-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
[quote name='luka1']Lulka, oczywiście dobro psa jest najważniejsze i nie ma znaczenie na kogo będą faktury. Jeśli ma to suni pomóc to moga byc na SB, UB, FBI a nawet na CCCP :evil_lol:.[/quote] nie bardzo rozumiem, ale spoko :roll::eviltong: faktury na nastepujace dane: [B]Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie ul. Jagiełły 5 m. 19 14 - 100 Ostróda NIP 7412025929[/B] jak juz bedzie faktura w łapce to piszcie do mnie na pw, bede mogla wtedy wyjac pieniadze i zaplacic za leczenie małej ;)
-
kolejny szczeniak sam na jezdni...MA DOM!!!!!!!!!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dziekuje kochane!!!!!! od przybytku glowa nie boli :eviltong: -
Moje kochane tymczasy-pomoc na karmę potrzebna !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lulka']Iza zmien temat...moze popros o pomoc w ogloszeniach? dalam im nastepne allegro [URL="http://www.allegro.pl/item518928864_czarli_i_fizio_maja_po_8_mscy_i_szukaja_domow.html"]Czarli i Fizio mają po 8 mscy i szukają domów! (518928864) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote] Iza......bez ogłoszeń nie pójdą do domów za sto lat :shake: dałam im jeszcze eoferty, gumtree i alegratke z nowymi fotkami kto jeszcze zechce pomoc??? -
kolejny szczeniak sam na jezdni...MA DOM!!!!!!!!!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dziekuje uprzejmie :loveu: ja dalam go jeszcze na gumtree, ale.gratke.pl i eoferty.com.pl -
kolejny szczeniak sam na jezdni...MA DOM!!!!!!!!!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
potrzebny DT nawet platny PILNE!!!!!!!! jutro maly musi opuscic klinike i nie ma co z nim zrobic........:placz: dzieki pixie tego tez wszystkim zycze...... -
tak jak juz wczesniej pisalam, jesli beda faktury na AFN to kasa na leczenie Gwiazdki bedzie, bo mamy duzo wpłat na Kleosie-sunie obdarta ze skory, ktora juz nie potrzebuje az tyle ;) dajcie znać czy chcecie, bo nikt nic nie odpisal ...
-
prosimy o pomoc w ogloszeniach :modla:
-
Rozi czeka na domek .....
-
kolejny szczeniak sam na jezdni...MA DOM!!!!!!!!!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
moze Nowy Rok przyniesie ci wiecej szczescia niz dotychczas :-( -
Wychudzony, wycięczony CANE CORSO z lasu-MA DOM!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
w sumie mamy na Mietka wplat na 235 zł dziekujemy serdecznie Maciaszku :loveu::loveu::loveu: -
polecany jest bardzo dr Janicki przyjmuje na Książęcej i w Aninie ;)
-
Moje kochane tymczasy-pomoc na karmę potrzebna !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060422.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060421.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060420.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060419.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060417.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060418.jpg[/IMG] -
Moje kochane tymczasy-pomoc na karmę potrzebna !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060429.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060427.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060425.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060424.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060423.jpg[/IMG] -
Moje kochane tymczasy-pomoc na karmę potrzebna !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060435.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060434.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060432.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060430.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060428.jpg[/IMG] -
Moje kochane tymczasy-pomoc na karmę potrzebna !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Iza zmien temat...moze popros o pomoc w ogloszeniach? dalam im nastepne allegro [url=http://www.allegro.pl/item518928864_czarli_i_fizio_maja_po_8_mscy_i_szukaja_domow.html]Czarli i Fizio mają po 8 mscy i szukają domów! (518928864) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
jest super miła i kochana i bez domku :shake:
-
kolejny szczeniak sam na jezdni...MA DOM!!!!!!!!!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
mały na allegro [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=518938110"][B][COLOR=#2040ab]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=518938110[/COLOR][/B][/URL] moze ktos pomoc w oglaszaniu brzadca??????? -
[img]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV30919.jpg[/img] [img]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV30926.jpg[/img] [img]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV30918.jpg[/img] [img]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV30917.jpg[/img] [img]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV30927.jpg[/img] ona przy czlowieku jest taka "przepraszam, ze zyje" :( [img]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV30921.jpg[/img]
-
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Lulka replied to emilia2280's topic in Schroniska
czy jest ktoś w stanie rozpoznać czy to suki z Krężla? Jeśli tak to czy ktoś zajmuje się nimi, robi ogloszenia, szuka domu? -
kolejny szczeniak sam na jezdni...MA DOM!!!!!!!!!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
jak duzy urosnie to bedzie wiadomo za jakis rok, nikt nie jest w stanie dac dokladnej odpowiedzi, ja mysle ze bedzie sredni, taki pod kolano ;) telefon kontaktowy: 503 082 952 -
Trzy dni leżała na placu zabaw skopana i pobita . ma dom
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
witam serdecznie :lol: kazda pomoc potrzebna tym bardziej ze Myszka jest jedną z wielu naszych podopiecznych....a domkow brak :shake: