-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
4 miesięczny szczeniak od bezdomnego BARON-już we własnym domku
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
musisz je najpierw wgrac na jakis serwer, typu fotosik i skopiować link [img] ;-) -
i nastepny miesiac minął i znów o Rozi nikt nawet nie zapytał :(
-
Karinka- już całkowicie zdrowa. DT okazał się DS ;) ***
Lulka replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
wysłałam dzis 50 zł 40 zł z bazarku ick od AniB i 10 zł od Livki ;-) -
Mania-Majka zamieszkała w nowym domku na Bemowie
Lulka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za malutką, niech to bedzie ten domek!;-) -
ooo super! To dziekuje serdecznie:)
-
Inari -sportowa sunia mix charta/collie już w DS!!!!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
mi sie wyswietlaja normalnie -
6 szczeniaków szuka domu! Prosba o wsparcie. Kto zrobi ogloszenia? plisss
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='carolinascotties']wszystkie fotki poszly - jako linki z imageshacka :) nie bylo mnie w weekend - przepraszam, ze dopiero dzis odpowiedzialam :) [/QUOTE] dzieki serdeczne:) dzieki carolinascotties :loveu::loveu::loveu: i Nemko :loveu::loveu::loveu: zapraszam na bazarek dla psiakow asif1 [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180835-kosmetyki-m-in-BODY-SHOP-witaminy-torebka-ciacha-dla-psA-w-i-inne-1-04-KUP-TERAZ?p=14202682#post14202682[/URL] -
Inari -sportowa sunia mix charta/collie już w DS!!!!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
na górę Inari po domek -
Inari -sportowa sunia mix charta/collie już w DS!!!!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][COLOR=Black][SIZE=1]..........................................................[/SIZE] [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=Black][IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/IMG_02250.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=Black][IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/Inari041.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#444444][B][COLOR=#ff1616] [/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#444444][B][COLOR=#ff1616][IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/IMG_02460.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#444444][B][COLOR=#ff1616] [/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#444444][B][COLOR=#ff1616][IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/Inari048.jpg[/IMG] [/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#444444][B][COLOR=#ff1616][IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/Inari047.jpg[/IMG] [/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#444444][B][COLOR=#ff1616][IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/Inari049.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] [LEFT] [/LEFT] [SIZE=4][B][SIZE=5] [/SIZE][/B][/SIZE] [LEFT] [/LEFT] [B][FONT=Verdana] [/FONT][/B] -
[SIZE=4][COLOR=Black]Następna bida asif1:-( Inari - to młodziutka, 1,5 roczna sunia, do niedawna miała swój dom, w którym była kochana i rozpieszczana. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=Black]Niestety sytuacja rodzinna jej właścicieli bardzo się skomplikowała i zostali zmuszeni do oddania Inari :-( [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Black]Inari to typowy szczeniak. Wesoła i zawsze skora do zabaw. [/COLOR][/SIZE][COLOR=Black] [/COLOR][SIZE=4][COLOR=Black]Jest bardzo towarzyska, uwielbia zainteresowanie ludzi. [/COLOR][/SIZE][COLOR=Black] [/COLOR] [SIZE=4][COLOR=Black]Jest średniej wielkości, sięga tułowiem powyżej kolana.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=Black]Szukamy dla niej domu z ogrodem, domu w którym nowi opiekunowie będą mogli poświęcić jej swój czas i uwagę. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=Black]Inari jest zaszczepiona i odrobaczona, posiada aktualną książeczkę. [/COLOR][/SIZE] [FONT="] [SIZE=3]Jest niestety pewien problem z sunią. Jest bardzo zywiołowa, nie może mieszkac w bloku chyba że z kimś kto stale jest w domu, ale najlepszy dom z ogrodem. Jak zostaje sama to niszy. Asiu napisz proszę czy ci ludzie coś z nią robili - w sensie treser? Klatka? Ta psina to klon mojej suni Coco, te same kolory, oczy, spojrzenie - biedna :placz:[/SIZE] [/FONT][COLOR=Black] [/COLOR] [COLOR=Black] [/COLOR][SIZE=4][COLOR=Black] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/Inari051.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Black][IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/Inari043.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Black][IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/IMG_02190.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Black][IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/Inari039.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE] [LEFT] [/LEFT] [SIZE=4][COLOR=Black][IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/IMG_02230.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][B][FONT=Verdana] [/FONT][/B]
-
4 miesięczny szczeniak od bezdomnego BARON-już we własnym domku
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
wow to rzeczywiscie chlopak majetny ;-) jesli beda problemy z fotami to wyslij do mnie na maila ;-) [email][email protected][/email] -
4 miesięczny szczeniak od bezdomnego BARON-już we własnym domku
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
byloby super jakbys mogla choc na gratce i gumtree robic co 7 dni, bo inaczej spadaja daleko w sumie jest 6 szczeniakow do adopcji i staramy sie rozdzielic kazdego malucha do ogloszen ;-) on jest tak ladny i nie rozumiem dlaczego nikt o niego nie pyta :( -
4 miesięczny szczeniak od bezdomnego BARON-już we własnym domku
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Atomowka - czy Ty oglaszasz malego caly czas? Masz mozliwosc? -
6 szczeniaków szuka domu! Prosba o wsparcie. Kto zrobi ogloszenia? plisss
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
super:) asiaf1 - czy Barona nadal bedzie oglaszac Atomowka? to zostalyby do rozdzielenia tylko 3 siostry sznaucerowatego -
6 szczeniaków szuka domu! Prosba o wsparcie. Kto zrobi ogloszenia? plisss
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='carolinascotties']do góry!!![/QUOTE] wyslalam Ci maile z prosba o fotki w sprawie bazarku dla Asi, ale chyba nie dochodza... -
Milo z ulicy w Pomiechówku - onek z grzybicą i swierzbem prosi o pomoc.
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
ale dom by mu sie przydal na strae lata, cieply. w tej chwili mieszka w stajni, to nie miejsce dla starych kosci, ale kto zechce takiego starego, chorego psa? -
6 szczeniaków szuka domu! Prosba o wsparcie. Kto zrobi ogloszenia? plisss
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
moze znajda sie chetni zeby wziac pod opieke ogloszeniową po 1 szczeniaku - jest ich razem z Baronem 6 sztuk i porobi ogloszenia na tych najwiekszych/najpopularniejszych portalach i co tydzien trzeba pilnowac, zeby odswiezyc ogloszenia. kto chetny??????? do rozdzielenia są: 1. Baron 2. sznaucer 3. sunia ala astka (lepiej nie pisac tego w ogloszeniach) 4. sunia czarna 4. sunia czarna 2 - moze te dwie razem oglaszac? Asiu roznia sie czyms? 5. sunia tricolor ja moge wziac nr 3 ;-) nazwe ją roboczo Tali ;) -
Milo z ulicy w Pomiechówku - onek z grzybicą i swierzbem prosi o pomoc.
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[B][FONT="]To jest dziadek zepchnięty pługiem śnieżnym [/FONT][/B] [B][FONT="]Prawie nie widzi i słabo słyszy tez znalazl pomoc u pań, ktore lecza Milo [/FONT][/B] [B][FONT="][IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Zdj_cie0085-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Zdj_cie0083.jpg[/IMG] [/FONT][/B] [B][FONT="] [/FONT][/B] -
6 szczeniaków szuka domu! Prosba o wsparcie. Kto zrobi ogloszenia? plisss
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
znajdziemy jej domek;-) trzeba ruszyc na maxa z ogloszeniami i co 7 dni wciaz odnawiac ogloszenia. moze lepiej, ze tak wyszlo teraz. ja sie troche obawialam adopcji tych dwoch dziewczyn na raz, bo ta sunia jest jednak mala zaczepa, dominantka i w okresie dojrzewania moglyby zaczac sie problemy i wtedy to bylby dramat jakby zaczely sie gryzc. -
Milo z ulicy w Pomiechówku - onek z grzybicą i swierzbem prosi o pomoc.
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
koszty samych leków Milusia od 8.01 - do konca lutego fatrogermina 2 op - 40 zł stronghold 2 op - 79 zł unidox x 2 - 16 zł biocan m - 40 zł (szczepionka na grzyba) dexafort - 10 zł octenisept - 30 zł encorton - 10 zł advocate - 42 zł imaverol - 25 zł fatromega - 35 zł witaminy - 23 zł bakteriologia i mykologia - 85 zł vinilinum - 22 zł masc tranowa - 12 zł szczepienia - 50 zł wydatki razem 519 zł wplynelo 180 plus 650 = 830 zostaje: 311 wielkie, wielkie, wielkie dzieki :multi::multi::multi: -
6 szczeniaków szuka domu! Prosba o wsparcie. Kto zrobi ogloszenia? plisss
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Info z domu. Psiaki cudowne. Sunia Flora jest juz kanapowcem, chce byc blisko czlowieka, lata po domu jak fryga. Juz wie o co chodzi i jak ma chodzic na smyczy, a siku bylo w ogródku:) Noc spedzila w łózku ze swoją nową pania:) -
Milo z ulicy w Pomiechówku - onek z grzybicą i swierzbem prosi o pomoc.
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
ogromne dzieki ludziom z owczarka!!!!! Dali Milusiowi az 650 zł :) jutro wstawie dokladne zestawienie ile poszlo do tej pory na leki. W tej chwili psiak dostaje nadal stronghold, adwokat, olej, balsam szostakowskiego, masc tranowa. Oprocz tego byl odrobaczony, szczepiony na wirusowki, wscieklizne i na grzyba. Dostawal na poczatku antybiotyk, byl robiony posiew. jeszcze raz ogromne dzieki, szczególnie od opiekunek, bo to dla nich wielkie wsparcie. Milo jest jednym z wielu biedakow jakim sie zajely. I wszystkie albo chore albo przetracone:(