Szkoda, że nie wszystkie schroniskowe psiska mogą wychodzić na spacerki :(
No to jeszcze zdięcia Lucyny (dzięki Lucka :) )
[img]http://img322.imageshack.us/img322/6074/dsc087987ck.jpg[/img]
[img]http://img311.imageshack.us/img311/4818/dsc087991vd.jpg[/img]
[img]http://img311.imageshack.us/img311/218/dsc088016ge.jpg[/img]
[img]http://img311.imageshack.us/img311/4018/dsc088021us.jpg[/img]
[img]http://img154.imageshack.us/img154/2884/dsc088056gf.jpg[/img]
[img]http://img311.imageshack.us/img311/8638/dsc088074qm.jpg[/img]
[img]http://img154.imageshack.us/img154/8558/dsc088147aa.jpg[/img]
[img]http://img311.imageshack.us/img311/9476/dsc088167ir.jpg[/img]