na miejscu okazało się, że nie jest po wypadku tylko z racji swojego wieku ma już problemy z stawami :-( Edgar jest łagodnym i spokojnym psiakiem, ładnie chodzi na smyczy i dogaduje się z innymi pieskami :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-sqiapqJh22k/UCo0PUjj-gI/AAAAAAAA2DY/NewWJbRi4DY/s512/8072%253B%2520Edgar.jpg.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-kSP_7ATtnyg/UCo0Qv5EfZI/AAAAAAAA2Dg/DhqIRib7IZM/s512/8072%253BEdgar.jpg.jpg[/img] Peri poz.8099 to malutka, starsza sunia, która do naszego schroniska trafiła 10 sierpnia 2012 roku z ul. Barbary gdzie była przywiązana do płotu i nikt po nią nie wracał :-( Peri bardzo się nas bał, nie chciała za żadne skarby wyjść na spacer z obcą osobą, jednak już po jednym dniu zrozumiała, że z nic złego z naszej strony jej nie grozi. Peri jest bardzo delikatną suczka, która potrzebuje dużo miłości :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-MP7XQ4ndvSQ/UCo0tl5Js9I/AAAAAAAA2EA/Q4h3iYbR1xI/s512/8099%253BPeri.jpg.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-pBu18QLakS4/UCo0vCMW0JI/AAAAAAAA2EM/upjKw9RBLT0/s640/8099%253B%2520Peri.jpg.jpg[/img] Ludo poz.8098 to młodziutki i mały, piesek, który do naszego schroniska trafił 10 sierpnia 2012 roku - ktoś przerzucił go przez płot na wybieg do dużych psów - na szczęście udało się go wyciągnąć na czas i nic mu się nie stało, oprócz tego, że był przerażony. Ludo do prze miły i kontaktowy psiak, chociaż boi się obcych ludzi i zamieszania. Lubi się przytulać, chodzić na spacerki i być zawsze blisko człowieka :)) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-bfQVhgOGwa4/UCoyu-JWSkI/AAAAAAAA1_s/ewbyX8J7dwM/s512/8098%253B%2520Ludo.jpg.jpg[/img]
  23. Diva poz.8084 to malutka, młoda sunia, która do naszego schroniska trafiła 6 sierpnia 2012 roku z ul. Grzybowskiej. Diva to bardzo wesoła i ufna suczka, która uwielbia bawić się i być blisko człowieka. Nie ma nic przeciwko towarzystwu innych piesków czy kotków :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-8gQi_B6IUS4/UCozGJZpZgI/AAAAAAAA2Ac/oOsZCNGctv0/s512/8084%253B%2520Diva.jpg.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-QmkN7ZZWs9Y/UCozIFZowOI/AAAAAAAA2Ao/XNWIF3KIURE/s512/8084%253BDiva.jpg.jpg[/img] Gilbert poz.8101 to kilkuletni psiak w typie posokowca, który trafił do naszego schroniska 12 sierpnia 2012 roku z drogi szybkiego ruchu DK88 - nie wiadomo czy komuś uciekł czy ktoś pozbył się go wyrzucając z auta :-( Gilbert ma sporo siły, jest trochę uparty, zgadza się z innymi psami i jest łagodny w stosunku do ludzi. Na pewno potrzebny jest mu właściciel doświadczony i aktywny. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-SwyQyGWYgco/UCozcaWaFYI/AAAAAAAA2BY/Du44lxL_WCw/s512/8101%253B%2520Gilbert.jpg.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-sY1kNtib1qE/UCozdf0EnuI/AAAAAAAA2Bg/R1k8hju0O98/s512/8101%253BGilbert.jpg.jpg[/img] Dorkas poz.8100 to młody psiak, trochę w typie cocker spaniela, który do naszego schroniska trafił 12 sierpnia 2012 roku z ul. Szybowej gdzie chodził samopas, a nikt z osiedla go nie znał :-( Dorkas początkowo był przerażony, ale już na drugi dzień cieszył się do wszystkich i zachęcał do wspólnego spacerku :) Dorkas zgadza się z innymi psami i jest bardzo wesoły :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-CoyrBCnukbU/UCoz4rmfBnI/AAAAAAAA2Ck/bYV7s5TDryE/s512/8100%253BDorkas.jpg.jpg[/img]
  24. Bradley to na 1000% inny psiak.... Dziewczyny, proszę nie ogłaszajcie takich zwierzaków jako rasowe, bo potem mam na prawdę nie przyjemne telefony :-( faktycznie telefonów jest więcej, ale żaden nie skończył się adopcją... Flaper jest rudy, więc pewnie lada moment znajdzie dom, bo zazwyczaj o takie kotki ludzie wręcz się biją, ale teraz są wakacje, więc i zainteresowanych adopcją jest mniej.. [quote name='Bjuta']Mysiu, czy dałoby radę kupić Kaji z Przebieczan worek karmy dla nerkowców z pieniędzy psitulowych?[/QUOTE] napisz mi proszę link do jakiegoś sklepu gdzie można kupić tą karmę i jaka to karma... Teraz jest dość ciężko z kasą, ale jakoś damy radę :)
  25. Gilbert poz.8101 to kilkuletni psiak w typie posokowca, który trafił do naszego schroniska 12 sierpnia 2012 roku z drogi szybkiego ruchu DK88 - nie wiadomo czy komuś uciekł czy ktoś pozbył się go wyrzucając z auta :-( Gilbert ma sporo siły, jest trochę uparty, zgadza się z innymi psami i jest łagodny w stosunku do ludzi. Na pewno potrzebny jest mu właściciel doświadczony i aktywny. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Psitulmnie" ul. Bytomska 133 Zabrze - Biskupice tel. 32 271-47-97 [img]https://lh4.googleusercontent.com/-sY1kNtib1qE/UCozdf0EnuI/AAAAAAAA2Bg/R1k8hju0O98/s512/8101%253BGilbert.jpg.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-SwyQyGWYgco/UCozcaWaFYI/AAAAAAAA2BY/Du44lxL_WCw/s512/8101%253B%2520Gilbert.jpg.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Lm_Xgw88OqQ/UCozeGKGxOI/AAAAAAAA2Bk/-9XDyuAgyyg/s512/DSC_0225.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-6w0mE36cht4/UCozfcMm4LI/AAAAAAAA2Bw/_z5ryF0JK7k/s512/DSC_0230.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-ttK9sLmEmXU/UCozgWH57DI/AAAAAAAA2B4/yRF0n8rK4Bo/s512/DSC_0231.jpg[/img]
×
×
  • Create New...