Już jestem, wcześniej nie było mnie w domu :roll:
No więc dobek jest trasznie wystraszony :( Byłam z nim na spacerze, szedł powoli na smyczy, nie ciągnął, potrafi siadać na komende, reaguje na gwizdanie, pozwala sobie na zrobie praktycznie wszystkiego... Boi się psów, ale kiedy nie czuje zagrożenia cieszy się do nich :) Na nic nie reaguje agresją ... Jest starszym psem... Nie jestem w stanie określić jego dokładnego wieku, ale na "oko" ma 6-7 lat...