Ciezko cokolwiek powiedziec, USG generalnie dobre, jedynie jakies tam cos mial wet do trzustki, ale jednoznacznie nie potrafil powiedziec. L/Olka ma wyniki, ja dokladnie nie pamietam co tam wyszło.
Mam wyniki krwi. gdyby nie powiekszone AP to moznaby rzec, ze to wyniki 2 latka. Moja suka ma tez wysokie AP i lekarze nie wiedza czemu.
Pani Misi miala dzwonic do weta w sprawie omowienia wynikow, ale nie wiem czy dzwonila.
Teraz trzeba zrobic badanie kału, ktore powie czy jest chora trzustka czy tez nie.
Poza tym z takiego ogolnego badania wszystko ok, Misia wyglada super, czuje sie super, ma duzo sily, je sporo, przytyla 4 kg!!! Jest ogromna, ma piekna siersc! Nie ma rzadnych niepokojacych objawow.
W końcu udało mi się przekazać posłanko, miski i obroże :)
zaraz uzupelnie rozliczenie na 1 stronie.
Koszt USG to - 105 zł
Krew plus badanie - 115 zł