Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. Rego z Tutkiem już są znowu razem i jest OK. Coś musiało ich nakręcić, że się pożarli :-( Rubin i Impo też nigdy przy mnie nawet nie warczeli na siebie.. A Impo wygląda nawet lepiej niż wyglądał, bo jednak leczenie przyniosło jakieś efekty, teraz dostacje encorton już tylko co trzeci dzień :) Mógł schudnąć przez zimę, bo jednak jest krótkowłosym psiakiem, a wcześniej był na kojcach (a tam zima jest okropnie)... Co prawda jedzą tam dwa razy dziennie ciepłe jedzonko, ale trudno jest im przybrać :-( [quote name='Artemida']to chyba jakieś czarne podsumowanie tygodnia ;( Za dwa tyg wracam do Psitula więc zabiorę Alpinke <3 Mysiu czy za Nuke w 6 coś d boksu trafiło?:)[/QUOTE] Therma :)
  2. Maskara... Teraz nagle zmienili strategię, że tak karma aktualnie nie jest u nich dostępna!!! Co za....... Najlepiej by było, żeby tą kasę zwrócili i byłby święty spokój.
  3. zawsze w niedziele jakieś psy się pogryzą, masakra :-(
  4. Miałam dzisiaj dwa telefony z ogłoszeń :) Jutro mają przyjechać ludzie po Reiko... Było by cudnie.... :) [quote name='Kryzia']Mysiu, czy ktoś dzwonił wczoraj, bądź dzisiaj do schroniska w sprawie błąkającego się w Biskupicach yorka ? Miał dłuższy włos i był drobniutki - ok 3 kg. Ja wczoraj poźno wieczorem dwie godziny próbowałam go złapać, ale tak szybko uciekał, że nie było szans. Dzisiaj już go nie widziałam.[/QUOTE] chyba nie :-(
  5. Aktualności 18-24.01.2013 Do schroniska przyjęliśmy 10 psiaków: 7 z interwencji, jeden przyprowadzony przez osobę prywatna i dwa zwrócone przez właścicieli. Z interwencji przyjechały do nas: suczka bernardynka z ul. Krakowskiej, suczka szczenię brązowe z ul. Stalmacha, czarny psiak w typie briarda z ul. Tyskiej, pies średni czarny z białymi dodatkami i z niebieską plamka na oku z ul. Chudowskiej, piesek mały czarny-podpalany z białymi dodatkami z ul. Korczoka, suczka duża w typie owczarka niemieckiego z ul. Badestinusa i piesek mało-średni brązowy kastrat z ul. Galla. Osoba prywatna przyprowadziła suczkę małą czarną podpalaną z dłuższym włosem z ul. Bytomskiej po śmierci jej właściciela. Dwa psiaki wróciły :-( Szkubek (7818 ), ponieważ nie miał kto z nim wychodzić na spacery, bo na dworze jest za zimno, żeby wychodził z nim syn :-( Właściciele oddali też Funcika (7504), głównie z powodu problemów rodzinnych. Do swoich właścicieli wróciło aż 6 psiaków :))) Bokserka Kaja (8308 ), która trafiła do nas z ul. Piłsudskiego; Kaja (8312), która trafiła do nas z ul. Królewskiej; beagle Sauron (8315), który trafił do nas z ul. Wawrzyńskiej; briard Bryś (8319), który trafił do nas z ul. Tyskiej; bernardynka Burbona (8318 ), która trafiła z ul. Krakowskiej oraz Dino (8278 ), który trafił z ul. Hagera. Do nowych domków trafiło aż 13 psiaków! :))) Tołi (8295), Elvis (8311), Łatek (8277), Miłosz (8159), Sisi (8296), Samer (8248 ) i Janga (7934) zamieszkali w Zabrzu, tak samo jak Arisa (2880), która wróciła z adopcji po 8 latach i spędziła u nas kolejne półtora roku życia, a teraz wyleguje się w łóżeczku nowych właścicieli :) Dinguś (8224) zamieszkał w domku z ogrodem w Bytomiu, Misia (8214) w mieszkaniu w Katowicach, Bercik (8177) w domku z ogrodem w Pilchowicach, Mikołaj (7952) w domku z ogrodem w Bobrownikach, a Hato (7355) ze swojego domku tymczasowego we Wrocławia pojechał już do takie prawdziwego i na zawsze do Starogardu Gdańskiego :) Niestety za Tęczowy Most odeszła staruszka Druja (8299), która miała ostrą niewydolność nerek :-( Do schroniska przyjęliśmy jednego kota: kotkę szarobura pręgowaną z ul. Niedziałkowskiego. Do nowych domków trafiły trzy kotki :) Bezimienna kicia (k-2060) zamieszkał w Zabrzu, bezimienny czarny kocurek (k-2060) zamieszkał w domku z ogrodem w Opolnie Zdroju i Marysia (k-2043) w mieszkaniu w Gliwicach. Odwiedziły nas dzieci z darami z Szkoły Podstawowej nr 7 w Zabrzu oraz z Ogniska Pracy Pozaszkolnej nr 3 w Zabrzu. Otrzymaliśmy również dary z Przedszkola Miejskiego "Tęcza" w Gliwicach, Przedszkola Miejskiego nr 49 w Bytomiu, Przedszkola nr 38 w Zabrzu , Przedszkola nr 46 w Zabrzu oraz od Magdy, Marii, Pauliny, Beaty, Lidii i osób anonimowych :)) Wszystkim bardzo dziękujemy za pomoc!
  6. ani Tanbi, ani Tuki :-( Kieł i Wetam też są trochę w typie jamnika :-(
  7. [quote name='__Lara']:) na dniach porobię ogłoszenia :)[/QUOTE] super, oby pomogły znaleźć domek!
  8. i jeee... wątek mojej Efrusi :) cudna jest, tyle Wam napisze :) najlepszy dom pod słońcem potrzebny...
  9. DIF i jak tam, dalej karmy nie ma? :-(
  10. no po prostu dramat, dobra jutro będzie trzeba znowu tam aferę robić... :-(
  11. Krakvet twierdzi, że karma wysłana... Doszła może? :-(
  12. taki jakby katar wsteczny... Może ma uczulenie na słomę w budzie :-( Zapytam naszej wetki jak będzie...
  13. [QUOTE=ania >;20317396]dzieki Mysiu :) na mailu masz do aktywacji ogloszenia Edgara[/QUOTE] OK. :) wieczorkiem ogarnę :)
  14. Aniu, i już :) [quote name='Mysia_']Edgar około 10 lat, Laos jakoś 12 lat, Florek też pewnie z 12 :-( Akiro z 10, no i Oktan też pewnie.... żaden nie jest wykastrowany, zazwyczaj ze względu na wiek, albo to, że są na wybiegach i kojcach gdzie potem nie można ich dać od razu po zabiegu :-( W sumie same dziadki :-( [/QUOTE]
  15. [quote name='Bjuta']Za Jangą nie przepadał :) ale ona była szczególna...[/QUOTE] ehhh chyba nie ma takiego psa co by Jangę lubił ;)
×
×
  • Create New...