Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. Mam nadzieję, że teraz Dobek będzie już powoli dochodził do siebie... Oj Aniu... co one wszystkit tam tam robią? :shake:
  2. Mysia_

    Galeria Ramba

    w końcu kundelki są the best! :p
  3. Ich historia wciąż mnie ciekawi... nie ma już ich wśród nas, ale ja będę pamieętć o nich zawsze... Założyłam im wspólny temat, choć praktycznie się nie znali... Klementynka trafiła do schroniska kilka miesięcy przed Klemensem , kiedy do schroniska trafił psiak podobny do niej od razu otrzymał imię Klemens. Klementynka mieszkała przy schroniskowym biurze, a Klemens na pawilonie w boksie. Obydwoje umarli ze starości tej samej nocy :( Klemens nie spodziewanie odszedł w boksie, a Klementynka , bo dwóch dniach gorszego samopoczucia obok biura... Co łączyło te psiaki? Mieszkały w schronisku prawie dwa lata, umarły tej samej nocy... W ciągu jednej nocy ze schroniska w Zabrzu odfruneły te dwie maleńkie duszyczki... Zawsze będę was pamiętać... Klemens: Klementynka:
  4. Niestety nowych foteczek nie mam , bo Dobek był dzisiaj kastrowany... Decyzja o kastracji zostało podjęta bardzo szybko, ponieważ okazało się, że biedak ma nowotwór jąder... Został dokładnie przebadany, prześwietlony i naszczęście nie ma przerzutów :)
  5. Oj Mosii :evil_lol: Ty to masz serducho :) Trzymam kciuki za Essunie i maleństwo :)
  6. Mysia_

    Galeria Ramba

    Rambuś jest boski :loveu:
  7. Powyprzytulać Mikusia proszę :)
  8. W schronisku nie było mnie już 5 dni , więc mam mnóstwo roboty, ale fotki postaram się zrobić :)
  9. Trzymamy, trzymamy :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  10. Jutro wezmę dobcia na spacer.... ale on chce domku...
  11. Essunia napewno pięknie wypadnie! :) :loveu: Trzymam kciuki za psinkę Mossi...
  12. Co mi tam szkodzi pochodzę, ale mam nadzieje, że ktoś na Śląsku jeszcze tym się zainteresuje :mad:
  13. Ja też Essuni w telewizji nie zobaczę, ale napewno będzie boska :loveu:
  14. [quote name='Gucio']A może zasnieście info do swoich klinik weterynaryjnych?? Może oni nie wiedza ??? Moge sie założyć, że mój wet nie wie-jak dorwe drukarke to wydrukuje i zaniose mu.[/quote] "Mój weterynarz" dosłownie za płota, właśnie bierze udział w tej akcji... jako jedyny na Śląsku :(
  15. Essunia do góry! :) Trzymam kciuki maleńka :)
  16. Życzę wam, żeby pieski w Szczecinie mogły wychodzić na spacery :)
  17. Niestety do ludzi nie dociera, że sterlizacja i kastracja ma praktycznie same zalety :( No i nie wiem co się z tym Śląskiem dzieje :(
  18. Essunia nie spadaj za daleko... Mosii poprzytulaj Esse mocno od ciotki :)
  19. Dobek wczoraj nie chciał jeść :( ale koło godziny 17 podjął się jedzenia... Mam nadzieję , że dzisiaj też coś zje... Heh... Bidaczek ciężko przeżywa schronisko :(
  20. Już jestem, wcześniej nie było mnie w domu :roll: No więc dobek jest trasznie wystraszony :( Byłam z nim na spacerze, szedł powoli na smyczy, nie ciągnął, potrafi siadać na komende, reaguje na gwizdanie, pozwala sobie na zrobie praktycznie wszystkiego... Boi się psów, ale kiedy nie czuje zagrożenia cieszy się do nich :) Na nic nie reaguje agresją ... Jest starszym psem... Nie jestem w stanie określić jego dokładnego wieku, ale na "oko" ma 6-7 lat...
  21. Essuniu trzymam za Ciebie mocno kciuki :kciuki: :kciuki: :kciuki:
×
×
  • Create New...