Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. Czy ty w ogóle wiesz co piszesz??? Ten teren był zabezpieczony, a psy były po to , aby tego terenu pilnować!!!
  2. Heh, to przykre, że ten temat rozwinął się w takim kierunku, wielkiej kłótni... może mi ktoś odpisać jak u was to wygląda z tą kwarantanną???
  3. Znalazłam kilka fotek z wakacji :) Roksi: [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/3669/roksi2wl.jpg[/IMG] Kazan: [img]http://img74.imageshack.us/img74/773/kazan3pg.jpg[/img] [img]http://img74.imageshack.us/img74/8961/kazan19ov.jpg[/img] [img]http://img74.imageshack.us/img74/1460/kazan27os.jpg[/img] Madziu Kazan specjalnie dla Ciebie :)
  4. Przywitanie się z tymi innymi pieskami jest bardzo ważne :)
  5. [quote name='Magik']A mnie rusza i to bardzo!! A gdyby na tę posesję dostało się dziecko??? A gdyby któregoś dnia właściciel przez przeoczenie nie zamknął (bądź nie domknął umożliwiając otwarcie jej) bramy, furtki... Tych gdyby jest jeszcze więcej... Moim zdaniem te psy jako niebezpieczne powinny być uśpione, bo jeśli sytuacja się powtórzy to ich zachowanie będzie dokładnie takie samo... No i jeszcze jedno - sprawa odpowiedzialności właściciela: czy aby na pewno nie jest on niczemu winien?? A te kilka dni bez karmienia?? Celowo?? żeby były ostrzejsze???[/quote] Ja uważam, że te psy nie powinny być uśpione... Nie mam pewności czy moje psy nie zachowałyby się w takiej sytuacji tak samo, mam trzy psy, jest to pewnego rodzaju wataha, jeśli jeden zaatakuje to inne też to mogą zrobić... Tymbardziej, że facet był pijany, czego moje psy nie nawidzą!
  6. No to jeszcze moja Kaja, prawie od miesiąca u mnie w domku po 6 latach w schronisku: [img]http://img72.imageshack.us/img72/4452/kaja9gt.jpg[/img] Shogunek z Kajusią : [img]http://img74.imageshack.us/img74/1460/p11204192ly.jpg[/img] No i moja Wikusia (ma 5 latek, ktoś nam ją podrzucił na ogród jak miała nie całe 5 tygodni) : [img]http://img74.imageshack.us/img74/1079/wika1qy.jpg[/img] No to narazie tyle :)
  7. Wiadomo, że przepiękne :)
  8. [quote name='HankaRupczewska'][B]Przepraszam ? Jak to [SIZE=3]BEZ SMYCZY NA POLA[/SIZE] [SIZE=3]??????[/SIZE][/B] [B]Z psami [SIZE=3]ZE SCHRONISKA ????? Bez smyczy ?[/SIZE][/B][/quote] Heh... u na s tak chodzimy :) zdięcia na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=19585"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=19585[/URL]
  9. Heh... A dlaczego Gucio nie ma pokazywać się w schronisku??? A propo kwarantanny to czy przypadkiem tej 14 dniowej już nie ma i każde schronisko same sobie określa ile dni trwa, przynajmniej u nas tak jest... (ale zostaliśmy przy 14 dniach)
  10. MonikaP ma absolutną racje...
  11. Skoro nie jadły , aż tyle dni to wcale im się nie dziwie... Wina leży tylko i wyłącznie po stronie człowieka : tego , który jest odpowiedzialny za nie, jak i tego, który tam pijany wszedł!
  12. Wow... ale mnie omineło... W sumie to pogubiłam się do jakich wniosków doszliście. W każdym bądź razie moja opinia na temat eutanazji jest taka: jeśli pies jest nie widomy, ma padaczkę lub jakąś ciężką nie uleczalną chorobę przez, którą cierpi eutanazja jest dopuszczalna. Pies niewidomy lub z padaczką (podczas ataku) może zostać rozszarpany przez inne psy i wtedy dopier będzie cierpieć :(
  13. Martwy człowiek nie jest już dla psa człowiekiem... A tak pozatym z tego co mi wiadomo to psy nie jadły przez jakieś dwa dni...
  14. Przecież te psy były po to na tym terenie, aby pilnować go!!! I upilnowały... OK. człowiek nie żyje, ale z własnej winy, wdarł się na teren jako intruz, psy w stadzie zachowują się tak, że jeśli jeden rzuci się to pozostałe mogą z niego wziąśc przykład...
  15. W sumie jeśli pies cierpi i może zostać zagryziony przez inne psy to eutanazja ma sens, chociaż osobiście zawsze o wszystkie psiaki walczę do końca... Nie znam sytuacji w tym schronisku dlatego może więcej opini ?
  16. Atrox możesz nam napisać coś o sprawie, ktora jest na początku tematu? :-(
  17. Gdzie Koks przebywa teraz?
  18. U nas chodzę z pieskami bez smyczy na pola i biorę cały boks, psiaki są już przyzwyczajone i wchodzą fajnie do boksu... Ale jeśli "wsadzam" do boksu jednego psa do jego kilku współtowarzyszy to odganiam pieski, wchodzę pierwsza, psa wprowadzam za sobą, zasłaniając go własnym ciałem,puszczam go ze smyczy. Wychodzę szybko tyłem, a przodem do psów...
  19. Szkoda tylko, że nie którzy nawet jak dostaną taką broszurkę to jej nie czytają :/
  20. To okropne :( Usypiać psy ze starości... :( :( :( Czy to ktoś zgłosi czy nie to oni i tak się jakoś wykręcą :(
  21. Jasne nie ma sprawy :) To ma służyć wszystkim :)
×
×
  • Create New...