-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
Psy z dziurami w głowach.Pawłowo k/Ciechanowa
Lulka replied to Agnieszka P's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070985.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070981.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070969.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070966.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070947.jpg[/IMG] -
Psy z dziurami w głowach.Pawłowo k/Ciechanowa
Lulka replied to Agnieszka P's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/027.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/036.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/031.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/030.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/034.jpg[/IMG] cdn -
niestety nikt nie dzwonil
-
dziekuje Aleksandrze B za podarowanie posłąnek dla Rozi :loveu: bardzo dziekuje równiez slapcio za poslanka i dary na bazarek - ktory niebawem powstanie :loveu: Rozi sie jakos tam trzyma, moze niedlugo nadejdzie cieplo to bedzie jej jeszcze lepiej ;) niestety widokow na dom nie ma zadnych :-(
-
dzis 4 dzien plukania Misi, wlasnie wrocilam, Iza jeszcze z nia siedzi. Wieczorem znow 3 kroplowki. Jeszcze jutro, pojutrze, w poniedzialek krew. Tzeba bylo kupic Misi specjalna karme za 220 zeta Za kazda nawet najdrobniejsza pomoc bedziemy postokroc wdzieczne wole nie myslec jaki bedzie rachunek w klinicie :placz:
-
łańcuch, zimno, głód i wciaz rodzi! Ma czas do 15 marca :(
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
zal suki to jedno, a dwa ze znow bedzie pewnie rodzic i zwiekszac populacje bezdomnych psow :shake: -
wczoraj miala badanie krwi, 2 kroplowki i chyba z 10 zastrzykow, doktor potraktowal nas bardzo ulgowo bo zaplacilysmy z badaniem krwi 108 zł - polowy lekow nie policzyl dzis powtorka, mamy sie stawic na dalszy ciag kroplowek jesli moze ktos wspomoc leczenie Misi to bedziemy bardzo wdzieczne....ciagle cos nieprzewidywalnego nam sie przytrafia, tylko kasa nie rosnie na drzewach :-(
-
łańcuch, zimno, głód i wciaz rodzi! Ma czas do 15 marca :(
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
:-(:-(:-(:-(:-( bede musiala sie chyba z tym pogodzic ze nie da sie pomoc wszystkim .... -
Zosi sie nie udało! Blagamy o pomoc, dług to ponad 2000!
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bardzo dziekuje Kamyczkowi i Yanie za bazarki dzieki ktorym nasz dlug troszku stopnieje -
łańcuch, zimno, głód i wciaz rodzi! Ma czas do 15 marca :(
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
kto pomoze suni??? -
[quote name='chita'] a jak wygladaja finanse Misi,pewnie kiepsko:roll:rzadko zagladam bo tyle bid:shake:ale jak trzeba to moze jakies pospolite bazarkowe ruszenie?chetnie cos oddam ale bazarkow robic nie umiem:oops:[/quote] staram sie robic bazarki na biezaco, ale i tak nie starcza na wszystkich podopiecznych, bo jest ich poprostu za duzo i wydatki robia sie ogromne. :-( Chetnie przyjme rzeczy na bazarek w kazdej ilosci :loveu:
-
Moje kochane tymczasy-pomoc na karmę potrzebna !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
zrobilam tez nowe allegra chlopakom z nowymi fotami moze tym razem ktos ich wypatrzy -
łańcuch, zimno, głód i wciaz rodzi! Ma czas do 15 marca :(
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
jestem w stanie jedynie zapewnic karme jak ktos da jej schronienie -
nie Swinka jest w hotelu, sa to boksy w stajni, ale nie jest to ogrzewane marzy mi sie choc DT dla niej
-
łańcuch, zimno, głód i wciaz rodzi! Ma czas do 15 marca :(
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
jak ja mam jej pomoc? :placz::placz::placz: -
Rozi jest coraz bardziej otwarta, jak sobie ja przypomne jak zabieralysmy ja ze schroniska, to byla przerazona. Pierwsze odwiedziny Rozi przerazona, na spacery trzeba bylo wynosic ja na rekach, bo nie chciala nigdzie sie ruszyc ze swojego bezpiecznego miejsca. Teraz zupelnie sie zmienila, otworzyla, poznaje ludzi, cieszy sie, chetnie wychodzi na spacer - kurcze super widziec w psiaku taka zmianę. A jak dzis Ewci słuchala, nie no myslalam ze padne, szly sobie dziewczyny wolniutko i Ewa opowiadala jej jakąś historyjke (nie dochodze jaką [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/bleh.gif[/IMG] ), a świniaczek szedl obok, łepetynka w bok przechylona, bo do gory nie ma mozliwosci podniesc i slucha opowiesci [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/smile.gif[/IMG] Kochane, wierne psisko [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/wub.gif[/IMG] A jak Rozi lubi czesanie, szok! Przekladala sie z boczku na boczek, a to plecki a to jeszcze to udko [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/bleh.gif[/IMG] nie no dlaczego juz koniec, nie idz, ja chce jeszcze [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/cisza.gif[/IMG] Ale obiecalam ze niedlugo znow wpadniemy [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/msn-wink.gif[/IMG]