Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. ech co za beznadzieja znowu....:shake: czyli jest slowo przeciwko slowu, pani dyrektor twierdzi ze Grzegorz przywiozl psy osobiscie, Grzegorz twierdzi ze nie zrobil tego....prawdy sie nie dowiemy... Choc moze to znow czyjaś amnezja.....jak w przypadku porzuconego rottweilera? Szkoda jednak ze nie bylo jasno napisane, ze takie a takie psy trafily do Jozefowa i ze są to suki wiec wolontariusze przypilnowaliby tym bardziej sterylek. A tak to mamy nastepne nieczyje, niechciane, bezdomne psy. Co do adopcji, to zanim zacznie ktos je oglaszac, zadzwoncie prosze do pani dyrektor i zapytajcie ile za te suki bedzie chciala kasy. Bo ceny z tej soboty za suke kundelke po sterylce to 170 zł, za samca 120 zł, rasowe od 200 zł. Wiec zanim ktos znajdzie im dom dobrze byloby wiedziec czy zostana wydane za darmo czy tez bedzie obowiazywac cennik schroniska w Jozefowie. Bo nie kazdego na to stac, w sobote ludzie wyszli bez psa jak ceny uslyszeli :shake: No ale poniewaz juz tu ktos za sterylke zaplacil to moze bedzie taniej ;) Co do tych 2 nastepnych psow, to dokladnie nic nie wiadomo. Teraz sie pani dyrektor przypomnialo ze ma 4 a nie 2. Moze ktos kto bywal w K i M moze podjechac do schroniska i obejrzec psy? i czy moze ktos jasno odpowiedziec gdzie jest COLLAK?
  2. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_IMG_0932.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_IMG_0930.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_IMG_0929.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_IMG_0933.jpg[/IMG]
  3. Bari biega jakby w ogole nie mial wczoraj zabiegu, ranka ok, chlopak nosi kolnierz i nawet sie z tym pogodzil ;)
  4. i znów świniaczku wędruj na górę, wiem ze ci ciezko....ale mi tez.... ze musisz siedziec w boksie zamiast w cieplym domku, ale tylko tak portafie ci w tej chwili pomoc :placz:
  5. Misiulka ma hotelik w tej chwili oplacony, karma tez jest - na spólkę z dziadkiem Barim, ktory jest w tym samym hoteliku. Na AFN na jej koncie są jeszcze pieniądze z ostatnich cegiełek. Dzieki Tobie kochana Kamilo :loveu: dzieki serdeczne :multi: Misia jest super grzeczna i miła, az sie ryczec chce ze dziewczyna nadal nie ma swojej przystani. :-( Byłam dzis u niej caly dzien, chodzila za mna na poczatek krok w krok, ja z taczkami z gnojem, a ona za mną :evil_lol: Jak juz jej sie znudziło wspólne sprzątanie boksów to ułożyła się w czytsej słomie, zwineła w kuleczkę i słodko spała.....a ja dalej z taczkami zasuwałam :cool1: Super pies i coż z tego???
  6. kurka przykro mi ze skrzacik znow bezdomny, długo się domem nie nacieszył niestety :-( i co tu począć z dziadulkiem srulkiem???
  7. nie mam zadnych wiesci z DT musze napisac jeszcze raz maila, moze nie doszedl
  8. byłam dziś u świniaczka, leżałą sobie w kącie, w pierwszym momencie podeszla do mnie, bo myslala ze ja to Karolina jej opiekunka, ale jak zobaczyla ze ja to ja ...to dała dyla w kacik....biedna...wole nie myslec co przeszla, w ogole nie chciala isc ze mna na spacer :shake: Swinka dostaje rimadyl w tej chwili, żeby jej nie bolało. A od jednej cioteczki dostałą worek karmy na stawy - dzieki kochana :loveu:
  9. Bari mial robione badania krwi i okazuje sie ze badania ma jak 3-5 letni psiak, wiec moze tylko ma zeby zniszczone a tak naprawde wcale nie jest stary :evil_lol: dzis mial robione z jajek wydmuszki :eviltong: czuje sie dobrze :lol: jutro go odwiedzę
  10. czy umie ktos zrobic banerek, probowalam zrobic podpis ale nie chce przekierowac na watek :placz:
  11. [quote name='mosii']kochani a jak ona zachowuje sie w stosunku do innych psów??[/quote] ona chyba psow troche sie boi, unika ich, siedziala w boksie z samcem i wetka dala ja do oddzielnego, bo podobno ja meczyl. Kulila sie w kącie jak do niej podchodził, może się boi, ze bedzie ja bolec....nie wiem....w kazdym razie jest wycofana
  12. trudno powiedziec ile Rozi ma lat, zębów prawie nie ma, tzn ma takie starte na maxa, ale za to oczy ma młode, bystre, nie zaszły tak jak u starych psów stara sprawa te kręgi, niestety boli, bo tam przechodzą nerwy wszystkie... pani doktor jak zobaczyla zdjecia to stwierdzila, ze gdyby nie to ze ten pies tu stoi to by myslala ze nie zyje :-( jak pogoda sie zmienia jest gorzej, wlasnie jak jest tak wilgotno to Rozi zle bardzo sie czuje :-( ma allegro, ale jak umiesz zrobic jakies takie odlotowe to bardzo poprosimy
  13. no biedna i tak bardzo mi lezy na sercu
  14. dzieki serdeczne :loveu: a skad domek dla niego wytrzasnac??? :roll:
  15. nazwa mi cos swita, a to nie tam sa kojce? gdzies bylo tak ze babka wyjechala a psy zamknieto w garazu czy jakiejs wiacie ciemtej i tam siedzialy...ale to mogly byc plotki :roll: ech...moze jakas cioteczka chcialaby swinke na dozycie na płatny tymczasik? sunia fajna bardzo jest i ciepło domowe dobrze by jej zrobiło ...
  16. ech... dziadku dziadku czyzbys by moim nastepnym po swince nieadopcyjnym psem? :shake: Bari mial wczoraj badanie krwi, jak bedzie ok, to jutro kastarcja
  17. no to i jak sie dołacze do gratulacji :multi: i ooooooogromne dziekuje za wszystko co dla niej zrobilyscie i robicie :loveu::loveu::loveu: a tu fotorelacja :evil_lol: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC01558.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC01560.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC01559.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  18. piekna aukcja :multi: dzieki Wam kochani :loveu: ciesze sie ze jeszcze w ogole kogokolwiek obchodzi los tej psinki :-(
  19. swineczka prosi o domek moze chcby platny tymczasowy?
  20. dzieki Diegula dotarło :multi: Julie - bardzo dziekuje, chetnie przyjme gadzety na bazarek :loveu: SBD - Bari jest w Rajszewie pod Warszawą
  21. [quote name='gonia66']Eh...no to nie rozumiem w takim razie...hmmm..jakby jeszcze można pomóc??Wyrożnione jest to Allegro??A gdzieś indziej ma sunia ogloszenia???[/quote] nie jest wyróżnione :shake: dzięki evita. dzieki enia :loveu: plakacik miałam - musze poszukac
  22. nie mam listy, bo nikt nic nie deklarowal :shake:
  23. [quote name='sleepingbyday']nie, nie zapomnieliśmy! rozumiem, że nikt sie nie zgłosił... chyba trzeba zapomniec o znalezieniu byłego właściciela... lulka, jak stan finansów ( w liczbach)?[/quote] w pierwszym poscie robie rozliczenie ;) juz jakies dwa tygodnie temu stracilam nadzieje, ze ktos go szuka :-(
  24. evita. zrobila ladne allegro, ja robie allegro caly czas dodatkowo i nic :shake:
×
×
  • Create New...