-
Posts
40782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysia_
-
[quote name='dzula']no nic będziemy próbowac cos wymyslić. moze się uda[/QUOTE] oby się udało... :)
-
[quote name='Bjuta']To opis z pierwszych dni pobytu, jak Alpina warczała na psiaki, potem - jak się zorientowała, że nikt jej nie chce robić krzywdy, to się uspokoiła. Ja z nią byłam tylko raz na spacerze i połączyłam jej boks z moim boksem i nie było problemu - mimo, że chyba pierwszy raz były razem (a tam mam takiego Ruto, trochę namolnego). W sumie to trzeba by już ten opis i zdjęcie zmienić. Mysiu, a można ją już ogłaszać tak publicznie?[/QUOTE] chyba lepiej poczekać na wyniki....
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
jaki dziadziunio :-( dobrze, że chociaż spacerki ma :) -
[quote name='Justyna_wolontariat']To pies który trafił z ul Sobieskiego czyli tak zwana kuźnica pewnie miał właściciela tam zawsze psy biegają samopas ale nikt go od pół roku nie odebrał[/QUOTE] czyli to na 100% on :-( tam nikt nie używa smyczy, w ciągu dnia jak się tam przechodzi to na ulicy jest więcej psiaków niż ludzi... ale w sumie wszystkie zadbane i zadowolone.....
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
Mysia_ replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Qrczę przydałby nam się ktoś taki kto własnie by się mógł bazarkami zająć, u mnie też leżą rzeczy na bazarek, pełno fantów ode mnie jest też u Lary, ale z tym czasem jest maskara :-( Najwięcej czasu zajmuje jednak ogarniecie wysyłki potem.... [quote name='Angi']mogę się zająć za kilka dni. :) cioteczki, jakie to wgl macie fanty?[/QUOTE] Angi było by super :) -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Naklejka sesja zdjęciowa pierwsza klasa! ;) Trochę Ci pokradnę tych fot :P -
ojjj cudownie by było gdyby Ibiskowi się udało....
-
[quote name='agumka'][URL]http://tablica.pl/oferta/josza-wspanialy-madry-pies-nie-dla-wedkarzy-IDVYjd.html#cd80b62a;r:;s:[/URL] Bjuta robiła to ogłoszenie i gdy je wyróżniałą podała Twój numer jako do otrzymywania informacji o odpowiedzi. :) Jej numer też jest w tym ogłoszeniu :)[/QUOTE] czyli zapytanie przyjdzie na jej maila?:)
-
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Sylo daj proszę znać, czy wpłynęły pieniążki od Joanki40 ? :)[/QUOTE] ...to ja się podepnę i proszę o znak czy dotarły pieniążki od Kasi :) -
aktualności 2-8.11.2012 Do schroniska przyjęliśmy 13 nowych psiaków: 8 z interwencji, 4 przyprowadzone przez osoby prywatne i jeden porzucony. Z interwencji przyjechały do nas: suczka mała czarna podpalana szorstkowłosa z ul. Paderewskiego, suczka duża czarna-podpalana z ul. Lenartowicza, średniej wielkości brązowy kudłaty piesek z ul. Korczoka, piesek szczenię czarny-podpalany z średnim włosem z ogródków działkowych na ul. Reja, pies duży wilczasty z białymi dodatkami z pod sklepu Carrefour przy ul. Pośpiecha, suczka mała młodziutka czarna podpalana z białymi dodatkami z ul. Łukasińskiego, pies duży czarny lekko podpalany długowłosy w typie owczarka niemieckiego z ul. Żelaznej (przy samej granicy Zabrza z Gliwicami) oraz suczka szczenię brązowa z ciemnym nalotem z ul.3-go Maja. Suczka szczenię beżowa z ciemnym nalotem z ul. Staszica i piesek mały brązowy z ciemnym nalotem z ul. Pod Borem. Przez schroniskowy płot ktoś przerzucił suczkę szczeniaka białą w czarne łatki. Trzy pieski wróciły do swoich właścicieli: Anira (8204) przywieziona z ul. Lenartowicza, Szarik (8205) przywieziony z ul. Korczoka i Miśko (8211) z ul. Pod Borem. Do nowych domków trafiło 6 psiaków: Limo (8158 ) zamieszkał w Zabrzu, Rikunia (8150) w mieszkaniu w Bytomiu, Saszka (8206) w Świętochłowicach, Frontisia (8057) w domku z ogrodem w Częstochowie, Dejzi (8140) w mieszkaniu w Sosnowcu, a Zygfryd (7990) aż w Poznaniu :) Do schroniska przyjęliśmy dwa nowe kotki: staruszkę kicię szaroburo-białą z powodu choroby właścicielki z ul. Sikory i małą kotkę trikolorkę z ul. Roosevelta. Adoptowane zostały cztery kotki :) Fabian (k-2024) w Zabrzu i Filip (k-1898 ) trafili do mieszkań w Zabrzu, Miko (k-1725) zamieszkał w Rudzie Śląskiej, a Tadeusz (k-2029) w mieszkaniu w Świętochłowicach :) Otrzymaliśmy dary z Przedszkola nr 6 w Zabrzu, z Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu, z pogotowia Eskulap, od Pani Magdaleny, od Pani Barbary oraz od wirtualnych rodziców Fredzia, którzy przyjechali go odwiedzić :))) Wszystkim bardzo dziękujemy za ogromną pomoc! :)
-
Proszę jak Furciaczek się mi rozpisała o Bartusiu :) [FONT=arial][SIZE=2][COLOR=#333333]Bartus ok 10 letni sredniej wielkosci piesek Bartek wiekszosc swojego zycia spedzil w schronisku, obcy byl mu człowiek, smycz, trawa, spacery... Nie mial nigdy swojego domu, nie mial swojego czlowieka - przewodnika, obroncy i przyjaciela. Kilkanascie miesiecy temu los Bartka sie odmienil, trafil do hotelu dla zwierzat. Powoli uczy sie zyc posrod ludzi w domowych warunkach. Szukamy dla niego domu w spokojnej okolicy. Bartek potrzebuje cierpliwego i wyrozumialego opiekuna. [/COLOR][COLOR=#333333]Czystosc zachowuje[/COLOR][COLOR=#333333] sygnalizuje potrzebe wyjscia [/COLOR][COLOR=#333333]ladnie chodzi na smyczy [/COLOR][COLOR=#333333]nie niszczy [/COLOR][COLOR=#333333]bez problemu zostaje samw domku [/COLOR][COLOR=#333333]nie jest nadmiernie szczekliwy ale jak ktos przychodzi czy cos go zaniepokoii to potrafi sobie poszczekac [/COLOR][COLOR=#333333]sam nie szuka kontaktu fizycznego z czlowiekiem, ale uwielbia swojego "ludzia" obtancowywac [/COLOR][COLOR=#333333]czyli biega w okol i podskakuje jak szczeniak [/COLOR][COLOR=#333333]podbiega i odbiega malo ogon mu nie odpadnie [/COLOR][COLOR=#333333]ze zdrowiem zadnych klopotow poza kurza slepota [/COLOR][COLOR=#333333]w nocy wlasciwie nic chyba nie widzi [/COLOR][COLOR=#333333]podobny tekst ma Abra, jego kolezanka [/COLOR][COLOR=#333333]tez taki strachulec [/COLOR][COLOR=#333333]dziewczyny mialy jakos to przerobic, ten poczatek [/COLOR][COLOR=#333333]ja tam pisac nie potrafie niestety;/ [/COLOR][COLOR=#333333]dom bezmalych dzieci [/COLOR][COLOR=#333333]dzieci sa zbyt energiczne, rozkrzyczane i nie panuja nad emocjami [/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][FONT=arial][SIZE=2]Bartek potrzebuje ludzi spokojnych [/SIZE][/FONT] [/FONT][/COLOR]