Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. [quote name='Kaja i Aza']Lulka, moze nie przeciwko mini-rottek, tylko przeciwko mini-pies; pamietam, ze zapamietalam, ze Rozi jest sporym psem.[/QUOTE] aaa no tak w sensie ze nie jest mini jak jamnik ;-) racja racja
  2. gdzie tacy geniusze??? warto omijac wielkim łukiem!
  3. no pod tym wzgledem powinien wiedziec najlepiej, a to dla niej najwazniejsze, zeby nie cierpiala! najgorsze te oczekiwanie do Jagielskiego. wiadomo juz kiedy jest najblizszy wolny termin? morisowa a skad w ogole te diagnozy? czy oni na kosiarzy robili jej rtg, usg?
  4. cioteczko ja protestowalam??? :cool3:
  5. pojsc oczywiscie nie zaszkodzi, ale z tego co mowilyscie, jesli ona ma wszedzie przerzuty to juz i Jagielski nie pomoze :shake: do niego dlugo sie czeka z tego co pamietam, ja czekalam jakies 10-14 dni
  6. nie moj adres to [email][email protected][/email] ;-)
  7. e tam ciotka nie narzekaj przeciez chlopak slicznie Ci rzeczy pomnozył ;-)
  8. Ciezko cokolwiek powiedziec, USG generalnie dobre, jedynie jakies tam cos mial wet do trzustki, ale jednoznacznie nie potrafil powiedziec. L/Olka ma wyniki, ja dokladnie nie pamietam co tam wyszło. Mam wyniki krwi. gdyby nie powiekszone AP to moznaby rzec, ze to wyniki 2 latka. Moja suka ma tez wysokie AP i lekarze nie wiedza czemu. Pani Misi miala dzwonic do weta w sprawie omowienia wynikow, ale nie wiem czy dzwonila. Teraz trzeba zrobic badanie kału, ktore powie czy jest chora trzustka czy tez nie. Poza tym z takiego ogolnego badania wszystko ok, Misia wyglada super, czuje sie super, ma duzo sily, je sporo, przytyla 4 kg!!! Jest ogromna, ma piekna siersc! Nie ma rzadnych niepokojacych objawow. W końcu udało mi się przekazać posłanko, miski i obroże :) zaraz uzupelnie rozliczenie na 1 stronie. Koszt USG to - 105 zł Krew plus badanie - 115 zł
  9. nie dostalam nic z ojej ona jest o wiele mniejsza niz rottek, moze byc mini rottek ;-)
  10. wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czadersko!!!!!!!!!!!!!
  11. zapraszam na bazarek dla Karinki [url]http://www.dogomania.pl/threads/180299-super-ksiAE-A-ki-na-operacjAE-zA-amanej-nogi-Kariny-24-02?p=14149605#post14149605[/url]
  12. mały tu ruch strasznie:( kto moze jeszcze pomoc i dolozyc sie do operacji?
  13. och morisowa i jak Cie nie kochać :loveu::loveu::loveu: Dianuś trzymaj się!!!
  14. niestety nikt ale nie tracimy nadziei
  15. przypomnij się z rana
  16. [quote name='al-ka']Podałam do wpłaty na owczarku(pw) konto Lulki.[/QUOTE] wielkie dzieki:) jakby ktos chcial potwierdzenie przelewu ( na te chwile poszlo do Milo 180 zł) to piszcie smialo [email][email protected][/email] ;-) doktorki napisaly ze on bardzo, ale to bardzo łaknie kontaktu z czlowiekiem jakis super domek by mu sie przydal, ale kto zechce takiego Parszywka?:(
  17. te panie co go przygarnely tymczasowo sa wetkami Irkowa ma byc tam na dniach to moze czegos wiecej sie dowie
  18. matko biedne psisko:( strasznie ta łapina wyglada ale narkoze ma miec wziewną?
  19. w tej chwili sunia jest w klinice laikinia tez pisala ze sie do hoteliku dolozy :loveu: asiaf1 albo morisowa napisza jak juz bedzie wiadomo co dalej, co robimy i jakie beda koszty bardzo serdecznie dziekujemy :loveu::loveu::loveu:
  20. wielkie dzieki!!!!!
  21. serdecznie dziekuje za ogloszenia i propozycje tymczasu ;-) super sie ulozylo!!!
×
×
  • Create New...