Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. że dla takich rarytasów poganiał to nie ma co się dziwić ;)
  2. [quote name='Syla']Wysłałam 200 zł dla Rambusia. Mam wpłaty od: WIGA - 60 zł karusiap - 10 zł Bjuta - 10 zł Syla - 10 zł Bardzo serdecznie dziękujemy, w imieniu Rambusia. Wpływy 6.271,80 zł - Wydatki 5.229,45 zł = 1042,35 zł na dzień 20.10.2012 U Joasi jest 704,52 zł, u mnie 337,83.[/QUOTE] czyli rozumiem, że Rambuś ma zapasik i na razie może być spokojny? U nas wszędzie kłopoty finansowe, dlatego patrzę gdzie przede wszystkim trzeba załatać dziury w budżecie....
  3. [quote name='olalolaa']Ja nie mam jak zamówić, nie mam konta na allegro. W tej chwili jak zamówimy Pimpkowi arthroflex z pieniędzy które są u mnie , to zaraz braknie na hotelik. Może wstrzymajmy się chwile, może coś zostanie z tych pieniędzy które poszły do Dif skoro za te ząbki będzie dużo mniej płacone?[/QUOTE] było by super, jakby można było wykorzystać te pieniążki.... Będą też jakieś pieniążki z bazarku Angi, ale niestety to wciąż kropla w morzu potrzeb :-(
  4. 1. Albercik ma domek :) 2. Liderek wciąż czeka :-( 3. To nie nasz psiaczek
  5. Przydałby się fajny tekst i jakieś profesjonale fotki :) to zamówiłam bym Warce jakiś pakiet ogłoszeń....
  6. "Karmimy Psiaki" obiecują, że jak ta kampania nie przyniesie skutków to będą próbować dalej....
  7. [quote name='Akrum']Rambusiu, masz cudowną opiekę u joaaa Co to by z tobą było kochany psiaku, gdyby nikt nie odkrył wtedy tego "psiego sanatorium u Akrtyki"... :([/QUOTE] jejku, aż mi ciarki przeszły jak sobie o tej szopie przypomniałam :-(
  8. dziewczyny, tak właśnie robię, że wrzucam co jakiś czas zdjęcia do wydarzenia :) A link do albumu jest po prostu w opisie jakby ktoś chciał sobie zobaczyć wszystkie zdjęcia Liderka zebrane w jednym miejscu :)
  9. teraz dopiero doczytałam, że kończy się Pimpusiowi Arthroflex, jak to wcześniej było organizowana? Skarbnik Pimpusia go zamawia?
  10. Pusio jest chory i czekają go jeszcze badania :-(
  11. Bjutka pisze, że Noruś zachwycony drogą i zakochany w jej TZecie;)
  12. ojjj nie dobrze :-( zaraz postaram się coś wygrzebać dla Kurusia....
  13. o qrczę, no to rzeczywiście szok - pozytywny! :)
  14. [quote name='Naklejka']Ja z nimi kiedyś pójdę na spacer z aparatem. Miałam iść w zeszłą sobotę, ale wylądowałam w Gliwicach :eviltong: [/QUOTE] Byłoby super :)
  15. jejku ile cudnych zdjęć :) suuuuper! [url]https://lh6.googleusercontent.com/-kvorPx_wYeA/UIF5XaVjMyI/AAAAAAAA69o/siRQglu3jLg/s800/19102012_105944_IGP6810.jpg[/url] jak Król Lew ;) ten olbrzym to Segros ;) A mój książę Pusio - przepiękny :)
  16. [quote name='Bjuta']Mysiu, jednak nie poszłam z Monki, przepraszam... Fistaszek z Obsesją już wrócili z wybiegu i tak na mnie patrzyli, że nie dałam rady... Ale będę pamiętać! Dziewczyny, jeśli będziecie miały ciutkę czasu i aparaty to jest prośba o zrobienie fot boksowi 20 (Monki, Simpson i zapomniałam). Wszystkie trzy w porządku. [/QUOTE] wiem, że Iza i Misia wychodzą z tym boksem, ale dziewczyny chyba bez apartu :-(
  17. AKTUALNOŚCI 12-18.10.2012 r. Do schronisku przyjęliśmy 6 psiaków: 3 z interwencji, 2 z interwencji i jeden zwrócony z nieudanej adopcji. Z interwencji przyjechały do nas: piesek czarny-podpalany kudłaty z ul. Ślęczka, piesek mały rudy z białymi dodatkami z Centrum Handlowego M1 na ul. Szkubacza i piesek szczenię czarne-podpalane z Placu Teatralnego. Osoba prywatna z ul. Tarnopolskiej przyprowadziła dwa pieski znalezione podobno na polach w Mikulczycach - jamnikowatego brązowego pieska i drugiego niedużego płowego kudłatego psiaka. Z nieudanej adopcji wrócił Drago (7520), którego właściciel trzymał w złych warunkach. Do swoich właścicieli wróciły dwa psiaki: staruszek Czaruś (8114), który jakiś czas temu trafił do nas z ul. Jagiełły oraz Pluto (8181), który dzień wcześniej trafił do nas z ul. Ślęczka. Do nowych domków trafiło 7 psiaków :) Sopcia (8135), Zuzia (8178 ) i Pejdż (7956) zamieszkali w Zabrzu. Niuniek (8049) zamieszkał w Ornontowicach, Rosmi (8026) w mieszkaniu w Katowicach, Rinka (8136) w Rudzie Śląskiej, a Arma (7257) w Jaworznie :) Do schroniska przyjęliśmy jedną kotką - starszą szaroburą pręgowaną z czerwoną obróżką znalezioną na Osiedlu Zandka. Do nowych domków trafiły: Bandzior (k-1937) do mieszkania w Zabrzu i Brusia (k-2012) do domku z ogrodem w Bożkowie :) Na szczęście za Tęczowy Most nie odszedł żaden nasz podopieczny. Otrzymaliśmy dary pd Pani Karoliny, Pani Aleksandry, Pani Anny i Pana Pawła, od osób anonimowych, karmę z akcji Karmimy Psiaki oraz jedzonko z Centrum Edukacji Twórczej w Zabrzu :) Z prezentami dla naszych zwierzaków odwiedziły nas dzieci z Przedszkola nr 6 w Zabrzu, z Szkoły Podstawowej nr 21 w Zabrzu oraz z Szkoły Podstawowej nr 22 w Zabrzu, wszystkim bardzo dziękujemy za ogromną pomoc :))) [quote name='saraisa']O to super :D początek pewnie będzie najgorszy ale mam nadzieję, w końcu się do nas przekonają ;) To już wiem nawet który jest który ;) Jupi! Tobiś w końcu obcięty - już się nie mogę doczekać aż go zobaczę :D i może brak jajek trochę go utemperuje ;) A o Fabku to nawet nie miałam pojęcia, że ma jakieś paskudztwo, ale dobrze, że już po wszystkim :)[/QUOTE] na szczęście chłopaki czują się dzisiaj dobrze, a Tobi to w ogóle jak nowo narodzony ;)
  18. [quote name='asikowska']zapraszam na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233572-Szaliki-torebki-i-ciuchy-dla-Kilerka-i-Bartusia-do-30-10-2012-godzina-20-00[/URL][/QUOTE] dziękuję, oby cieszył się powodzeniem :)
  19. Asiu, bazarek super - oby pieniążki udało się z niego uzbierać :)
  20. [quote name='psiakiGabi']U Kubusia bez zmian.. Kilka dni temu zaszczepiliśmy go bo już był termin. W pobliżu większe miasto to Zielona Góra, mniejsze Żary, Żagań. Ja też ogłaszam Kubę razem z innymi psami w naszych lokalnych gazetach itp. ale niestety bez efektów :([/QUOTE] szkoda, że nikt go nie zauważa :-(
×
×
  • Create New...