Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. O rany... mam słabość do takich ślicznotek... :roll:
  2. moje słoneczko malutkie to już dwa miesiące... :-( :-( :-(
  3. z tego co mi wiadomo była jakaś mowa o krwiaku, ale napradę nie zabardzo się na tym znam :-(
  4. smutny chudzielec szuka domu, gdzie poczuje co to miłość... :roll:
  5. Lentuś kocha dotyk człowieka... czy ktoś pokocha jego? :-(
  6. domku gdzie jesteś??? :shake:
  7. Oskaruś zmykaj na pierwszą stronkę... :roll:
  8. No to do góry schroniskowe śliczności! :roll:
  9. Baniś dostaje lincospectin , teraz miał wstawianą jakąś płytkę... :roll:
  10. jest smutny, cały czas śpi, łapka mu spuchła... weterynarz powiedział, że trzeba mu dać czas i nadal podawać antybityk... więc czekamy na poprawę.... :roll:
  11. Domku gdzie jesteś??? :shake:
  12. Do góry uśmiechnięte pycholki :)
  13. Oskarek już tak długo czeka... :-(
  14. [quote name='Patikujek_Zabrze']Zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia...:mad:[/quote] cichaj Pati :mad:
  15. Maks nie poddawaj się! :roll:
  16. Baniś kiepsko się czuje po ostatniej operacji :shake:
  17. Zmykaj napierwszą stronę bidoku :(
  18. Lentuś zmykaj na pierwszą stronkę... :roll:
  19. Baniś chce mieć domek... :roll:
  20. Z tym kierownikiem trzeba coś zrobić... :( dziewczyny musicie wrócić do schroniska... :roll:
  21. Oskaruś zmykaj na pierwszą stronkę! :)
  22. [quote name='zaba14']ten na ostatnim zdjeciu to zębol? chyba taki piesek był w schronisku? :roll:[/quote] Tak, tak to Zębolek :)
×
×
  • Create New...