Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. caly dzien nie chodzilo mi dogo .... czy beda lepsze fotki?
  2. podnosze....pomocy....czy ktos pomoze suniom???
  3. ufff jeszcze tu zrobilam :p [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.pineska.pl/"][COLOR=#800080]www.pineska.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.petsy.pl/"][COLOR=#800080]www.petsy.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE] [/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][COLOR=#800080]www.adopcjapsa.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.rozglos.net/"]www.rozglos.net[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.karusek.com.pl/ogloszenia.php"][COLOR=#800080]http://www.karusek.com.pl/ogloszenia.php[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.petworld.pl/"][COLOR=#800080]www.petworld.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.bono-polska.pl/"][COLOR=#800080]www.bono-polska.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.ojej.pl/"][COLOR=#800080]www.ojej.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.pajeczyna.pl/"][COLOR=#800080]www.pajeczyna.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.dwukropek.pl/"]www.dwukropek.pl[/URL][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=black] [/COLOR][/FONT]szybko domeczek :modla: moze ktos da maluchom DT??? plissssss hotel to starszne koszty :placz:
  4. podnosze maluchy dobrze ze je zabralas i uratowalas przed ta mordownia, juz by nie zyly :-( oprocz allegro, dalam tez je tu: [FONT=Verdana][SIZE=1][FONT=Verdana][URL="http://www.czworonogi.eu/"][COLOR=#800080]www.czworonogi.eu[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#800080][FONT=Verdana][B][URL="http://www.nasipupile.pl/"]www.nasipupile.pl[/URL][/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.animalia.pl/"]www.animalia.pl[/URL] [URL="http://www.wegetarianie.pl/"][COLOR=#800080]www.wegetarianie.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT][SIZE=2][/SIZE] [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.ale.gratka.pl/"]www.ale.gratka.pl[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.eoferty.com.pl/"][COLOR=#800080]www.eoferty.com.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080][URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"][COLOR=#800080]www.e-zwierzak.pl[/COLOR][/URL] [/FONT][/SIZE][/FONT]
  5. nie bardzo mam jak to sprawdzic ogolnie jest tak ze ona musi miec swiety spokoj, najlepiej zeby psy jej nie zaczepialy, nie moga byc namolne. Moim zdaniem, ona boi sie zarowno psow jak i czlowieka bo boi sie ze ja skrzywdzi, traci, ze bedzie ja bolec. najbezpieczniej bedzie dla niej z samcem lub jesli z suka to taka co olewa inne psy ;) z ogloszen na razie totalna cisza :-( [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110241.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110242.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110240.jpg[/IMG]
  6. juz Miske oglosilam: [URL="http://www.allegro.pl"]www.allegro.pl[/URL] [FONT=Courier New][SIZE=2][COLOR=black][FONT=Courier New][URL="http://4lapy.pl/ogloszenia/"][COLOR=blue][COLOR=blue]http://4lapy.pl/ogloszenia/[/COLOR][/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Courier New][SIZE=2][COLOR=black][FONT=Courier New][URL="outbind://11-00000000872EB78F749C5A4B9627E5D565B8997624724300/www.wa.stacja.biz"][COLOR=blue][COLOR=blue]www.wa.stacja.biz[/COLOR][/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.warszawa.gablota.com/"][COLOR=#0000ff]www.warszawa.gablota.com[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=1][/SIZE] [FONT=Verdana][SIZE=1][FONT=Verdana][URL="http://www.ewarszawa.com/"][COLOR=#0000ff]www.ewarszawa.com[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=1][FONT=Verdana][URL="http://www.nasza.warszawa.pl/"][COLOR=#0000ff]www.nasza.warszawa.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black][FONT=Verdana] [URL="http://www.adopcje.org/"][COLOR=#0000ff]www.adopcje.org[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2][/SIZE] [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.animalia.pl/"][COLOR=#993300]www.animalia.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black][FONT=Verdana] [URL="http://www.wegetarianie.pl/"][COLOR=#0000ff]www.wegetarianie.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/"][COLOR=#993300]www.gumtree.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.karusek.com.pl/ogloszenia.php"][COLOR=#0000ff]http://www.karusek.com.pl/ogloszenia.php[/COLOR][/URL] [URL="http://www.petworld.pl/"][COLOR=#0000ff]www.petworld.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black][FONT=Verdana] [URL="http://www.petsy.pl/"][COLOR=#0000ff]www.petsy.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"][COLOR=#0000ff]www.e-zwierzak.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.pineska.pl/"][COLOR=#0000ff]www.pineska.pl[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][URL="http://www.kupiepsa.pl/"][COLOR=#0000ff]www.kupiepsa.pl[/COLOR][/URL][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][COLOR=#0000ff]www.adopcjapsa.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.rozglos.net/"][COLOR=#993300]www.rozglos.net[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.ale.gratka.pl/"][COLOR=#993300]www.ale.gratka.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.eoferty.com.pl/"][COLOR=#0000ff]www.eoferty.com.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.bono-polska.pl/"][COLOR=#0000ff]www.bono-polska.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"][COLOR=#0000ff]www.ojej.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/"][COLOR=#0000ff]www.pajeczyna.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#993300][FONT=Verdana][URL="http://www.dwukropek.pl/"]www.dwukropek.pl[/URL][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][B][COLOR=green][B][/B][/COLOR][/B] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
  7. wyslalam stowke z bazarkow na Skuterka :loveu: jak bedzie cos jeszcze trzeba to dajcie znac ;)
  8. niestety pani dyrektor ciagle mowi co innego - raz ze ma 4 suki innym razem ze 3 suki i 1 psa - nie wiem w koncu :shake: najgorsze ze nie wiadomo czy ona sama wie ktore jeszcze oprocz tych 2 sa z Krezla? :roll: [B]szkoda tylko ze osoba ktora je tam zawiozla nie powiedziala tego od razu na poczatku - po co te tajemnice??????[/B] Prawdopodobnie jedna jest wielka i dzika - jest w boksach kwarantanny. Arko - moze zapytaj pania dyrektor czy wpusci Zofie i pozwoli zrobic zdjecia? zeby nie jechala na darmo... Ta sunia, ktorej fote wkleilam ma sterylke, o zadnej drugiej nie wiem. Jak sie rozwiaze zagadka czy ten 4 pies z Krezla to suka czy samiec to bedzie wiadomo....teoretycznie chociaz...
  9. [quote name='Inez de Villaro']no nie...a ja to nikt????:mad:[/quote] oj ciotka nie badz taka drobiazgowa :eviltong:
  10. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1120006.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110952.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110988.jpg[/IMG] dzieki ze zagladacie :p [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/102_2077.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/102_2076.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/102_1788.jpg[/IMG]
  11. malenstwo nikt Cie tu nie odwiedza :shake:
  12. moj kochaniutki Gordonek :loveu: maluch powinnien juz byc w domku wlasnym ........czym predzej tym dla niego lepiej
  13. dajcie konto dorzuce troche kaski uzbieranej na moich bazarkach ;) tez mialysmy takiego bidusia pod opieką, na szczescie ma juz swoj wlasny kochajacy domek :loveu: i tego samego zycze temu kochaneczkowi ;) czy on ma zapewnieony DT do czasu znalezienia DS, nie grozi mu schronisko mam nadzieje???
  14. ma oplacone do 15 lutego i nikt nie dzwoni :shake:
  15. Przede wszystkim trzeba ja wyciagnac ze schronu, musi ktos podjac sie opieki, rany trzeba przemywac 2 razy dziennie, Kleo miala nakladana masc Kocha, ktora dziala cuda. Ale w schronie to nierealne :-( Kase mam wiec moge zaplacic za lecznie, tylko bedzie potrzebna faktura zeby wyjac pieniadze.
  16. czy moze ktos zajac sie zalozeniem suni watku i robieniem ogloszen? ja niestety nie wyrabiam juz z podnoszeniem wlasnych psow i robieniem ogloszen :shake:
  17. [quote name='Ewelina.w38']Hallo??? co sie ostatnio dzieje z Krężlowskim wątkiem?:shake: Ponawiam pytanie o sterylizację suczek/suczki w Józefowie?doszła do skutku, jak sie sunia czuje? Arka miala pilnowac... ja dostalam takie info: moze ktos ja oglosi? "sunia byla na spacerku , jest bardzo kochana i przyjacielska. Ładnie chodzi na smyczy , Boi sie nagłych ruchow. Dobrze dogaduje sie z innymi psami - nie wykazuje oznak agresji. Jest spokojna , mila i opanowana - na zewnatrz, w boksie - bardzo ruchliwa i zdenerwowana "
  18. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/lora2.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/lora1.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1050496.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1050492.jpg[/IMG] ależ świnka to piekne imie :loveu:.......hiena to dopiero :mad: ona ma na imie Rozi, świnka to tak dodatkowo ;) i jeszcze tu sie oglaszamy [URL="http://www.allegro.pl"]www.allegro.pl[/URL] [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.najpewniej.pl"]www.najpewniej.pl[/URL] [URL="http://www.petsy.pl/"][COLOR=#800080]www.petsy.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.vendito.pl/"]www.vendito.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"][COLOR=#800080]www.e-zwierzak.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl"]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/URL] [URL="http://www.olx.pl/"][COLOR=#800080]www.olx.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.sprzedasz.pl/"][COLOR=#800080]www.sprzedasz.pl[/COLOR][/URL] [/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.ogloszenia.24polska.pl/dodaj_darmowe_ogloszenie.html"][COLOR=#800080]http://www.ogloszenia.24polska.pl/dodaj_darmowe_ogloszenie.html[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.karusek.com.pl/ogloszenia.php"][COLOR=#800080]http://www.karusek.com.pl/ogloszenia.php[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.kokosy.pl/"][COLOR=#800080]www.kokosy.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/addAdvert,,1,1.html"][COLOR=#800080]http://www.kupsprzedaj.pl/addAdvert,,1,1.html[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.etablica.com/"][COLOR=#800080]www.etablica.com[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.szybko-sprzedam.pl"]www.szybko-sprzedam.pl[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.adpedia.pl/"]www.adpedia.pl[/URL] [URL="http://www.tablica.com/"][COLOR=#800080]www.tablica.com[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.pchlitarg.info.pl/"][COLOR=#800080]www.pchlitarg.info.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE][/FONT]
  19. [quote name='izabellah-aldonda'] Zdjęcia i opis nie oddają jej uroku, mimo kalectwa jest taka wdzięczna i dzielna ,niezwykle skromna i chwytająca za serce. [/quote] pieknie to ujelas :loveu: dalsza czesc ogloszen: [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.pineska.pl/"][COLOR=#800080]www.pineska.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.animalia.pl/"]www.animalia.pl[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.wegetarianie.pl/"][COLOR=#800080]www.wegetarianie.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL] warszawa[/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.petworld.pl/"][COLOR=#800080]www.petworld.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://ogloszenia.yellowpages.pl/dodaj_ogloszenie.html"][COLOR=#800080]http://ogloszenia.yellowpages.pl/dodaj_ogloszenie.html[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][COLOR=#800080]www.adopcjapsa.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.rozglos.net/"]www.rozglos.net[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.ale.gratka.pl/"]www.ale.gratka.pl[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.eoferty.com.pl/"][COLOR=#800080]www.eoferty.com.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE][/FONT]
  20. [quote name='Klaudus__'][I]Dziewczyny dodajcie Ją tutaj:[/I] [I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f97/szansa-dla-czworonogow-z-calej-polski-duzy-odzew-128017/"]http://www.dogomania.pl/forum/f97/szansa-dla-czworonogow-z-calej-polski-duzy-odzew-128017/[/I][/URL][/quote] przejrzalam watek i aukcje ale tam chodzi o male puszczyste ala rasowce, nasza świnka nie jest w typie :shake:
  21. Dokladnie nie wiadomo jak sie wszystko potoczy, jej stan zdrowia sie nie pogarsza z dnia na dzien, ona w tej chwili ma apetyt, chodzi na krotkie spacerki i reszte dnia przesypia. Mozna przypuszczac ze spondyloza moze sie rozwinac i z czasem bedzie gorzej. Wczoraj dałam jej ogłoszenia z nowym tekstem i fotami tu: [FONT=Verdana][SIZE=1][FONT=Verdana][URL="http://www.warszawa.gablota.com"][COLOR=#800080]www.warszawa.gablota.com[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=1][FONT=Verdana] [/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=1][FONT=Verdana] [URL="http://www.ewarszawa.com/"][COLOR=#800080]www.ewarszawa.com[/COLOR][/URL] [URL="http://www.nasza.warszawa.pl/"][COLOR=#800080]www.nasza.warszawa.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black][FONT=Verdana] [URL="http://www.adopcje.org/"][COLOR=#800080]www.adopcje.org[/COLOR][/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/"]www.dwukropek.pl[/URL] [URL="http://www.adsy.pl"][COLOR=#800080]www.adsy.pl[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][URL="http://www.kupiepsa.pl"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]www.kupiepsa.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][URL="http://www.bono-polska.pl"][COLOR=#800080]www.bono-polska.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"][COLOR=#800080]www.ojej.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl"][COLOR=#800080]www.pajeczyna.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana]dzieki za chec pomocy :loveu:[/FONT][/SIZE][/FONT]
  22. plus 5 zł od iryska czyli 110 zł, resztę dołozyłam z innych bazarków, dziekuje cioteczkom za udział, bo tylko dzieki temu udało mi się jakoś uzbierać na dziadka na ten miesiąc :loveu: Bari nadal szuka domku!!!!
  23. Miska nadal czeka na swojego czlowieka...
×
×
  • Create New...