Na, a ja w porównaniu do innych schronisk polecam Zabrze :) Wszystkie suczki wysterlizowane, większość psów kastrowana, wszystkie zaszczepione i odrobaczone :) Schronisko ma dobry kontakt z wolontariuszami i zależy mu na pomocy zwierzaką... Na pawilonach jest centralne ogrzewanie, a każdy pies na wybiegu ma ocieplaną budę... Schronisko prowadzi różne akcje zachęcające do adopcji zwierzaka :) Jedyny minus to przepełnienie, ale tak jest niestety w większości schronisk :(