-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
Bari siedzi nadal w hoteliku, aukcja cegielkowa nie przyniosla efektu :-( kasy zero a termin platnosci minął 15.... ech.... nie mam juz pomyslu na te psy
-
kolejny szczeniak sam na jezdni...MA DOM!!!!!!!!!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
bez zmian, zero domku, zero chetnych -
[quote name='slapcio']Czy Rozi ma banerek? Jesli nie, to moze wiecie do kogo można się zwrócić w tej sprawie? Trzeba pokazać ja ludziom, jak kilka osob będzie ja mialo w podpisie to jest wieksza szansa że pojawia się nowi goście na wątku i wraz z nimi jakies nowe pomysły :roll: Wątek założony 3 tygodnie temu, a póki co kiepsko z frekwencją, nikt też nie kupuje cegiełek na allegro :( Druga rzecz: co mówił weterynarz? Na ile da się złagodzic dolegliwości bólowe? Bo jak rozumiem inna pomoc już nie wchodzi w grę (oczywiście oprócz cieplego kąta dla Świniaczka)?[/quote] banerek jest taki jak w moim podpisie Sunia jest na rimadylu jak ma gorsze dni [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110243.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110244.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110246.jpg[/IMG]
-
[quote name='slapcio']Nie rozumiem zupełnie czemu allegro Rozi nie cieszy sie powodzeniem :-( A ona tak bardzo potrzebuje pomocy :shake:[/quote] dzieki slapcio za zakup cegielek :loveu: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110249.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110252.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110247.jpg[/IMG]
-
Dwie maluteczki tylko chwilowo uratowane przed Chrcynnem !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
kochani czy moze ktos pomoc??? bardzo Was prosimy o wsparcie dla dziewczyn... nie ma kasy :placz: a za hotelik trzeba juz zaplacic .... nawet niewielkie wplaty, moze ktos zrobi bazarek? plissss...... -
Moje kochane tymczasy-pomoc na karmę potrzebna !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
no rzeczywiscie nie najlepiej...bez urazy :diabloti: czarne diabełki po nocy :evil_lol: -
Moje kochane tymczasy-pomoc na karmę potrzebna !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
maja allegro, daje tez do gw i oferty inne ogloszenia juz pewnie wygasly, nie ponawiam bo nadal czekam na nowe, ładne zdjecia w plenerze :razz::mad: -
kolejny szczeniak sam na jezdni...MA DOM!!!!!!!!!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
co u Dyzia? dzwoni ktos z ogloszen? moze maly ma juz domek???? -
a oto śliczności: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV31840.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV31842.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV31843.jpg[/IMG] Kasiu wielkie dzieki, ze znalazly u Ciebie schronienie :loveu::loveu::loveu:
-
dzieki serdeczne :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110254.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110256.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110253.jpg[/IMG]
-
Barus czeka na swoj domek :-( doszly nastepne koszty: szczepienie wscieklizna - 26 zł i za 2 tygodnie zrobimy wirusówki
-
kto wspomoze Rozi cegielką??? [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110236.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110236.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110234.jpg[/IMG]
-
Dwie maluteczki tylko chwilowo uratowane przed Chrcynnem !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
na allegro ponad 1500 wyswietlen i nic :placz: -
dzieki wielkie, wlaśnie doszło i zastanawialam sie o jakim bazarku zapomnialam :evil_lol: dziekuje serdecznie :loveu: jesli ktos chcialby jeszcze nas wspomoc to zapraszam po cegielki [URL="http://www.allegro.pl/item552107540_rottweiler_sunia_zmiazdzone_kregi_potrzebny_dom.html"]rottweiler sunia-zmiażdzone kręgi-potrzebny dom! (552107540) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110269.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110268.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110267.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110265.jpg[/IMG]
-
Dwie maluteczki tylko chwilowo uratowane przed Chrcynnem !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070338.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070333.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070336.jpg[/IMG] -
Dwie maluteczki tylko chwilowo uratowane przed Chrcynnem !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070350.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070346.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070343.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070344.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070340.jpg[/IMG] -
o świniaczka nikt nie dzwoni :shake: tu filmik dorzucam z wczorajszego spacerkowania [IMG]http://1.1.1.3/bmi/www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/smile.gif[/IMG] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=q4rX1w5g9NI&feature=channel_page"]YouTube - SNV31745[/URL] czy moze ktos pomoc w utrzymaniu swinki w hoteliku? [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110225.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110226.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110224.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110228.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110227.jpg[/IMG]
-
Moje kochane tymczasy-pomoc na karmę potrzebna !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
:-(:-(:-( kto moze pomoc chlopakom??? -
Dwie maluteczki tylko chwilowo uratowane przed Chrcynnem !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
nie musza isc razem, jasne ze nie -
ech nic sie nie dzieje niestety :shake: kasy tez jak na lekarstwo, za duzo psow sie narobilo :placz: