Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. zebrazebra - dzieki :loveu: sunia wczoraj byla do 3 w klinice, udalo sie nie otwierac jej ponownie, miala sonde znow, gazy zeszly dzis jest lepiej ale jest potwornie slaba :-(
  2. w imieniu Barusia bardzo dziekuje za wplaty Dogo07 40 zł :loveu: i Aleksandrze B 40 zł:loveu: na hotelik dla dziadka :multi: serdecznie dziekuje kochane
  3. z sunia gorzej:-(, dziewczyny pojechaly do kliniki
  4. super bazarek serdeczne dzieki :loveu: sunia wstala, co prawda slabo sie trzyma na lapkach, podwijaja jej sie przednie, tylnymi zarzuca dostaje non stop kroplowki, ale nie sika :shake: dostala antybiotyk, ranigast i jeszcze jeden lek
  5. kto nas wspomoze grosikiem na oplacenie dalszego leczniea sierotki?
  6. prosze mi sie tu ze swiniaczka nie nabijac :evil_lol:
  7. pieknie wygladaja :loveu: caly czas trzymam kciuki za sunie
  8. ja w tej chwili mam wystawione na 2 psy, choc moje jakos brania nie maja :shake: serdecznie dziekuje dobrej duszy Aleksandrze P ktora wlasnie znow wplacila na Misiaczka 100 zł, naprawde ogromnie dziekuje :loveu:
  9. dzieki serdeczne :loveu::loveu::loveu:
  10. no wlasnie wet powiedzial ze ten skret jest od tych dolegliwosci neurologicznych, nie zdazylysmy jeszcze jechac do dr Lechowskiego, sunia dopiero co wyciagnieta z schronu. A do niego kolejki. Skret niestety moze nawracac. Bedzie musiala juz do konca zycia przyjmowac na to leki i pewnie tez leki na te dolegliwosci neurologiczne. :-( co jedna to gorsza bida, w leb se strzelic to malo :placz:
  11. dzieki dziewczyny zrobilam suni cegielki SUNIA WALCZY O ŻYCIE -POTRZEBNE WSPARCIE -POMÓŻ (568485530) - Aukcje internetowe Allegro
  12. wielkie serdeczne dzieki Yana :loveu: mamy natepna bide :placz: link w moim podpisie, zalamac sie idzie
  13. Kilka dni temu Zosia zostala zabrana ze schroniska do hotelu, sunia byla w bardzo zlym stanie psychicznym i fizycznym. Zosia to kilkuletnia rottka która ma "zaburzenie przewodzenia nerwowego" co powoduje problemy z poruszaniem się, zaplata dupka przysiada na nogi...... ciezko jej utrzymac rownowagę. Jakby tego bylo mało Zosia przezyla wczoraj horror a my razem z nią Sunia dostala skretu zaladka, na szczescie pani dr z hoteliku zareagowala natychmiast, udzielila suni pierwszej pomocy, zalozyla sonde i udalo sie Izie dowiezc sunie do doktora Banego, ktory nastychmiast operowal Zoske. Zoska ma rozpruty caly brzuch, zoladek byl skercony i juz w 1/3 czarny, operacja sie udala, ale rokowania sa niepewne, dopiero po dwoch dobach bedzie wiadomo czy Zoska bedzie zyc....Blagamy o kciuki. Sunia jest pod kroplowkami i na srodkach przeciwbolowych ale widac ze cierpi, ze strasznie ja to boli mimo wszystko A jest tak kochana, ze slow brak Jeśli spojrzysz w oczy Zosi nie sposób się nie zakochać nie wiem co w nich jest, ale to ocean smutku takiego, ktory uderza cię w samo serce. Zosia nie potrafi mówić ale w jej przejmującym spojrzeniu mozna wyczytać wszystko: zal, rozpacz, nadzieje, bol, niepewnosc, rezygnacje.............. Po operacji sunia trafila do izabellah, poniewaz hotelik jest kojcowy a jej potrzebna jest teraz opieka 24H, cieplo, kroplowki. Bardzo ogromnie prosimy o wsparcie dla suni, operacja kosztowala 550 zł łacznie z zapasem lekow na wczoraj i dzis rano. Dzis znow trzeba zakupic kroplowki, antybiotyki, trzeba wezwac weta na kontrole. Pomozcie prosze. :modla: Kazdy grosik sie liczy, moze mogly ktos zrobic bazarek dla Zoski? Cokolwiek....
  14. oj urocza urocza :loveu: czy ma ktos moze niepotrzebne koce, poslanka, koldry? przydaloby sie swince co nie co ;) na nowy miesiac (22.02-22.03) mam wplaty od oxy 40 zł i od ukrytego smoka 50 zł dziekuje serdecznie :loveu::loveu:
  15. dzieki serdeczne :loveu::loveu::loveu: jak to sie mowi ziarnko do ziarnka
  16. serdeczne dzieki dziewczyny :loveu::loveu::loveu: no los Bariego niewielu interesuje...ale tak to juz jest jak pies bezpieczny w hotelu :-(
  17. banerek Rozi nie wyswietla mi sie :placz:
  18. masz jakis kontakt do pana?
  19. no kurcze musi sie gdzies dla niej kacik znalezc :placz:
  20. zdrowy, po kastracji, zaszczepiony ma allegro i jest w GW innych niewiele niestety
  21. dzieki Ci cioteczko serdecznie :loveu: bardzo chetnie przyjme dary na bazarek :eviltong: bede w czwartek w SB, moze umowimy sie?, mam dla Ciebie cała siatke Twoich zakupów :loveu:
  22. odwiedzamy świnke dość regularnie, siedzi sobie sunia ciuchutko, no czasami troche popyszczy, ale ogolnie jest kochaniutka i taka samotna :-( [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV31981.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV31980.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...