Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. [quote name='paula_t']:( Jak najbardziej rozumiem kwestie sprzątania i higieny, ale czy nie dałoby się załatwić, żeby chociaż te starsze psiaki miały kocyki. Pewnie Liderek w tym boksie marznie strasznie....[/QUOTE] na szczęście póki co na pawilonie jest ciepło, właściwie w prawie każdym boksie mamy jakiegoś staruszka, jest ich bardzo dużo :-( Chętnie dawałabym im kocyki, ale niestety jest to trudne w utrzymaniu, jedni pracownicy przy myciu podniosą kocyk, a inni nie, poleją go wodą.... A gorszy jest mokry koc niż suche plastikowym legowisko... Takie koce trzeba by codziennie zmieniac i jeszcze być czujnym w razie jakiejś nagłej kontroli :-(
  2. Bjutko, ja też chyba z trzy razy zakłam obroże w 47 i potem przyłapałam Jangę na gorącym uczynku....
  3. [quote name='fioneczka']Mysia_ czy państwo w sprawie Sajki się odezwali? sterylka była? jeśli możesz to napisz co w jej sprawie bo ja przekazałam nr tel do Ciebie i "wyłączyłam" się ze sprawy adopcji[/QUOTE] Saja jest po sterylizacji, ale nikt do mnie nie dzwonił :-(
  4. Liderku dzisiaj Wigilia... Życzę Ci cudownego domku i to jak najszybciej!
  5. Do nowych domków trafiły: Agutka, William, Obsesja, Benja, Reksio (biały), Graja, Ping, Zabi, Saba (mała) i Saba (z 27) :)
  6. popatrzcie jaki smuteczek :-( [img]https://lh6.googleusercontent.com/-cG5ZpR56eWo/UNWIyCscwUI/AAAAAAABD9M/GVLj43B3lYc/s640/DSC_0060.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-rhOe-ob8qUE/UNWIySERMDI/AAAAAAABD9Q/ry12DgHuwXM/s640/DSC_0061.jpg[/img]
  7. mamy podać Demonowi kilka dni meloksam i jak będzie OK. bez przebojów żołądkowym, itp. to można spróbować z trocoxilem :)
  8. [quote name='Naklejka']Bjuto, ale Artemida nie robiła zdjęć, jeżeli chodzi o mnie (bo robiłam zdjęcia Sabie) to bardzo dziękuje :) Lemika nie znam, w którym boksie jest, z jakimi psiakami? Jak będę miała czas i pogoda dopisze (czekam na śnieg :loveu:) to mogę ich obfocić :) Ile adopcji!! :D Szkoda, że tak dużo psiaków trafiło do schroniska... :([/QUOTE] Lemik mieszka w 37 :)
  9. AKTUALNOŚCI 14-20.12.2012 Do schroniska przyjęliśmy 15 psiaków: 8 z interwencji, 6 przyprowadzonych przez osoby prywatne i jeden zwrócony z adopcji. Z interwencji przyjechały: piesek średni czarny z dłuższym włosem z lasu przy ul. Czołgistów, suczka szczenie brązowa z ciemnym nalotem z ul. Wallek-Walewskiego, piesek średni czarny z pod sklepu przy ul. Wolności 123, pies spaniel rudy z złomnicy na ul. Bytomskiej, piesek średni czarny-podpalany szorstkowłosy z ul. Zwycięstwa, piesek szczeniak brązowy z ul. Nowodworskiej, mała suczka czarna-podpalana z ul. Korczoka i duży jasnobrązowy psiak z ul. Fabrycznej. Do schroniska przyprowadzono: piesek mały biały szorstkowłosy z ul. Leszczynowej, suczka malutka brązowa z ul. Jodłowej, suczka w typie shi-tsu prawdopodobnie pobita z ul. Ofiar Katynia, suczka średnia czarna z białym krawacikiem oddana przez właściciela z ul. Wolności (Zaborze), piesek mały czarny z białym krawatem z ul. Kawika i mały czarny-podpalany szorstkowłosy piesek znaleziony na ul. Wallek-Walewskiego. Niestety z adopcji wrócił po prawie 3 latach wrócił do nas adoptowany jako szczeniaczek Tores (6769), w domu pojawiło się dziecko i pies okazał się problemem :-( Do swoich właścicieli wróciły trzy pieski: cocker spaniel Bartek (8268 ), który trafił z ul. Bytomskiej, Saba (8269) przywieziona z ul Korczoka oraz piesek ((8267) przywieziony z pod sklepu na ul. Wolności. Niestety pożegnaliśmy naszego staruszka Fiodora (7716), przeszedł za Tęczowy Most gdzie już nic nie będzie go bolało :-( Do nowych domków trafiło 16 psiaków :))))) Laszi (8157), Pimpuś (8220), Ulka (7950), Nela (8149) i nowy bezimienny psiak (8270) zamieszkali w Zabrzu, w naszym mieście zamieszkał też Max (2691), który na swój nowy cudowny domek czekał prawie 10 lat! Dżoplin (7449) i Dejzi (8140) zamieszkali w Bytomiu, Diego (7862) i Flapp (7931) w Gliwicach, Jędruś (8243) i Maciek (8190) w Sosonowcu, Kuba (8226) w Rudzie Śląskiej, Bungi 8196) w Mysłowicach, a Klucha (8251) w Ornontowicach :) Staruszek Kolin (8239) został adoptowany przez Fundacje Dr Lucy :)) Nie trafił do nas żaden nowy kotek natomiast adoptowane zostały cztery :) Nowy bezimienny kociak (k-2052) i Fionka (k-2044) zamieszkali w Bytomiu, czarna kicia (k-2050) w Zabrzu i nasz kochany Cukierek (k-2040) w mieszkaniu w Rudzie Śląskiej :) Na szczęście żaden kotek nie odszedł za Tęczowy Most. Odwiedziły nas dzieci z darami dla naszych podopiecznych: z Publicznego Gimnazjum w Siemoni, z Szkoły Podstawowej w Dobieszowicach, z Gimnazjum nr 24 w Zabrzu i z Klasy I w Społecznej Szkole w Zabrzu przy ul. Zwrotniczej. Oprócz tego dotarły do nas prezenty od: Przedszkola Miejskiego nr 2 w Świętochłowicach, Zespołu Szkół nr 3 w Zabrzu, Gimnazjum nr 17 w Katowicach, Szkoły Podstawowej nr 6 w Zabrzu, firmy "TROPICAL" z Chorzowa, firmy Eurocash, firmy Furkidz.eu, rodziny naszej Jagódki (8045), Państwa Zając, Państwa Ogorek, rodziców wirtualnych Ksawerego, Pani Ewy, Pani Lidii, Pani Magdaleny z znajomymi oraz od osób anonimowych :) Wszystkim pięknie dziękujemy w imieniu czworonogów :) [quote name='saraisa']właśnie czytam u Huskych, że Hathi podobno znalazł dom ;)[/QUOTE] Przed chwilą został adoptowany :)
  10. hmmmm.... Nie wiem w sumie gdzie, możliwe, że na jednym z labradorzych forów, bo dzwonili do schroniska bezpośrednio, a tam był podany stacjonarny :) Wizytę robiła fundacja Prima, rodzinka miała kilkanaście lat czarną labradorkę ;) A Benja wyjeżdza o 4 rano w niedzielę :D
  11. dziękujemy pięknie za rozliczenie, przynajmniej wiemy na czym stoimy ;)
  12. o qrczę, szkoda :-( ale damy radę przecież :)
  13. [quote name='agumka']hm... a jak byś mu to jakimś rosołkiem, albo tłuszczykiem podlała? może słoik papki z gerberka zje...? Pixel z Fauny w nowym domu początkowo nic nie chciał jesc, dopóki mu Pan nie dal kurczaka z gerberka, potem zaczał z suchym mieszac gerberka i teraz wcina samo suche;)[/QUOTE] Hathi preferuje tylko rosół z makaron, nawet kawałki kurczaka w tym rosole nie do końca mu pasowały, ale w końcu zjadł z reki ;) [quote name='Naklejka']Spotkałam dzisiaj Cepti w parku :) Bardzo grzeczna i spokojna jest, widać że właściciele są z niej zadowoleni :)[/QUOTE] SUPER :) [quote name='fioneczka']odnośnie Sajki [URL]http://www.psitulmnie.pl/galeria.php?pid=3343&statusid=1&animaltype=8&virtual=0&senior=0[/URL] Mysia_ Państwo z Gliwic starający się o jej adopcję dostali numer telefonu do Ciebie (wysłałam Ci sms) Tak jak mówiłam w rozmowie telefonicznej, Grzegorz mąż forumowej ARDNAS zrobił wizytę - jest OK może jest szansa że sunia spędzi Święta w domu ... znaczy to zależy już tylko od schroniska i Państwa[/QUOTE] [quote name='fioneczka']Państwo, którzy chcą ją adoptować odezwali się do mnie poprzez ogłoszenie Dorki, która jest już w domu. Państwo mają już 7 letniego kundelka (nie jest kastrowany) dlatego szukali do adopcji młodej, akceptującej inne zwierzęta suni, koniecznie sterylizowanej. Mam nadzieję że uda się sprawdzić nastawienie psiaków do siebie i że wszystko będzie OK. nie wiem tylko co z tą sterylizacją ... miała być dzisiaj ale nie było[/QUOTE] Mam nadzieję, że już jutro nam z ta sterylką nic planów nie pokrzyżuje :)
  14. Asiu, dzisiaj adoptowany został Kuba :) i Flapp ;) oby to były najlepsze domki i nie wracali już do nas nigdy więcej...
  15. ryżu w ogóle nie lubi, tylko makaron... Dzisiaj próbowałam z weterynaryjną karmą w puszeczce z Hillsa dla kota... Nawet nie próbował ruszyć.
  16. tak, tak... Jest taka opcja, ale dlatego, że jest to wydarzenie dla "znajomych znajomych" nie mogę go udostępnić na swojej stronie gdzie mają dostęp "obcy ludzie" :-(
  17. oczywiście można by było tylko musiałabym wyniki badań pościągać z Kliniki, a nie wiem kiedy mi się to uda... :oops:
  18. ooo to Pimpusiowi trochę się na szczęście uzbierało :) jeśli to fundusz na leczenie i w ogóle to faktycznie mogłoby pójść na ten arthroflex ;)
  19. O qrczę, ale fajnie Bjutko, że odkopałaś wątek, bo aż wstyd się przyznać, że zapomniałam u naszym Brutku...
  20. Esmira znalazła się na szczęście :) Bjutko, Rufus nadal mieszka w kotłowni :) te psiaki wychodzą codziennie na spacer z chłopakami z ZK :) A Lola nadal bierze leki, póki co nie ma pogorszenia, a nawet zaczęła jeść leki nie tylko w pasztecie :) Dzisiaj do adopcji trafiły: Diego, Flapp i Kubuś :) a wczoraj poszła Ulka :) Co do Hathiego to na prawdę tragicznie znosi schronisko, stowarzyszenie pomocy huskym cały czas szuka mu domku, ale to niestety starszy psiak i chorowity :-( w Klinice podobno preferował rosół, ale tylko z makaronem... Jutro kupę jakieś udka i chyba mu coś uwarzę, bo na prawdę kompletnie nic nie chce jeść ;/
  21. Na szczęście jest domek dla Benji w Gdyni, więc Elter w końcu się od niej uwolni ;)
  22. mógłby ktoś w końcu zauważyć tego pięknotka małego :)
  23. ojjj to szkoda, że bez odzewu... W końcu GW to gazeta, która trafia do wielu osób :-(
  24. chyba nikt jeszcze nie odkrył tej wielkiej tajemnicy jak trafić do ludzi.... do tych właściwych ludzi :-(
  25. W weekend prawdopdobnie Monki pójdzie do domku, bo kobitka u której Monki mieszkała cały czas szukała jej domku i pojawił się jeden na horyzoncie :) [quote name='Bjuta']Ogłoszenia Opiego [INDENT] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,66167,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...6167,Lw==.html[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/OPI---pies,-ktory-przez-13-lat-myslal,-ze-pani-go-kocha-id55575.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...a-id55575.html[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/[/URL] [URL]http://www.hodowcy.com.pl/19245[/URL] [URL="http://www.neeon.pl/365651-opi-pies-ktory-przez-13-lat-myslal-ze-pani-go-kocha.html"]http://www.neeon.pl/365651-opi-pies-...-go-kocha.html[/URL] [URL="http://animalia.pl/ogloszenia.php?module=0&rodzaj=3&kategoria=1&woj=0"]http://animalia.pl/ogloszenia.php?mo...egoria=1&woj=0[/URL] [URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/48332/opi---pies_-ktory-przez-13-lat-myslal_-ze-pani-go-kocha_/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/4...ani-go-kocha_/[/URL] [URL="http://tlenek.pl/ogloszenie/opi-pies-ktory-przez-13-lat-myslal-ze-pani-go-kocha.html"]http://tlenek.pl/ogloszenie/opi-pies...-go-kocha.html[/URL] [URL="http://www.pupil.com.pl/user.php?action=ad_confirm&n=5337&x=1b51988d6036fd877e1ad89cf3bc6c58"]http://www.pupil.com.pl/user.php?act...1ad89cf3bc6c58[/URL] [URL]http://www.doadopcji.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/141484/OPI---pies-ktory-przez-13-lat-myslal-ze-pani-go-kocha./"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/141...ani-go-kocha./[/URL] [URL="http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-OPI-pies-ktory-przez-13-lat-myslal-ze-pani-go-kocha-W0QQAdIdZ440847216"]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ440847216[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.twojafauna.pl/anons,2320,OPI___pies_ktory_przez_13_lat_myslal_ze_pani_go_kocha.__Katowice_woj._slaskie"]http://www.ogloszenia.twojafauna.pl/...e_woj._slaskie[/URL] [URL="http://www.olx.pl/opi-pies-ktory-przez-13-lat-myslal-ze-pani-go-kocha-iid-465696396"]http://www.olx.pl/opi-pies-ktory-prz...-iid-465696396[/URL] [URL="http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/9857/OPI__pies_ktory_przez_13_lat_myslal_ze_pani_go_kocha.html"]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com..._go_kocha.html[/URL] [URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/273012-opi-pies-ktory-przez-13-lat-myslal-ze-pani-go-kocha--oferta-katowice/"]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...erta-katowice/[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=153487[/URL] [URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/opi-pies-ktory-przez-13-lat-myslal-ze-21548423.html"]http://alegratka.pl/ogloszenie/opi-p...-21548423.html[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/opi_pies_ktory_przez_13_lat_myslal_ze_pani_go_310986.html"]http://www.eoferty.com.pl/opi_pies_k...go_310986.html[/URL] [URL="http://katowice.lento.pl/opi-pies-ktory-przez-13-lat-myslal,724746.html"]http://katowice.lento.pl/opi-pies-kt...al,724746.html[/URL] [URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/743177449/katowice-OPI-pies-ktory-przez-13-lat-myslal-ze-pani-go-kocha.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...-go-kocha.html[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/opi-pies-ktory-przez-13-lat-myslal-ze-pani-go-kocha/54671"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...go-kocha/54671[/URL] [URL="http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/24280/opi__pies_ktory_przez_13_lat_myslal_z.php"]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_d...t_myslal_z.php[/URL] [URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/69175.html[/URL] [URL="http://naszezwierzaki.info/15-oddam/5663-opi-pies-ktory-przez-13-lat-my.html"]http://naszezwierzaki.info/15-oddam/...13-lat-my.html[/URL] [URL="http://www.tusprzedaj.pl/user.php?action=ad_confirm&n=48273&x=83492e5bc0656b3cb188217af33fca33"]http://www.tusprzedaj.pl/user.php?ac...88217af33fca33[/URL] [URL]http://www.offer.pl/show.php?id=17830[/URL] [URL="http://oglosili.pl/index.php?action=details&id=58330&method=jobs"]http://oglosili.pl/index.php?action=...30&method=jobs[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=4841[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/szukaj/polska/sprzedaz_kupno-zwierzeta-psy-wielorasowe"]http://www.kupsprzedaj.pl/szukaj/pol...sy-wielorasowe[/URL] Rudy: 1.[URL="http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/rudy-pies-to-piekny-pies-adopcja-l35744.html"]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/odda...ja-l35744.html[/URL] 2.[URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/rudy-pies-to-piekny-pies-adopcja-21552127.html"]http://alegratka.pl/ogloszenie/rudy-...-21552127.html[/URL] 3.[URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Rudy,79187"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...psy/Rudy,79187[/URL] 4.[URL="http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-RUDY-pies-to-piekny-pies-adopcja-W0QQAdIdZ441123617"]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ441123617[/URL] 5.[URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,66221,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...6221,Lw==.html[/URL] 6.[URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/RUDY-pies-to-piekny-pies-adopcja-id55655.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...a-id55655.html[/URL] 7.[URL]http://www.kupsprzedaj.pl/polska[/URL] - akcept moda 8.[URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/48399/rudy-pies-to-piekny-pies_-adopcja/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/4...pies_-adopcja/[/URL] 9.[URL]http://www.psy.pl/adopcje/art14215,rudy.html[/URL] 10.[URL="http://polskastrefa.pl/katowice/zwierzeta/psy/rudy_pies_to_piekny_pies_adopcja,8xd3"]http://polskastrefa.pl/katowice/zwie...s_adopcja,8xd3[/URL] 11.[URL="http://www.katowiczak.pl/ogloszenie_katowice/39771/rudy_pies_to_piekny_pies_adopcja"]http://www.katowiczak.pl/ogloszenie_...y_pies_adopcja[/URL] 12.[URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=4862[/URL] 13.[URL]http://katowice.olx.pl/[/URL] 14.[URL="http://www.eoferty.com.pl/rudy_pies_to_piekny_pies_adopcja_311045.html"]http://www.eoferty.com.pl/rudy_pies_...ja_311045.html[/URL] 15.[URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/141681/RUDY-pies-to-piekny-pies-adopcja/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/141...-pies-adopcja/[/URL] Powodzenia!:smile: [/INDENT] [/QUOTE] bardzo dziękujemy! :) [quote name='saraisa']Hej rozglądajcie się proszę po okolicach bo wczoraj wieczorem w Zabrzu uciekła właścicielom Esmira [URL]http://psitulmnie.pl/zdom.php?pid=3206&statusid=2&animaltype=0&virtual=0&senior=0[/URL] Jakby ktoś widział to dawajcie znać pod numer 783793219 ;)[/QUOTE] ojjj nie dobrze :-( a gdzie i jak im zwiała? [quote name='Bjuta']Napisałam na Zwierzaka, żeby dali info na FB. Piękny jest ten tekst o adopcji Maxa na stronie Psitulskiej! :) Kto pisał?[/QUOTE] chyba Krzysiu :) A ja ja Wam wkleję jeden z maili Pani Kasi :) "Witamy Pani Małgosiu, Maxiu ma się wspaniale, już jest po fryzjerku,Pani która go obcianała mówiła że już go kiedyś obcinała jak jeszcze był w schronisku. Było wiele śmiechu jak go zobaczyliśmy po obcięciu, bo z psa dość dużego i rudawego wyszedł nam piesek nieduży i biały.Niestety sierść trzeba było obciąć prawie do łysego, ale jest mu o niebo lepiej bez tych kłąbów pozlepianej sierści, od razu zaczął wariować latać za zabawkami haha miał super zabawę a my razem z nim. Maxiu to taki grzeczny piesek, aż nie można uwierzyć, że tak wspaniały piesek nie znalazł wcześniej domu. Teraz to my mamy to szczęście że jest z nami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak będziecie państwo chcieli widzieć Maxia jak wygląda taki łysy to zrobie zdjęcia i prześle, ale wygląda jak taki szczurek hehe, śmiesznie troche hehe. Pozdrawiamy i przesyłamy całuski dla Was wszystkich, którzy nie pozwoliliście Maxiowi stracić nadziei na odmiane losu. Kasia i Jarek oraz Maxiu:)"
×
×
  • Create New...