Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. [quote name='luka1']Lulka, oczywiście dobro psa jest najważniejsze i nie ma znaczenie na kogo będą faktury. Jeśli ma to suni pomóc to moga byc na SB, UB, FBI a nawet na CCCP :evil_lol:.[/quote] nie bardzo rozumiem, ale spoko :roll::eviltong: faktury na nastepujace dane: [B]Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie ul. Jagiełły 5 m. 19 14 - 100 Ostróda NIP 7412025929[/B] jak juz bedzie faktura w łapce to piszcie do mnie na pw, bede mogla wtedy wyjac pieniadze i zaplacic za leczenie małej ;)
  2. dziekuje kochane!!!!!! od przybytku glowa nie boli :eviltong:
  3. [quote name='Lulka']Iza zmien temat...moze popros o pomoc w ogloszeniach? dalam im nastepne allegro [URL="http://www.allegro.pl/item518928864_czarli_i_fizio_maja_po_8_mscy_i_szukaja_domow.html"]Czarli i Fizio mają po 8 mscy i szukają domów! (518928864) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote] Iza......bez ogłoszeń nie pójdą do domów za sto lat :shake: dałam im jeszcze eoferty, gumtree i alegratke z nowymi fotkami kto jeszcze zechce pomoc???
  4. dziekuje uprzejmie :loveu: ja dalam go jeszcze na gumtree, ale.gratke.pl i eoferty.com.pl
  5. potrzebny DT nawet platny PILNE!!!!!!!! jutro maly musi opuscic klinike i nie ma co z nim zrobic........:placz: dzieki pixie tego tez wszystkim zycze......
  6. tak jak juz wczesniej pisalam, jesli beda faktury na AFN to kasa na leczenie Gwiazdki bedzie, bo mamy duzo wpłat na Kleosie-sunie obdarta ze skory, ktora juz nie potrzebuje az tyle ;) dajcie znać czy chcecie, bo nikt nic nie odpisal ...
  7. [quote name='gonia66']Co slychac u Misi???[/quote] bez zmian, siedzi w hotelu, nikt nie dzwoni nie pyta o nią :shake: Ogloszenia Miski juz pewnie starcily waznosc, czy mozna je odnowic? bardzo prosze :modla:
  8. [quote name='Kamila_s']Lulka kilka godzin do zakonczenia cegielek.. Misiunia bedzie miala troszke grosza:loveu:[/quote] dziekuje bardzo serdecznie
  9. prosimy o pomoc w ogloszeniach :modla:
  10. Rozi czeka na domek .....
  11. nie wiadomo :shake: podobno PiSdZ ma info gdzie jest pies......mieli sprawdzic te warunki....... na razie cisza.........
  12. moze Nowy Rok przyniesie ci wiecej szczescia niz dotychczas :-(
  13. w sumie mamy na Mietka wplat na 235 zł dziekujemy serdecznie Maciaszku :loveu::loveu::loveu:
  14. polecany jest bardzo dr Janicki przyjmuje na Książęcej i w Aninie ;)
  15. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060422.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060421.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060420.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060419.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060417.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060418.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060429.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060427.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060425.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060424.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060423.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060435.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060434.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060432.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060430.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060428.jpg[/IMG]
  18. Iza zmien temat...moze popros o pomoc w ogloszeniach? dalam im nastepne allegro [url=http://www.allegro.pl/item518928864_czarli_i_fizio_maja_po_8_mscy_i_szukaja_domow.html]Czarli i Fizio mają po 8 mscy i szukają domów! (518928864) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  19. jest super miła i kochana i bez domku :shake:
  20. mały na allegro [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=518938110"][B][COLOR=#2040ab]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=518938110[/COLOR][/B][/URL] moze ktos pomoc w oglaszaniu brzadca???????
  21. [img]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV30919.jpg[/img] [img]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV30926.jpg[/img] [img]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV30918.jpg[/img] [img]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV30917.jpg[/img] [img]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV30927.jpg[/img] ona przy czlowieku jest taka "przepraszam, ze zyje" :( [img]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV30921.jpg[/img]
  22. sunia wisi gdzies na łancuchu :-(...................
  23. czy jest ktoś w stanie rozpoznać czy to suki z Krężla? Jeśli tak to czy ktoś zajmuje się nimi, robi ogloszenia, szuka domu?
  24. jak duzy urosnie to bedzie wiadomo za jakis rok, nikt nie jest w stanie dac dokladnej odpowiedzi, ja mysle ze bedzie sredni, taki pod kolano ;) telefon kontaktowy: 503 082 952
  25. witam serdecznie :lol: kazda pomoc potrzebna tym bardziej ze Myszka jest jedną z wielu naszych podopiecznych....a domkow brak :shake:
×
×
  • Create New...