Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. Hmmm... Jak będę mieć ciut czasu to porobię jakieś zdięcia Pluto :)
  2. ma-ja ,7 lat temu rzeczywiście w Zabrzu tak było :( ale teraz bardzo wiele się zmieniło :) Schronisko zostało 1 lipca 1999 roku przejęte przez TOZ i od tego czasu wygląda coraz lepiej, zapraszam na odwiedziny :)
  3. Zależy kiedy sunie brałaś? bo ekipa się zmieniła i teraz inny ludzie kierują schroniskiem... Niestety to co kiedyś tam się działo było straszne :(
  4. Ojoj :/ nie załadnie statystyki z Radomia prezentują się :(
  5. Mi dojazd naszczęście nie sprawia większych problemów :multi: Wychodzę z domku i tak gdzieś po godzince (bez kilku minut) jestem na miejscu, chyba, że komunikacja mieska nawala, to jestem zła :angryy:
  6. Na, a ja w porównaniu do innych schronisk polecam Zabrze :) Wszystkie suczki wysterlizowane, większość psów kastrowana, wszystkie zaszczepione i odrobaczone :) Schronisko ma dobry kontakt z wolontariuszami i zależy mu na pomocy zwierzaką... Na pawilonach jest centralne ogrzewanie, a każdy pies na wybiegu ma ocieplaną budę... Schronisko prowadzi różne akcje zachęcające do adopcji zwierzaka :) Jedyny minus to przepełnienie, ale tak jest niestety w większości schronisk :(
  7. Trzeba przyznać, że to ogromna satysfakcja patrzeć na te uśmiechnięte mordki :D
  8. Nawet nie potraficie sobie wyobrazić jak te psiaki cieszą się na nasz widok :) To jest dla nich godzina beztroskie frajdy z daleka od schroniskowej szarości i przygnębienia :)
  9. Skoro powstał temat , w którym mamy zamieszczać schroniska gdzie dzieje się bardzo źle... Pamiętajmy, że istnieją schroniska, w których bardzo zależy ludzią na podopiecznym :) znacie takie?
  10. Też mamy taką nadzieję :)
  11. Żegnaj Koksik :placz: :placz: :placz:
  12. Takie rzeczy to ja mogę czytać :D aż chce się żyć :loveu:
  13. No to ciąg dalszy moich kochaniutkich psinek ze schroniska na beztroskiej zabawie na spacerku :) Pako: [img]http://img191.imageshack.us/img191/9072/2655pako2fw.jpg[/img] Misiek: [img]http://img263.imageshack.us/img263/8554/dscf00624nz.jpg[/img] Nodiś: [img]http://img261.imageshack.us/img261/8212/dscf00719ev.jpg[/img] Ogryzio: [img]http://img261.imageshack.us/img261/5641/1025ogryzek7tb.jpg[/img] Asta: [img]http://img261.imageshack.us/img261/2904/2283asta6bl.jpg[/img] Tobi: [img]http://img261.imageshack.us/img261/5573/2339tobi9eo.jpg[/img]
  14. Co masz na myśli pisząc selekcja psów nie nadających się do adopcji? i jaki psy masz na myśli?
  15. Jejku jaki on jest śliczny... Powodzenia malutki :)
  16. Postaram się w najbliższym czasie jeszcze jakieś fotki wrzucić :)
  17. Hmmm... :/ No to przy wprowadzeniu do boksu wchodż pierwsza, pies za tobą, przywitaj się z innymi psiakami, mów do nich, głaskaj, jak sytuacja w boksie uspokoji się dopiero spuść psa ze smyczy :)
  18. Kiedyś słyszałam, że martwy człowiek nie jest już dla psa człowiekiem, tylko "padliną" (sorry za takie trochę głupie słowo), więc to mogło by tłumaczyć to zjedzenie... Pamiętajmy, że nasze psy mają przodków...
  19. Ja bardzo wiem o czym piszę, tylko , że mam własne zdanie i napewno nie będę go zmieniała po przeczytaniu takiego artykułu, przeczytałam te cytaty i nie mam o facecie dobrego zdania!
  20. Aha i tak pozatym popieram wypowiedż Red!!!
  21. W sumie to ciekawe , bo z tego co się ostatnio dowiedziałam to przepis ten jest zniesiony i schronisko ustala sobie sam kwarantanne...
  22. Mój pies też atakuje obcych! i bynajmniej nie zamierzam go za to uśpić! Dzięki moim psiakom okradli już wszystkich w okolicy tylko nie nas!!!
  23. Sory, ale za bardzo nie mam czasu go czytać, ale zdania napewno nie zmienie...
×
×
  • Create New...