Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. [quote name='__Lara']Mysiu_, ta karma z Trovetu jest na zakwaszanie moczu, moja Megi ją je, bo miała usuwane kamienie moczowe i wyszły jej struwity po przebadaniu. A może kupcie w zoo art? [URL]http://zooart.com.pl/product-pol-6187-TROVET-ASD-Urinary-Struvite-dla-psa-12-5kg.html[/URL] Ciut tańsza i przesyłka za darmo :)[/QUOTE] A to jakiś sprawdzony sklep? :) bo ja już się boję....
  2. ojjj Bjutko, domyślam się, że to nie lada wyczyn coś znaleźć.... Jakoś kiedyś wszystko łatwiej na tym dogo szło :)
  3. ojjjj to dużo zdrówka psiakom życzę! A Tobie Joasiu... siły :)
  4. Też się z tym zgadzam, że Kuruś u Murki jest już na zawsze :)
  5. Mi się raczej wydaje, że na Arsę tak wpływa obce miejsce i obcy ludzie, no i przede wszystkim schronisko, suczka była w mieszkaniu i to ze starsza osobą, kiedy do nas trafiła nie była jakimś wycofanym psiakiem, wcześniej mieszkała w domu i była kochana, trafiła bardzo zadbana. Myślę, że ona w schronisku czuje się bardzo źle, chyba nie przepada za towarzystwem innych psiaków, wolała by cisze i spokój, człowieka na własność... Nie jest raczej psiną to tymczasu, który jest nastawiony na pracę z psiakiem... Jest do pilnej adopcji, w którym odzyska równowagę :) Trzeba jej zrobić jak najwięcej ogłoszeń i intensywnie szukać domu.
  6. [quote name='saraisa']O a kiedy Ci harcerze przychodzą? My bierzemy ich w każdą niedzielę :D A Szkubka widzieliśmy ostatnio.. znamy go, bo zawsze spotykaliśmy się na spacerach z nim i tą Panią, która go odwiedzała w schronisku.. swoją drogą nie macie do niej jakiegoś kontaktu? Może by dać jej znać, że Szkubek wrócił :(? Ona regularnie go odwiedzała i miał się fajnie bo na długie spacerki go brała :D[/QUOTE] Głównie w soboty są :) Tez myślałam o tej Pani, to jest osoba, która go dokarmiała kiedyś się przyplątał, ale namiarów na nią nie mamy :-( To nie ona zgłaszała interwencję i w ogóle... :-(
  7. W Krakvecie anulowaliśmy zamówienie (bo to jest już na prawdę chore), niestety w Zwierzakowie w ogóle nie ma tej karmy, a na Świecie karm jest aktualnie nie dostęopna, czy np. ta karma jest na to samo co ma Pimpuś? [url]http://www.swiatkarm.pl/p,trovet-urinary-struvite-asd-dla-psow-125kg,2388,56.html[/url] Nie wiem czego szukać :-(
  8. [quote name='Bjuta']Jestem za!!! Dziękujemy za wyróżnienia!! :) :) Mysiu - pytanie, bo Kasia zakłada ogłoszenia na cafeanimal, a tam trzeba jakiś wiek podać... Popraw mnie gdzie się mylę? Demon (ten mój) - 13 lat, niekastrowany? Łatek - 3 lata, kastrowany Łatuś - 2 lata, kastrowany Ruczi - 10 lat, niekastrowany Undi - 8 lat, niekastrowany Kiler - 7 lat, kastrowany Kuba - 5 lat, kastrowany Mongo - 12 lat, kastrowany Rudy - 8 lat, niekastrowany Manga - 4 lata, sterylizowana[/QUOTE] z wiekiem to będzie zawsze orientacyjnie ;) ale w miarę jest OK. Rudy, Undi i Ruczi są wykastrowani :) Bjutko, czytałaś ten mój post kilka wzwyż o Fido?
  9. [quote name='saraisa']a ja dzisiaj poznałam Leona :) moja sunia z interwencji do trafiła do jego boksu więc myślę, że będziemy sobie robić cotygodniowe spacerki i lepiej się poznamy ;)[/QUOTE] bardzo się cieszę :) co prawda nie wiem czy "harcerze" też z nimi nie chodza, bo jakiś czas temu szukali boksów, które nie maja nikogo na stałe i im zaproponowaliśmy właśnie ich:) Teraz jeszcze macie tam Szkubka...
  10. Bjutko, teraz mi się przypomniało a propo ogłoszeń, że chciałam robić Tablice Fidusiowi, usunęli mi ogłoszenie i się wtedy kapłam, że Ty mu robiłas... Dopiero wtedy zauważyłam, że ja mam tak śmiesznie, że mam tak jakby dwa konta na jednym ponad 30 psiaków i na drugim 40, dlatego mi się myliło kto ma a kto nie :-( Nie da się tego jakoś robić do jednego? Fido w ogóle chciałam zupełnie tekst zmienić.... Coś w stylu: [B]Biszkoptowy Fido samotny od 11 lat, może czeka właśnie na Ciebie?[/B] Fido to nieduży, bardzo miły piesek który na domek czeka już 11 lat! Dlaczego? Nikt nie wie, bo to bardzo ładny i mądry psiak. Grzeczny i spokojny, kiedyś przechodził nieco burzliwą młodość, ale to już teraz taki dziadziuś... Potrzebuje ciszy, spokoju i kochającego domku, na który czek całe swoje życie :-( Czy ktoś lituje się nad nim? Tak nie wiele trzeba... Troszkę miejsca w domku i sercu.
  11. [quote name='__Lara']Ogłoszenia: [URL="http://www.tablica.pl"]www.tablica.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.ojej.pl"]www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl"]www.morusek.pl[/URL] [URL="http://www.tlenek.pl"]www.tlenek.pl[/URL] [URL="http://www.pineska.pl"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.petsy.pl"]www.petsy.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.petworld.pl"]www.petworld.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.katowiczak.pl"]www.katowiczak.pl[/URL] [URL="http://www.cwirek.pl"]www.cwirek.pl[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl"]www.eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://www.lento.pl"]www.lento.pl[/URL] [URL="http://www.rozglos.net"]www.rozglos.net[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.owi.pl"]www.owi.pl[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] Gosiu, ogłoszenia trzeba aktywować na Twoim mailu :)[/QUOTE] dziękujemy :)) oczywiście wszystko aktywowałam, trzymam mocnoi kciuki!
  12. Tak, Oli chodzi o Łatusia - brata Czarka :)
  13. Karma została rzekomo dostarczono już chyba z tydzień temu, a wczoraj dostarczyli ją do Pimpusia dla którego karmy w końcu nie wysyłali wcale (chociaż niby już 3 razy ją wysyłali i chyba dwa razy nawet dostarczyli - według historii przesyłki do której mamy wgląd). Napisałam do DIF czy mogłaby karme kurierem wysłać do Ulki, oczywiście za kuriera zapłacimy... Zamówienie dla Pimpusia wycofaliśmy, bo to jest po prostu skandal to co tam się dzieje :-(
  14. [quote name='olakazek']Cześć! Miałam dzownić do schroniska, ale nie będę im tam gitary zawracać, a wy pewnie wiecie wszystko, co mi potrzebne :) Czy Łatuś jest już wykastrowany? bo pamietam że jak brałam Hato na tymczas to mówili mi że nie był jeszcze kastrowany. W ogole możecie mi coś więcej o nim napisać? Poza tym może spróbujemy zorganizować jakąś większą akcje szukania tymczasów dla Psitula? Pomyślałam o tym, bo jedna koleżanka, która też studiuje weterynarie we Wrocławiu też planuje brac któregoś z Waszych psów na tymczas i może więcej ttakich potencjalnych tymczasów gdzies tam jest? :-)[/QUOTE] Ojjj było by super z taką akcją :) Łatuś już bez jajek ;) Chodzi z nim na spacery Sarisa, więc na pewno napisze coś więcej :) Ja mogę napisać tyle, że fajnie jeździ autem, szybko się uczy, ale często ze strachu trochę się blokuje...
  15. [quote name='Bjuta']Dzięki! To będę poprawiać na piechotkę. :) Mysiu, czy Temo jest tak uroczy jak opis wskazuje? Bo on się trochę dostawiał do Reksa, a Berga miała rozkrwawione ucho. Czy ktoś z nimi wychodzi?[/QUOTE] Przy jedzeniu wiem, że z Bergą jest największy problem, bo ona za jedzeniem to wariat jest :-( W sumie nie było tam nigdy między nimi jakiejś afery, raz jak do Temo dołożyłam psiaka to nie chciał mu odpuścić, ale w tym przypadku chodziło o obskakiwanie tego drugiego... Poobserwuje ich jeszcze. W zeszły weekend byli na spacerze z dziewczynką i jej tatą to szły wszystkie razem zgodnie, na spacerze też nie mieli z nimi problemu. Jeśli dobrze kojarzę to harcerze też ich kilka razy zabierali i nic złego się nie działo. Może się Temo poczuł się pewnie i w związku z tym próbuje rządzić... Zobaczę.
  16. [quote name='wegielkowa']Słodkokwasna jest najbardziej zorientowana. Chyba chodzi o kudłacza, koczującego przy torach. Dziś jechałam tamtędy, ale nie widziałam.[/QUOTE] dziękuję, napisze do niej :)
  17. droga na Kielce, niedaleko miejscowości Włoszczowice
  18. Angelik, nie wiem czy da się zmienić, ale daj w ogłoszeniach namiary na mnie :) Biuro jest czynne 7 godzin dziennie, a Pani Aniela niestety nie zna naszych kotów ;) i fajnie by było jakby był mail podany..
  19. nie wiem niestety :-( wiem, że szukała pomocy zarówno w organizacja w Krakowie jak i w Kielcach... Zaraz dopytam.
  20. Kochani! Pisze tu z bardzo ważną sprawę. W weekend na seminarium poznałam dziewczynę, która od jakiegoś czasu usiłuje złapać małego pieska, który koczuje przy jakiejś głównej drodze z Krakowa do Kielc, ale niestety bezskutecznie :-( Miała by nawet dla niego domek, ale sama nie da rady :-( Czy ktos mógłby pomóc? podałabym jej namiary lub na odwrót...
  21. tak... Leczenie raczej do końca życia :-(
  22. [quote name='Bjuta']Ja nawet nie wiedziałam, że on ma coś z serduchem! Bardzo mi się ten psiak podoba! Ma coś w sobie, bez dwóch zdań![/QUOTE] nie z serduchem ;) jakieś problemy z autoagresją :-(
  23. [quote name='Bjuta']No tak ja Impo widziałam latem. Nie chodzę nigdy tam za zakręt, bo po drodze tyle pysków się wystawia, że już nie mam nigdy sił ani czasu...[/QUOTE] wtedy chyba nawet jeszcze nie był tak chory :-(
  24. [quote name='Artemida']Mysia czy konto na cafeanimal jest aktywne dalej?[/QUOTE] jest aktywne, co prawda mnóstwo ogłoszeń mi się stamtąd potraciło, bo tam trzeba odświeżać zaraz po dostaniu maila, jak odświeżysz z paro dniowym opóźnieniem to ogłoszenia bezpowrotnie znikają :-( Jak chcesz to podam Ci login i hasło na pw :) [quote name='Angi']Mogę porobić kotom tablice? :lol:[/QUOTE] pewnie :)
×
×
  • Create New...