-
Posts
40782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysia_
-
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Już kilka osób zadeklarowało pomoc :) -
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
i jeszcze dwa pytania :) jaki rozmiar pieluch i na jaki adres paczuszki? :) -
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Zrobione :) [URL]http://www.facebook.com/events/364661553620806/[/URL] -
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
joaaa, a z jedzonka co najlepiej? :) -
dokładnie, Pimpuś to staruszek i trzeba go kontrolować :)
-
[quote name='Agucha'] Liderek wciąż czeka... tyle lat :( :( :([/QUOTE] niestety :-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/26923-malutki-Liderek-ca%C5%82e-%C5%BCycie-w-schronisku-(-On-ju%C5%BC-straci%C5%82-nadziej%C4%99-a-Wy?highlight=Liderek"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/26923-malutki-Liderek-ca%C5%82e-%C5%BCycie-w-schronisku-(-On-ju%C5%BC-straci%C5%82-nadziej%C4%99-a-Wy?highlight=Liderek[/URL]
-
Ukochana Tapinka w Niebie - Fredzio i Kropeczka z nami...
Mysia_ replied to Charly's topic in Już w nowym domu
ohhhh jak pięknie Tapini w krateczce :) -
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
oooo dzielny Monguś skoro dał się pogłaskać :) -
Dziewczyny, martwię się, że z DT to już w ogóle będzie ciężko go wyadoptować, tak obserwują te wszystkie nasze psiaki na tymczasach i hotelikach nic się nie rusza :-( Ja już się boje kolejnych problemów finansowych, bo mamy kilkanaście psiaków na DT i u większość z kasa jest ogromny problem, mnóstwo deklarowiczów się wykrusza, nie wiem co bedzie jak jakiś zachoruje i będą potrzebne jeszcze dodatkowo leki :-( Niektóre wątki porzucili wolontariusze za nie odpowiedzialni, a ja na prawdę nie daję rady czasowo tego wszystkiego ogarniać.... Na prawdę boję się umieszczać kolejnego psiaka na tymczasie :-( No chyba, że jakimś cudem znalazł by się taki bezpłatny, sprawdzony...
-
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
dzięki Joasiu, że rozpisałaś wszystkie wydatki, dzięki temu już wiemy na czym stoimy :) Pomyślałam sobie, żeby założyć wydarzenie na facebooku z apelem bardziej o pomoc rzeczową, że jakby ktoś chciał to może jakąś paczuszkę podesłać Rambusiowi, tylko musiałabym wiedzieć co mu się przyda :) Wciąż jakoś nie lubię na facebook-u prosić o kasę.... -
cuuuudny ten nasz Kubuś :loveu: tak bardzo przydałby mu się fajny, ciepły domek przed zimą... Najlepiej taki aktywny :cool3:
-
rzeczywiście super wyszedł na fotkach, z jesienią mu do twarzy :)
-
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Mysia_ replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
w jego przypadku to jest na prawdę co najmniej dziwne... Taki piękny psiak :-( -
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
ciekawe czy się udało? :)