Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. Super Bjutko! Ja musiałam u Reksia dziurę budżetową załatać i w tym miesiącu muszę póki co przystopować :-( 202 osoby.. [URL]http://www.facebook.com/events/372314589503437/[/URL]
  2. [quote name='olalolaa']A co z tym zabiegiem i badaniami?[/QUOTE] DIF musi "udowodnić", że to bezdomniak, a to podobno trochę formalności ;)
  3. [quote name='yunona']Lara, jamniś jest na SOS dla jamników od 2.11.2012, g.17.09 , ID 1031 : [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1031[/URL][/QUOTE] już po kastracji :) Pani wet ocenia go na jakieś 8-10 latek :-(
  4. [quote name='paula_t']No właśnie się tego spodziewałam, dlatego wypadałoby porobić z nowym tekstem. Miejmy nadzieję, że tylko z tablicy usuną :)[/QUOTE] reszta chyba już sprawdzona :)
  5. dostałam wiadomość z tablica.pl, że usunęli ogłoszenie, bo już takie istnieje :-(
  6. [quote name='kikou']jest nowinka u Redzia..... wyobraźcie sobie, że Redi, choc poddano go kastracji w 2003 roku.... i ogólnie nabardziej zawsze interesował sie jedzonkiem... żadna panna dotąd nie zdołała skraść jego serca.... ostatnio zapałał ognistym uczuciem do stareńkiej Majki (to tak wiekowa suczynka, że nie było możliwości juz jej sterylizować.. nie miała cieczki półtora roku...ale ostatnio organizm sobie przypomniał że takie coś istnieje i starowinka dostała rujke) ...i wydała sie nagle Rediemu tak atrakcyjna, że odbił narzeczoną Bennemu (bo Majeczka sypia i spaceruje całe dnie z innym strasznie starym niewidomym seniorkiem Bennym) i tak jurnie starał sie ją posiąść że musiałam Majenke izolować od Redzia żeby jej plecków nie uszkodził... :)[/QUOTE] Ahhh Ci faceci ;) :D
  7. i jak tam Brutusek? Był u weta?
  8. super, że Kajusia będzie mieć Ogłoszenia :) Butko, a co do Kajusiowego zdrówka to ona przyjmuje jakieś leki czy tylko je tą karmę? :)
  9. [quote name='Bjuta']Dziś mija trzecia rocznica odkąd Dinuś z Kajtusiem zamieszkali w Przebieczanach. :) Uczciłam to uaktualniając post rozliczeniowy ... :eviltong:[/QUOTE] ...ale przeleciało!
  10. [quote name='Monika89']Dobrze. Wyjechaliśmy na chwile do babci z okazji tych wszystkich świętych i Paura miewa "atrakcje". Babcie odwiedzają goście i jest częsta rotacja obcych ludzi. Jak na nią to bardzo dobrze je znosiła. Bardzo lubi spędzać czas w tym samym pomieszczeniu co ja. Od brata i babci dostała przezwisko "Owca". Podobno im ją przypomina... Ja takiego podobieństwa nie widzę :D. Na wszystkich świętych była bardzo grzeczna. Bez żadnych niespodzianek wytrzymała 7h tylko z Hachi. Jestem z niej dumna :).[/QUOTE] Brawo! Jaka dzielna Paurusia :)
  11. [quote name='lenka12']Bjuta o jakiego fachowca Ci chodzi? Najnowsze wieści od naszego Staruszka:multi: Wczoraj byłyśmy w Fundacji, pogoda była super, jak nielistopadowa:lol: Władzio jest teraz w kojcu z wyżłem Mańkiem i prawie- chartem ;)Jazzem, mały Max został przeniesony do innego kojca, bo wyjadał chłopakom jedzonko. Wiosna mówiła,że Władziu bardzo zakumplował się z Jazzem, śpią w jednej budzie przytuleni do siebie. Jazz to super psiak- spokojny, zrównoważony, trochę nieśmiały, nie zaczepia innych psiaków i dlatego pasuje Władziowi:multi:[/QUOTE] ile też nasz Władziu ma kumpli :)
  12. [quote name='Halo (Alfa i Zuzia)']Ależ ten Norek ma charakterek. Tak napyskować Wielkim Psom..:roll:[/QUOTE] w schronisku tez pilnował porządku ;)
  13. [quote name='krakowianka.fr']dzieki za pomoc do konca tyg ktory sie wlasnie zaczyna skece tekst i zrobie troche ogloszen :)[/QUOTE] dziękujemy :) może do tego czasu jeszcze Fur coś napisze ciekawego o Bartusiu :)
  14. ULKA czyli z karmą lepiej się skupić na czymś co ma większą wartość energetyczną niż czymś dla seniorów?
  15. oooo szykuje się ogłoszenie, dzięki dziewczyny :)
  16. [quote name='Angi']może by mu ogłoszenie w jakiejś gazecie wykupić :lol: ?[/QUOTE] trzeba by było DIF dopytac czy w jej okolicy jest jakaś gazeta, która daje ogłoszenia i jest w miarę skuteczna :)
  17. paula_t dzięki :) zaraz aktywuje te, które trzeba :)
  18. [quote name='paula_t']Właśnie sobie o tym przypomniałam, jak już napisałam i zapomniałam zmienić. 2 dyszki z tego co się orientuję.[/QUOTE] w wrześniu wyróżniałam mu tablica.pl na miesiąc, ale nie pamiętam za ile, poszukam i sprawdzę czy będzie mnie stać w tym miesiącu :eviltong: [quote name='Amadorka']Biedny pies całe życie w schronisku ciekawe jak odnalazłby się w domu?Czy jest kastrowany?[/QUOTE] Tak, jest wykastrowany :)
  19. [quote name='Bjuta']A Szrekuś to chłopiec czy dziewczynka? Bo na stronie Psitula jest dziewczynką... :)[/QUOTE] Szrekusia - dziewczynka ;) wszędzie indziej już zmienione :)
  20. Komu komu ślicznego Kubusia? :)
×
×
  • Create New...