Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. Oprócz tego Czarek dostaje Furosemid i Spiranol (nie wiem czy dobrze te nazwy piszę...)
  2. A teraz zdięcia które zrobiłam dzisiaj :) Donaldzik: [IMG]http://img489.imageshack.us/img489/5117/dscf00389ud.jpg[/IMG] Murzynek: [IMG]http://img487.imageshack.us/img487/7887/dscf00519he.jpg[/IMG] Ada: [IMG]http://img353.imageshack.us/img353/1916/dscf00563yw.jpg[/IMG] [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/1756/dscf00576rh.jpg[/IMG] Karolek: [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/5140/dscf00605yf.jpg[/IMG]
  3. Szkoda, że nie wszystkie schroniskowe psiska mogą wychodzić na spacerki :( No to jeszcze zdięcia Lucyny (dzięki Lucka :) ) [img]http://img322.imageshack.us/img322/6074/dsc087987ck.jpg[/img] [img]http://img311.imageshack.us/img311/4818/dsc087991vd.jpg[/img] [img]http://img311.imageshack.us/img311/218/dsc088016ge.jpg[/img] [img]http://img311.imageshack.us/img311/4018/dsc088021us.jpg[/img] [img]http://img154.imageshack.us/img154/2884/dsc088056gf.jpg[/img] [img]http://img311.imageshack.us/img311/8638/dsc088074qm.jpg[/img] [img]http://img154.imageshack.us/img154/8558/dsc088147aa.jpg[/img] [img]http://img311.imageshack.us/img311/9476/dsc088167ir.jpg[/img]
  4. W sumie to ich jedyna radość... Więc cieszą się na maxa :)
  5. No to jeszcze zdięcia od kumpeli (Lucyny - też wolontariuszki) :) [URL=http://img318.imageshack.us/img318/8266/dsc087989ss.jpg][img]http://img318.imageshack.us/img318/8266/dsc087989ss.th.jpg[/img][/URL]
  6. Mosii zapewniłaś nam wszystkim prawdziwą brazylijską telenowelę :D
  7. Ale było to napewno 5 najwspanialszych dni w jej króciutkim życiu...
  8. No to jeszcze kilka fotek :) [img]http://img526.imageshack.us/img526/2432/3875bolek4vs.jpg[/img] [img]http://img234.imageshack.us/img234/4852/dscf00436di.jpg[/img] [img]http://img511.imageshack.us/img511/8430/dscf00443jj.jpg[/img]
  9. Czaruś też dostaje Digoxin... Ale nic nie pomaga :( Dzisiaj pojechał na kolejną wizytę u weterynarza....
  10. Czy to nie przypadkiem ta urocza bandamka Mikusia? :D Pewnie Mikuś dżentelmen podarował ją suni :cool3:
  11. To jeszcze nie koniec :) [img]http://img419.imageshack.us/img419/1218/dscf00346uq.jpg[/img] Nodi: [img]http://img419.imageshack.us/img419/9373/dscf00398cd.jpg[/img] Tuptuś: [img]http://img142.imageshack.us/img142/9599/dscf00429ak.jpg[/img]
  12. Teraz będą nowe foteczki :) [img]http://img445.imageshack.us/img445/2299/dscf00317wr.jpg[/img] [img]http://img135.imageshack.us/img135/6603/dscf00337rw.jpg[/img]
  13. Nie no.. Essa przegina! :angryy: My czekamy i czekamy , a tu nic... Byłam pewna, że jak dzisiaj tu wejdę to będą już maluchy... Ale Mosii musi być cierpliwa :p
  14. Jeszcze nic??? Nie no... Oj ta Essunia :cool3:
  15. No wiecie co? Mosii ma po pijanemu maleństwa przyjmować? Co one sobie o tym świecie pomyślą? :evil_lol:
  16. Nie chodzi o mojego pieska tylko o schroniskowego Czarusia... Bardzo dziękuje wam za informacje. Czaruś (zwany Kucharkiem) był oglądany przez weterynarza i dostaje lekarstwa...
  17. Mosii kolejna nie przespana noc? :D Ja stawiam na czworaczki :cool3:
  18. Bardzo chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej o tej przypadłości... czy kogoś z was piesek to miał? wyszedł z tego? jakie leki dostawał???
  19. Już nie mogę się doczekać kiedy Essa zacznie rodzić... Oby wszystko było dobrze... Trzymam kciuki :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  20. Przecież Mikuś to młodzik jeszcze jest :cool3:
  21. Pewnie Mosii dasz sobie radę bez problemu, w końcu zdolna kobieta jesteś no nie? :D
  22. Ależ z tego Mikusia model :) :cool3:
  23. No właśnie mogła trafić do schroniska już w ciąży :( Ale najlepiej, żeby dowiedzieć się o niej jak najwięcej...
×
×
  • Create New...