Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. no i mala poszla dzis do domu ;-)
  2. szkoda ze sie szybciej nie zebralysmy :( dzieki dziewczyny ze ja zabralyscie, jestescie wielkie!!!
  3. witaj jejku byloby cudownie jesli maly nie musialby isc do kojca :multi::loveu: maly jest na Brodnie chyba na zoliborzu to mozemy razem na spacerki smigac :lol:
  4. nio wiem ze nie Ty osobiscie, ale po trosze jednak Ty ;-)
  5. [quote name='TERESA BORCZ']poszło odemnie dzisiaj skromne 30,- zl. . mogę wysłać 2 takie opatrunki natychmiast. (srebrne). czy na ten adres podany w pw z kontem? Opatrunki są rewelacyjne, wyleczyliśmy nimi czysto i gładko zmiażdzoną łapkę sosnowieckiego NERA. NIE MA ŚLADU!!! KONIECZNIE TEZ STOSUJCIE PROPOLISOWY EXTRAKT W AREOZOLU.[/QUOTE] i ja licze ze takie opatrunki pomoglyby suni ;-)
  6. wpisalam sie w jego watku ale tej propozycji nie widzialam...
  7. my juz sie poznalysmy przy ostatniej wizycie u weta ;-)
  8. [quote name='jola_li']Zapraszam na bazarek dla piesków Asi....[/QUOTE] super bazar:)
  9. [quote name='Dogo07']Ja się tylko chciałam upewnić czy tel. podany do kontaktu jest dobry ?![/QUOTE] dobry, dobry;-)
  10. [quote name='Daga & Maks'][url]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/9449/[/url] [url]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1/33/5748.html[/url] [url]http://www.spacerek.net/ogloszenia.php[/url] [url]http://www.ojej.pl/[/url] [url]http://www.pies.pl/psy_do_adopcji_k352.html[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Blinek,9320[/url] [url]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/13885[/url] [url]http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=27658[/url] [url]http://innemiasta.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/403131-starszy_lepy_mix_teriera.html[/url] [url]http://www.pineska.pl/?do=view&id=72202&buyOrSell=2[/url] [url]http://www.mammisia.pl/?misio/zwierzeta_oferowane/all[/url] [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=10821[/url] [url]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=72058[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/15007/podglad/[/url] [url]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23865071,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html[/url] [url]http://ogloszenia.wp.pl/id_ogl,44718898,kat,5971,p,1,rpp,10,srt,0,ogloszenie_drobne.html?S%5Bkat%5D=5585&S%5Bprv%5D=6&S%5Bct%5D=B%B3%EAd%F3w[/url] [url]http://www.rozglos.net/ogloszenie-135359.html[/url][/QUOTE] cudownie!!!!!!!!!! dziekuje serdecznie:)
  11. wow jestes wielka:) dzieki stokrotne!!!!!!!!![B][SIZE=1][COLOR=orange][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=1][COLOR=orange][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=1][COLOR=orange][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=1][COLOR=orange][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=1][COLOR=orange][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=1][COLOR=orange][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=1][COLOR=orange][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=1][COLOR=orange][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=1][COLOR=orange][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=1][COLOR=orange][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=1][COLOR=orange][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=1][COLOR=orange][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B]
  12. na górę malutka po pomoc
  13. na góre maly masz niewiele czasu:( asiaf1 - masz dla niego jakis domowy tymczas w zanadrzu?
  14. moze miec i grubo ponad 10 lat ale to nie istotne w tej chwili najwazniejsze, zeby jej udzielic pomocy jak najszybciej
  15. [quote name='ick']Anja2201 otwiera na dniach nowy hotelik. Może zapytacie o szczególy... Albo u mariamc w SZczecinku. Jest tani i dobry. Poszukam fantów na bazarek... Musimy zacząć działać!!!!!! DOGOLUDKI!!!!!!!!!!!! gdzie ta Anja2201 ma hotelik? [quote name='anett']Morisowa masz zapchaną skrzynkę..;) Właśnie trafiłam na wątek Diany... Domowy DT prowadzi omar k/W-wy; z tego co wiem przyjmuje tylko sunie bo szukałam miejsca dla Uzika...Może warto do niej napisać? No i jeszcze kikou przyjmuje właśnie stare i chore; psiaki są w domu. czy omar i kikou maja watki tych hotelikow?
  16. a ktos podal jeszcze inne hoteliki - gdzie one są?
  17. morisowa - czy wydadza sunie? wiesz cos? kurcze kazdy nastepny dzien bez lekow przeciwbolowych to koszmarne cierpienie:(
  18. oby tylko byl odzew szybki z ogloszen :)
  19. z nieba spadasz :loveu: wielkie dzieki dziewczyny juz dzialaja zeby ja wyciagnac
×
×
  • Create New...