-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
wczoraj odwiedziłyśmy świneczkę macie kochani buziaczki od suni :loveu: dostała drugi sweterek, żeby szyjka nie marzła świniaczkowi nadal brak własnego domku, miłości, ciepła i obecności człowieka :-( [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070162.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070160.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070159.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070157.jpg[/IMG]
-
może ma ktoś jakieś pomysły gdzie szukać świnaczkowi domku?
-
Dogo Canario - Dog Kanaryjski - 3 miesieczna sunia ma nowy dom!!!!!
Lulka replied to jagienka42's topic in Już w nowym domu
super fota :p -
Trzy dni leżała na placu zabaw skopana i pobita . ma dom
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
a to tylko izabellah-aldonda moze takie rzeczy :p -
cierpiala to przez rok w schronisku :-( i nie wiadomo jak dlugo wczesniej... teraz jest na lekach przeciwbolowych i przeciwzapalnych
-
znalezienie przystani dla świnki to teraz moj cel nadrzedny, tylko gdzie szukac takiej przystani? :-(
-
Trzy dni leżała na placu zabaw skopana i pobita . ma dom
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
na 100%!!!! info dostalam juz w sobote, ale nie pisalam dopoki nie dostalam potwierdzenia wlasnie w 100% :loveu::loveu::loveu: jeszcze raz wielkie dzieki wszystkim za pozytywne mysli i za wszystko :loveu: -
Dogo Canario - Dog Kanaryjski - 3 miesieczna sunia ma nowy dom!!!!!
Lulka replied to jagienka42's topic in Już w nowym domu
śliczności :loveu: dzieki za foty :lol: -
Trzy dni leżała na placu zabaw skopana i pobita . ma dom
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
kochani !!!!!!!!!! Malutka ma domek!!!!! Zostaje w DT na zawsze :multi::multi::multi: dziekuje cioteczkom za ogloszenia, za podnoszenie wątku i trzymanie kciuków!!!!! :loveu::loveu::loveu: Poprosze o przeniesienie do działu juz w nowym domku :p:p:p -
juz pisze ;) kremik 25 zł od Ani tusz 15 zł od Diany wplata od Aleksandry B - 50 zł szaliczki 15 zł Aarione czyli 105 zł - dzieki kochane wielkie wielkie :multi:
-
Moje kochane tymczasy-pomoc na karmę potrzebna !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
wystawie im wyroznione allegro ale napisz po kilka zdan o kazdym z nich, jacy sa, jakiego domu im trzeba itd ;) -
podnoszę Bariego
-
w 1 poscie robie na biezaco rozliczenia w tej chwili jestem 272 zł na minusie jakby ktos chcial dorzucic sie do hoteliku bede wdzieczna jesli moglby jeszcze ktos go pooglaszac :modla:
-
Moje kochane tymczasy-pomoc na karmę potrzebna !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
super dzieki Korenia:loveu: ale to juz sa Fizio i Czarli :p -
zapraszam na moje bazarki na świnkę i resztę bandy :lol: koszt hoteliku świnki to 450 zł miesiecznie plus leki mamy kilku sponsorów: karaluszek - 100 zł retka1976 - 50 zł ja - 50 zł Tomek K - 100 zł Irkowa - 20 zł razem 320 zł resztę dopłacam z bazarków, dużo rzeczy dostaje od cioteczek, którym bardzo bardzo serdecznie dziekuje :loveu: mojej przyjaciołce jagodzie za super ksiazki i plytki :loveu: retce1976 za przesyłkę z darami :loveu: Kserze za paczuszkę z bizutami :loveu: Cioteczce Marks i Spark za puuudło bizutów :loveu: Karaluszkowi za paczkę w drodze :loveu: Cioteczce Izabellah-aldonda za naklejki z rottkami :loveu: i wszystkim kupującym, bez Was kochani ta psinka nie miałaby szans, dziekuje i prosze nie zapominajcie o nas ...
-
Trzy dni leżała na placu zabaw skopana i pobita . ma dom
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
wszystko gra, w sumie co mi maja wiecej napisać :roll: sunie sie dogadują, Malutka zdrowa i grzeczna i nadal niestety bez domku :shake: a to juz tyyyyyle miesiecy ...... -
kolejny szczeniak sam na jezdni...MA DOM!!!!!!!!!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
czyli Dyzio nadal bez domku? :placz: a tu taka cisza .....:shake: -
Moje kochane tymczasy-pomoc na karmę potrzebna !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
podnosze prosbe o pomoc w ogloszeniach :modla: -
ok ciotka, dzieki
-
serdeczne dzieki Lidan świnka nie jest juz w schronisku na szczescie tylko w hotelu, ale to hotel boksowy nie domowy :shake: boksy są zbudowane w stajni, a ja tak bardzo bym chciala, zeby świnka mogla jeszcze troszku pomieszkac w domku, prawdziwym domku :placz: