Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. Czy ktoś może go wrzucić na Allegro i forum dobermanów? Namiary to schronisko w Zabrzu... Numer tel. 0-32 271-47-97 :)
  2. Wczoraj i dzisiaj strasznie mi buty na spacerach przemokły :shake: Masakra... a błotko jest takie, że trochę się boje zdięcia robić , bo psiaki skaczą po mnie i nie chce, żeby aparacik się w błotku utopił :roll: Ale trzy zdięcia zrobiłam :multi: [img]http://img356.imageshack.us/img356/8913/dscf00475eu.jpg[/img] [img]http://img438.imageshack.us/img438/7452/dscf00501ob.jpg[/img] [img]http://img438.imageshack.us/img438/387/dscf00519tn.jpg[/img]
  3. W schronisku w Zabrzu od czterech dni przebywa doberman, został przywiązany do schroniskowego płotu... :shake: Przeżywa on bardzo ciężko swój pobyt w schronisku, nie jest pierwszej młodości, bardzo boi się innych psów, ale niestety z powodu wielkiego przepełnienia musi przebywać w boksie z innym psem... Psiak jest bardzo wystraszony, pomimo, że je to chudnie w oczach... Biedak zupełnienie nie nadaje się do schroniska :(
  4. [img]http://img136.imageshack.us/img136/3817/dscf00457zj.jpg[/img] [img]http://img325.imageshack.us/img325/5591/dscf00488ht.jpg[/img] [img]http://img437.imageshack.us/img437/6328/dscf00493fg.jpg[/img]
  5. Jejku, ale ta Essunia śliczna! :loveu: Proszę lalunie uściskać ode mnie :)
  6. Mój Shogaś (staruszek wzięty ze schroniska) : [img]http://img125.imageshack.us/img125/3903/p21706705tl.jpg[/img]
  7. Roka ze schroniska na spacerku: [img]http://img311.imageshack.us/img311/8638/dsc088074qm.jpg[/img]
  8. [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/5382/p21706781wv.jpg[/IMG] [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/7821/p21706775uh.jpg[/IMG] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/207/p21706769og.jpg[/IMG] [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/9112/p21706755jp.jpg[/IMG] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/3491/p21706715eo.jpg[/IMG] [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/132/p21706695cb.jpg[/IMG] [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/3903/p21706705tl.jpg[/IMG] [IMG]http://img381.imageshack.us/img381/4318/p21706722ch.jpg[/IMG]
  9. [quote name='14ruda']Z tym odstresowaniem nie chodziło mi o schronisko jako całość(bo to same stresy),ale o sam kontakt z psem,o świadomość,że wyrwałaś go na chwilę z tego piekła kiedy zabierasz go na spacer,bawicie się razem,przytulacie.:)[/quote] W takim razie popieram :)
  10. Super, że Essunia się rozkręca, ma w tym pewnie swój udział Mossi? :evil_lol:
  11. Heh... To straszne, że pracownicy nie zauważają jak coś jest nie tak... masakra :( U nas my przekładamy psy, bo je najlepiej zanmy i wiemy jakie rozwiązanie będzie najlepsze :)
  12. Tak patrzą na ten stan konta Essy i zaczynam wierzyć w ludzi, jesteście wspaniali :)
  13. Nie, nie :) Wszyscy o Essuni pamiętamy :)
  14. He, he :D W sumie to nie wiem kiedy jest pełnia księżyca?
  15. 14ruda zgadzam się z tobą w 99 % Ale w życiu bym nie powiedziała, że schronisko odstresowuje i poprawia samopoczucie... Kiedy zaczynałam jeździć do schroniska przez jakieś pierwsza dwa-trzy lata może tak myślałam... Wolontariuszem może zostać tylko osoba odporna psychicznie, teraz wychodzi, że chyba taka nie jestem , bo mam w życiu takiego gigantycznego doła, że momentami to wystarczy chwila i ryczę :(
  16. W schronisku w którym ja jestem wolontariuszką pracownicy naprawdę się starają mieć kontakt ze zwierzakami, ale na to poprostu nie ma czasu :( Jednak zawsze nam zgłaszają jak gdzieś psy się nie zgadzają, gryzą się... to my kombinujemy i przekładamy psiaki.... Dzięki spacerą psiaki są zadowolone i nie wyładowują się na towarzyszach z boksu :)
  17. [quote name='ARKA']Mysia, ja mysle, ze media nie bardzo rozumieja problem, nie rozumieja takich akcji, nie rozumieja tego, ze bezdomne zwierzeta=niekastrowane zwierzeta. Wcale nie chca pisac a wrecz, chyba w Radomiu to bylo, w ubieglym roku, chcieli oplate, cos chyba 100zl:mad: Dwa, same ceny moga tez wynikac ze lek. wet nie chca a slyszalam nawet ze nie zaleca sie na uczlniach, kastracji tzw. metoda hakowa a przy tej metodzie minimalizuje sie zuzycie matrialow, juz nie wspomne o malej inwazyjnosci samego zabiegu. Wczoraj zglosil sie lek.wet, musze go pochwali, robi ta metoda wlasnie i powiedzial,ze dlatego proponuje nizsze ceny. Zastanawiam sie czy np. Wielun czy Rawa nie moglby z jego uslug korzystac. Moze by dojedzal, troche drozej ale i tak taniej niz to co np. w Rawie placa. [B][COLOR=blue]BEŁCHATÓW[/COLOR][/B] Gabinet Weterynaryjny ul. Paderewskiego 2 tel. 633-31-78 [B]UWAGA!! [U]Gabinet robi zabiegi sterylizacji metoda tzw. malego ciecia,'hakową'[/U]. Proponowane ceny: [COLOR=red]suka 90zl, kotka 50zl, kocur 30zł, pies 40zl.[/COLOR] Akcja bedzie trwała tydzień, od 25 marca. [/B][/quote] BRAWO :loveu:
  18. Małe psy zazwyczaj takie są , bo ludzią poprostu nie chce się "układać" maluchów... Heh :/ Oswajanie psiaków to jest fajna sprawa :) daje ogromno satysfakcje, chociaż troszkę adrenaliny przy tym jest :p Pracownicy raczej nie mają czasu na poznawanie psów.... a wolontariusze w tych momentach są praktycznie niezawodni ;) Jedna moja kumpela wolontariuszka uwielbia brać się za agresywne psy... Z tego powodu miała przykrą sytuacje... Zabierała na spacerki takiego agresywnego Iwana - duże psisko, ale do kumpeli raczej nic nie miał... Niestety kiedyś w boksie pogryzł pracownika i został uśpiony, bo tylko wolontariuszkadawała sobie z nim radę... Inny przykład to średniej wielkości Inka... Uwielbiała tylko kobiety, dzieci... a mężczyzn nienawidziła, gryzła, atakowała... ale jej znalazłam domek :) U dwóch kobiet - matki i córki :)
  19. Nie dosyć, że przez zastrzyki hormonalne zwierzaki w srodku prawie się "rozlatują" to ich łączny koszt pewnego dnia przewyższy koszt zabiegu sterlizacji... Heh... Wg mnie media powinny akcje rozgłaszać... Powinny istnieć też stowarzyszenia, organizacje, które pomagały by najbiedniejszym ludzią w sprawie wysterlizowania suczki, kotki... W Zabrzu pomoc zawsze służy schronisko prowadzone przez TOZ...
  20. Teraz to pozostaje mi trzymać bardzo mocno kciuki :kciuki: :kciuki: :kciuki:
×
×
  • Create New...