-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
zamówiłam Sabci pakiet 74 ogłoszeń, może tym razem się poszczęści;-)
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Lulka replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
jak dla mnie można usunąć -
200 zł zwróciłam właśnie na podane konto
-
Karinka- już całkowicie zdrowa. DT okazał się DS ;) ***
Lulka replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdyska25']Nie doszła do mnie żadna wpłata.[/QUOTE] juz wyjasnione, dziewczyna wplacila teraz do mnie - wiec wysylam drugie 14 zł dla Karinki ;-) -
[quote name='mtf zalesie']musze napisac ze zaczyna mnie to troche niepokoic-nawet nie chodzi o to na co dalm pieniadze ale o to czy bedzie jeszcze co sterylizowac bo psa chciano sie pozbyc[/QUOTE] podaj mi prosze konto, oddam Ci pieniadze ;-) najłatwiej dać kasę i bez przerwy tylko jęczeć i narzekać. Pies jest niczyj, równie dobrze możesz i Ty się ruszyć i coś zrobić, zamiast tylko krytykować...
-
Moje kochane tymczasy-pomoc na karmę potrzebna !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
trzymamy trzymamy -
psiaki jeszcze nie moga wrocic, bo woda ma stac do srody, a wal juz ledwo daje rade, wczoraj do 2 w nocy dziewczyny pomagaly go umacniac - akurat na wysokosci domu zaczal przepuszczac:(
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Lulka replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='lizka']A ja proszę Lulke o kontakt (GG 1161721) w celu wyjasnienia i zamkniecia sprawy z privami mam nadal problem niestety[/QUOTE] napisze zaraz na GG, ale i tu zeby byla jasnosc. Sprawa jest chyba z przed jakis 2 lat. Wyslalam ksiazke, ktora została do mnie odesłana. Musialam zapłacic ponownie za przesyłkę. Mimo pw, nie udało mi się wtedy skontaktować z Lizką. Pieniądze za ksiązkę zostały przekazane dla psiaka, a książka poszła do dalszej sprzedaży na psiaki - nie pamietam juz czy tu na bazarku czy tez oddałam ją na jakies aukcje na pikniku. Ale juz to wszystko tu pisałam, więc sprawa już dawno zamknięta. -
[quote name='mysza 1']Dajcie spokój, okropność z tą wodą, Asia musiała wszystkie psy z Rajszewa wywieźć, bo ewakuacja.[/QUOTE] [quote name='Lulka']całą stajnie ewakuowaliśmy wczoraj, udało się zabrać wszystkie konie i prawie wszystkie psiaki. Zostały 2 w domu. Kot i szczury tez bezpieczne. Woda już niestety przy wale i co tu dużo mówić boimy się, że nas zaleje:([/QUOTE] jak sie nie czyta to sie nie wie :razz:
-
a jak Kapsel w nowym miejscu? grzeczny? on pewnie biedny nieszczesliwy teraz ze w kojcu zamkniety:(
-
Moje kochane tymczasy-pomoc na karmę potrzebna !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa']Mam nadzieję, że jednak po Morisie widać tuczenie a nie tłuczenie :evil_lol: Opis KWLa z moimi dodatkami i poprawkami. Oby psu szczęście przyniósł wraz z nowymi fotkami (właśnie odnawiam mu ogłoszenia)[/QUOTE] oczywiscie ze tłuczenie widać nic innego... :eviltong::diabloti::evil_lol: -
Moje kochane tymczasy-pomoc na karmę potrzebna !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
no tak patrząc na Morisa.... widać to tłuczenie :):):) opis suuuuuuuuuuuper!!!!!!!!! -
Moje kochane tymczasy-pomoc na karmę potrzebna !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa'] W stadzie siła, w stadzie raźniej :p [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/2308/32220470.jpg[/IMG][/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: więcej was matka nie miała??? :diabloti: ale chłopak ma super! jakie spacerki odlotowe :p a co on taki chudy?????? nie karmisz ciotka Czarliego? :mad: -
dzięki kochani:loveu: zostaje czekać i mieć nadzieję!!!
-
[quote name='Ellig']Asiu, odezwij sie , powiedz jak sobie radzicie?[/QUOTE] całą stajnie ewakuowaliśmy wczoraj, udało się zabrać wszystkie konie i prawie wszystkie psiaki. Zostały 2 w domu. Kot i szczury tez bezpieczne. Woda już niestety przy wale i co tu dużo mówić boimy się, że nas zaleje:(
-
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
Lulka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
i ja trzymam kciuki:) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Lulka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
ja kupuje kiltixy na allegro i nigdy nie roznily sie od kupowanych od wetow, no oczywiscie poza ceną;-) -
Inari -sportowa sunia mix charta/collie już w DS!!!!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='*Gajowa*']Inari jednak przedwczoraj zaczęła krztusić się, wypluwać duże ilości śliny i pokasływać. Jej podrażnione gardło przeszkadzało nawet w szkoleniu, nie można było używać obróżki bo kasłała. Wczoraj było już lepiej tylko trochę pokasływała, a dziś nie słyszałam żeby kasłała. Mam nadzieję, że zwalczyła wirusa - ona jest w bardzo dobrej kondycji , zażywa od dłuższego czasu preparat witaminowo-mineralny, była też szczepiona na wirusówki /nie wiem tylko czy na kaszel kennelowy. Inari najdłużej miała kontakt z chorym Paxem i to bardzo bliski. Wczoraj zaczęła kasłać Dora, która trafiła do nas kilka dni później.[/QUOTE] no własnie tak jest z tym kaszlem kennelowym, jak jeden choruje to zaraz wszystkie -
[quote name='mtf zalesie']jakiego rodzaju sa trudnosci ze sterylka[/QUOTE] do zlapania psa potrzebny jest pan Jarek, w tym tygodniu niestety w dni kiedy był, ja nie moglam jechac po Sabe. W przyszlym tyg bedzie w srode i czwartek, jesli bedzie miejsce w tym czasie na Kosiarzy to Saba pojedzie na sterylke.
-
po prostu moim zdaniem zle to brzmi, ale to moje zdanie;-)
-
ja mysle, ze trzeba wywalic ten rozpruty brzuch, bo to moze ludzi odstraszac. pies jest caly i zdrowy, a łzawe historie juz przestaly ruszac ludzi
-
tak niestety:( info od opiekunek [FONT="]Blinkin - czyli niewidomy mix teriera... kocha zycie, jest bardzo sprawny i jak terier bez wieku czyli ma ...6 lat :-), poza tym chroniczne zapalenie zatok - objawia się okresowym smarkaniem i kaslaniem. niedawno znalazl "dom" w siedlcach, ale wrocil po 2 dniach bo... puszczal gazy gosc jest kapitalny z charakterem i werwa byl oczywiscie katowany, bo boi sie podniesionego glosu ...[/FONT]
-
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
Lulka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
ja tez czytam na biezaco ;-) -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Lulka replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
wlasnie dostalam maila z info, ze w Chrcynnie siedzi jamniczka pomoc raczej pilnie potrzebna, bo wiadomo co z nia zaraz bedzie:( [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/HPIM5993.jpg[/IMG]