-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
Moje kochane tymczasy-pomoc na karmę potrzebna !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
moze zmien temat? i zaktualizuj 1 post ;) -
kolejny szczeniak sam na jezdni...MA DOM!!!!!!!!!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
podnosze....... -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Lulka replied to emilia2280's topic in Schroniska
ok, bedziemy trzymac reke na pulsie dobrze byloby, gdyby PiSdZ napisalo jasno ile w sumie psow tam trafilo... -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Lulka replied to emilia2280's topic in Schroniska
[quote name='ARKA']Ja mysle,ze trzeba, w tych warunkach, wplacic na Józefow, nie ma co sie ogladac na PiSZD. Dowiem sie tylko ile placa za sterylizacje(schronisko) i na ktore konto wplacic aby miec gwarancje,ze suczka, conajmniej ta jedna, bedzie niebawem wysterylizowana.[/quote] Arka ale zadnej gwarancji miec nie bedziesz...przeciez mogla juz dawno je wysterylizować :mad: Tam są suki które rodzą po kilka razy i nikt nic z tym nie robi :angryy: Kado robi sterylki za 150 zł, może najlepiej wplacic do niego i ktoś musialby jeszcze przypilnowac, zeby je zawiozla do niego... tych dwoch suk co zdjecia wkleilas nie ma w schronisku... -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Lulka replied to emilia2280's topic in Schroniska
no wlasnie nie wiem kiedy dokladnie urodzila, moze juz byc za pozno :shake: -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Lulka replied to emilia2280's topic in Schroniska
na te chwile wiemy tylko ze ruda jest hej do przodu, pyskata, ze ma dzieci...ze nie daje zyc tamtej drugiej ktora jest totalnie zalamana , zalekniona, boi sie wlasnego cienia...pada na plecy jak tylko ruda wyjdzie z budy i sie poddaje tamta bura to mloda smarkula , biedna dziewczyna :( boi sie innych psow -
Franek w nowym domku. Piękny, szczęsliwy pyszczek - zobacz!
Lulka replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
tak tak dokladnie o to mi chodzilo :lol: -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Lulka replied to emilia2280's topic in Schroniska
[quote name='ARKA']A ta druga suka nie jest zaciązona??? Uwazam ze PIiSDZ natychmiast powinien wplacic pieniadze na konto Jozefowa na sterylizacje tych suk. Ciekawe czy tam wiecej psow"z rowu'- krezlowskich- nie podrzucono??!!!! wiesz.... sama kasa tu nic nie da, bo to nie kwastia kasy tylko samej dyrektorki....:shake: nawet jak byly dotacje na sterylki i to niemale od miasta i innych sponsorow to i tak wciaz rodzily się i rodza nowe szczeniaki i nie sa usypiane, a schronisko pęka w szwach...jest juz jakies 750 psów :-( to ze PiSdZ da kase to nic nie zmieni .... te suki nalezaloby zabrac w przyzwoite warunki, oglaszac, szukac domow, cokolwiek...tam przyjezadza bardzo mało osob, jest malo adopcji, bez pomocy one tam beda do śmierci siedziec ... -
Trzy dni leżała na placu zabaw skopana i pobita . ma dom
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
oczywiscie ze Myszka nie trafi na ulice ani do schroniska nawet ja DT juz kaze ja zabrac... oni tez sie przywiazuja i wiadomo ze 2 psy to wiekszy klopot, nie chce ich naciskac co do adopcji, nie wyrazili takiej checi niestety... dla tej pani z ogloszenia Myszka jest za duza, ona wazy 10 kg, wiec nie jest to psiak pod pachę... -
kolejny szczeniak sam na jezdni...MA DOM!!!!!!!!!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Dinka zrobiła małemu ogłoszenia :loveu: pineska.pl pajeczyna.pl gumtree.pl adopcjapsa.pl ogloszenia.trojmiasto.pl petsy.pl petworld.pl -
Franek w nowym domku. Piękny, szczęsliwy pyszczek - zobacz!
Lulka replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
ciotki do klatki psiaka trzeba przyzwyczic, inaczej odbierze to jak kare :shake: zulugula - rozstaw najlepiej klatke i polóż tam jego poslanie, niech stoi otwarta, a w srodku jego zabawki, zachec zeby wszedl, niech wie ze moze do niej wchodzic i wychodzic, daj mu tam kostke do gryzienia...jak sie przyzwyczai to bedzie traktowal klatke jak swoje miejsce, bedzie czul sie tam bezpiecznie, mozna na gore polozyc tez cosik, psy lubia takie budki ;) ale to musi chwilke potrwać -
Franek w nowym domku. Piękny, szczęsliwy pyszczek - zobacz!
Lulka replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
jasne trzymaj, mam Twoj numer jak bedzie nam niezbedna to dam znać ;) -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Lulka replied to emilia2280's topic in Schroniska
zgadza się -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Lulka replied to emilia2280's topic in Schroniska
dopiero za tydzien sie dowiem kiedy tam trafily ale zobacz na foty ktore wklilam, ona jest chuda zupełnie, zreszta to zadna nowosc ze w Jozefowie jest wciaz cala masa szczeniąt polecam przejechac sie i zobaczyc na wlasne oczy, w co drugiej budzie są młode!!! :angryy: ktoś musiałby zadzwonic do niej jako fundacja czy nie wiem jako kto i powiedziec jej to i owo do słuchu, to moze wtedy sie przestraszy i uśpi ....inaczej na bank nie uśpi :shake: czystki robi zazwyczaj jak ma byc jakas kontrola, a tak to róbta co chceta ... -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Lulka replied to emilia2280's topic in Schroniska
wpadły biedne z deszczu pod rynne :placz: ruda wlasnie URODZILA!!!!! szczeniaki zaraz umrą z chorob tam panujacych lub zamarzną .... Czarna jest terroryzowana przez rudą :-( kto jest odpowiedzialny za oddanie tych psow do tej rozmnazalni? czy to ma byc pomoc? To jest jakaś szopka...... jak mamy walczyc z bezdomoscia??? - i po co w zasadzie skoro w schroniskach psy sie rozmnaza bez przerwy :shake: -
kolejny szczeniak sam na jezdni...MA DOM!!!!!!!!!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
no Iza niestety nie odpisuje na gg, a w telefonie poczta tylko ...:roll: -
Trzy dni leżała na placu zabaw skopana i pobita . ma dom
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']Co u sunieczki?[/quote] dobrze, sunia ma dobra opiekę, najgorsze, ze już sie strasznie przywiazała... :shake: -
kochana Dinka zrobila nam kilka ogloszen kokosy.pl pineska.pl pajeczyna.pl kupiepsa.pl ogloszenia.trojmiasto.pl
-
Bari bardzo bardzo prosi o ogloszenia mamy allegro, alegratke, gumtree i eoferty.com prosimy o pomoc :modla:
-
Moje kochane tymczasy-pomoc na karmę potrzebna !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lulka']Iza......bez ogłoszeń nie pójdą do domów za sto lat :shake: dałam im jeszcze eoferty, gumtree i alegratke z nowymi fotkami kto jeszcze zechce pomoc???[/quote] ................................................. -
kolejny szczeniak sam na jezdni...MA DOM!!!!!!!!!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dzis juz 2.01 nie wiem co stalo sie z psiakiem :shake: nie mam kontaktu z Izą ... -
a jak tak, to insza inszosc :evil_lol: