Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. Już kilka osób zadeklarowało pomoc :)
  2. i jeszcze dwa pytania :) jaki rozmiar pieluch i na jaki adres paczuszki? :)
  3. Zrobione :) [URL]http://www.facebook.com/events/364661553620806/[/URL]
  4. no u Moniki było by fajnie pod tym względem, że tam mieszka tylko sunia jedna... Tylko, że ten problem z kasą :-(
  5. joaaa, a z jedzonka co najlepiej? :)
  6. Madziu, miałam własnie Ci odpisać na PW, ale widzę, że sytuacje opanowana ;) ja to z tymi bazarkiem to wciąż jestem na bakier, nie idą mi jakoś :-(
  7. niech sobie będzie na górze, może akurat....
  8. nie wiem czy Sandra zaglądała, muszę jej podesłać link - na pewno się ucieszy :)
  9. dokładnie, Pimpuś to staruszek i trzeba go kontrolować :)
  10. [quote name='Agucha'] Liderek wciąż czeka... tyle lat :( :( :([/QUOTE] niestety :-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/26923-malutki-Liderek-ca%C5%82e-%C5%BCycie-w-schronisku-(-On-ju%C5%BC-straci%C5%82-nadziej%C4%99-a-Wy?highlight=Liderek"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/26923-malutki-Liderek-ca%C5%82e-%C5%BCycie-w-schronisku-(-On-ju%C5%BC-straci%C5%82-nadziej%C4%99-a-Wy?highlight=Liderek[/URL]
  11. ohhhh jak pięknie Tapini w krateczce :)
  12. [quote name='diana79']z takimi fotkami powinien szybo dom znaleźć :) ma on robione bieżące ogłoszenia?[/QUOTE] z ogłoszeniami chyba marnie niestety :-(
  13. http://images44.fotosik.pl/452/b7005f17c9f7d9c3gen.jpg oj jaka minka :evil_lol:
  14. oooo dzielny Monguś skoro dał się pogłaskać :)
  15. Dziewczyny, martwię się, że z DT to już w ogóle będzie ciężko go wyadoptować, tak obserwują te wszystkie nasze psiaki na tymczasach i hotelikach nic się nie rusza :-( Ja już się boje kolejnych problemów finansowych, bo mamy kilkanaście psiaków na DT i u większość z kasa jest ogromny problem, mnóstwo deklarowiczów się wykrusza, nie wiem co bedzie jak jakiś zachoruje i będą potrzebne jeszcze dodatkowo leki :-( Niektóre wątki porzucili wolontariusze za nie odpowiedzialni, a ja na prawdę nie daję rady czasowo tego wszystkiego ogarniać.... Na prawdę boję się umieszczać kolejnego psiaka na tymczasie :-( No chyba, że jakimś cudem znalazł by się taki bezpłatny, sprawdzony...
  16. dzięki Joasiu, że rozpisałaś wszystkie wydatki, dzięki temu już wiemy na czym stoimy :) Pomyślałam sobie, żeby założyć wydarzenie na facebooku z apelem bardziej o pomoc rzeczową, że jakby ktoś chciał to może jakąś paczuszkę podesłać Rambusiowi, tylko musiałabym wiedzieć co mu się przyda :) Wciąż jakoś nie lubię na facebook-u prosić o kasę....
  17. u Reksia mam to samo, nie wiem co jest grane :-( jejku jakbym miała chociaż trochę czasu to bym porozsyłała wątki po ludziach, ale na razie z tym czasem to mam tragedię :-(
  18. jejku, strasznie się cieszę :loveu: bardzo się Norkowi należało, na prawdę bardzo :multi:
  19. cuuuudny ten nasz Kubuś :loveu: tak bardzo przydałby mu się fajny, ciepły domek przed zimą... Najlepiej taki aktywny :cool3:
  20. rzeczywiście super wyszedł na fotkach, z jesienią mu do twarzy :)
  21. w jego przypadku to jest na prawdę co najmniej dziwne... Taki piękny psiak :-(
  22. [quote name='Bjuta']Wiesz Gasparku, że Twój ślepy kumpel Jasper znalazł dom? To ten, któremu odpaliłeś stówkę ze swojego majątku jak poszedłeś na swoje! :) Oby mu się poszczęściło tak jak tobie![/QUOTE] to cudowne wieści! :)
  23. chyba od listopada już koniecznie trzeba wpłacać na nowe konto :) więc spokojnie jeśli w tym miesiacu poszło jeszcze na stare ;)
×
×
  • Create New...