Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. Bari siedzi nadal w hoteliku, aukcja cegielkowa nie przyniosla efektu :-( kasy zero a termin platnosci minął 15.... ech.... nie mam juz pomyslu na te psy
  2. i nic.... zero.... nikomu sie nie podoba.... nikt nie dzwoni...... a 8 minął nastepny miesiac i nastepny termin platnosci za Miske za hotel :placz::placz::placz:
  3. bez zmian, zero domku, zero chetnych
  4. [quote name='slapcio']Czy Rozi ma banerek? Jesli nie, to moze wiecie do kogo można się zwrócić w tej sprawie? Trzeba pokazać ja ludziom, jak kilka osob będzie ja mialo w podpisie to jest wieksza szansa że pojawia się nowi goście na wątku i wraz z nimi jakies nowe pomysły :roll: Wątek założony 3 tygodnie temu, a póki co kiepsko z frekwencją, nikt też nie kupuje cegiełek na allegro :( Druga rzecz: co mówił weterynarz? Na ile da się złagodzic dolegliwości bólowe? Bo jak rozumiem inna pomoc już nie wchodzi w grę (oczywiście oprócz cieplego kąta dla Świniaczka)?[/quote] banerek jest taki jak w moim podpisie Sunia jest na rimadylu jak ma gorsze dni [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110243.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110244.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110246.jpg[/IMG]
  5. [quote name='slapcio']Nie rozumiem zupełnie czemu allegro Rozi nie cieszy sie powodzeniem :-( A ona tak bardzo potrzebuje pomocy :shake:[/quote] dzieki slapcio za zakup cegielek :loveu: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110249.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110252.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110247.jpg[/IMG]
  6. ale one są piękne :loveu: Kubusiowi to trzeba sweterek sprawić :eviltong:
  7. kochani czy moze ktos pomoc??? bardzo Was prosimy o wsparcie dla dziewczyn... nie ma kasy :placz: a za hotelik trzeba juz zaplacic .... nawet niewielkie wplaty, moze ktos zrobi bazarek? plissss......
  8. no rzeczywiscie nie najlepiej...bez urazy :diabloti: czarne diabełki po nocy :evil_lol:
  9. zapraszamy milosnikow pekinoli do pomocy :eviltong: ja jestem ciekawa nowych zdjec :evil_lol:
  10. maja allegro, daje tez do gw i oferty inne ogloszenia juz pewnie wygasly, nie ponawiam bo nadal czekam na nowe, ładne zdjecia w plenerze :razz::mad:
  11. co u Dyzia? dzwoni ktos z ogloszen? moze maly ma juz domek????
  12. a oto śliczności: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV31840.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV31842.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV31843.jpg[/IMG] Kasiu wielkie dzieki, ze znalazly u Ciebie schronienie :loveu::loveu::loveu:
  13. oszaleje...... wlasnie dzwonil pan ze ma 2 pekinczyli, cala historie opiszemy pozniej :cool1: w kazdym razie pan ma w samochodzie 2 sliczne pekinczyki, stoi pod paluchem, paluch nie chce przyjac, wiec powiedzial ze je zaraz gdzie wysadzi :placz: pilnie jakies pomysly??????? plis!!!!!!!
  14. dzieki serdeczne :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110254.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110256.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110253.jpg[/IMG]
  15. Barus czeka na swoj domek :-( doszly nastepne koszty: szczepienie wscieklizna - 26 zł i za 2 tygodnie zrobimy wirusówki
  16. kto wspomoze Rozi cegielką??? [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110236.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110236.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110234.jpg[/IMG]
  17. na allegro ponad 1500 wyswietlen i nic :placz:
  18. dzieki wielkie, wlaśnie doszło i zastanawialam sie o jakim bazarku zapomnialam :evil_lol: dziekuje serdecznie :loveu: jesli ktos chcialby jeszcze nas wspomoc to zapraszam po cegielki [URL="http://www.allegro.pl/item552107540_rottweiler_sunia_zmiazdzone_kregi_potrzebny_dom.html"]rottweiler sunia-zmiażdzone kręgi-potrzebny dom! (552107540) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110269.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110268.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110267.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110265.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070338.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070333.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070336.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070350.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070346.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070343.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070344.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070340.jpg[/IMG]
  21. z tego co mi wiadomo to super :loveu: czekam na nowe fotki :cool3:
  22. o świniaczka nikt nie dzwoni :shake: tu filmik dorzucam z wczorajszego spacerkowania [IMG]http://1.1.1.3/bmi/www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/smile.gif[/IMG] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=q4rX1w5g9NI&feature=channel_page"]YouTube - SNV31745[/URL] czy moze ktos pomoc w utrzymaniu swinki w hoteliku? [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110225.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110226.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110224.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110228.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110227.jpg[/IMG]
  23. :-(:-(:-( kto moze pomoc chlopakom???
  24. nie musza isc razem, jasne ze nie
  25. ech nic sie nie dzieje niestety :shake: kasy tez jak na lekarstwo, za duzo psow sie narobilo :placz:
×
×
  • Create New...