Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. raczej malo kto chce problematycznego psa...
  2. i ja przypomne Sabke
  3. nie, sunia nie jest pod opieka zadnej fundacji
  4. rachunek za sunie to 640 zł z bazarkow bedzie 98 zł czyli brakuje jeszcze 542 :( czy ktos moze pomoc?
  5. ale tu ruch......
  6. nadal wszystko super:)
  7. drugi bazarek na sterylke Sabki zapraszam:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/187316-Bi%C5%BCuteria-na-sterylk%C4%99-bezdomnej-suni-17.06?p=14856825#post14856825[/url]
  8. na gore Sabka
  9. podnosze i nadal prosze o pomoc
  10. nie, jest nadal w klinice teraz przez te powodzie boje się zeby się jej nic nie stało
  11. pomoc potrzebna:(
  12. bedzie tego pewnie kolo 500 zł, mam nadzieje ze nie wiecej, sterylka, pobyt 25 zł za dobe i badanie krwi chyba 70 zł, sunia jeszcze w klinice wiec nie wiem dokladnie ile to wyjdzie
  13. dzieki serdeczne:) jesli ktos moglby pomoc w splacie dlugu za Sabke to bede wdzieczna
  14. kto pomoze Sabci?
  15. podniosę Sabkę na wieczór
  16. zapraszam na bazarek na pokrycie sterylki i pobytu Sabki w lecznicy [url]http://www.dogomania.pl/threads/187004-kryminaly-feng-shui-i-album-o-mieszkaniu-na-sterylk%C4%99-bezdomnej-suni-9.06?p=14820347#post14820347[/url]
  17. podnosze Sabke
  18. jakos nikogo nie wzrusza jej los:(
  19. dostalam odpowiedz " [FONT=&quot]NIE!!! Nie znalazł - to jest pies doskonały na zewnątrz, świetnie pilnuje, itp, wygląda ślicznie, potrafi być burkliwy do ludzi- ale to nie znaczy, ze jest agresywny. Jest wykastrowany - na stronie Jozefowa ma imie Cross ale na prawde nazywa sie Billy. Jesli jest dla niego dom to po prostu z pocalowaniem reki od zaraz [IMG]http://mail.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/tsmileys2/01.gif[/IMG] jest jeszcze calkiem zdrowy parszywek, który musi tylko regularnie dostawac zastrzyk- teraz jest to raz na 2 - 3 tygodnie. nic sie z nim innego nie dzieje. jest wspanialy, doskonale pilnuje tez, ale nadaje sie do mieszkania tez, jest bardzo posluszny, tylko podobnie jak Billy nie nawidzi wszelkiej zwierzyny domowej. nie jest kastrowany. do samcow taki sobie, do suk bez problemu, jak Billy" [/FONT]
  20. podrzucę Sabunię
  21. podniosę pomoc potrzebna
  22. napisalam do opiekunek, czekam na info
  23. super Sabci sie udało:) teraz czas na Misia!!!
  24. jest na Kosiarzy, po zdjęciu szwów wraca do Ryni mam nadzieję, że ktoś ją zechce adoptować, bo jej los tam jest uzależniony od nastroju pana dyrektora...
  25. [quote name='Atomowka']Trzymam kciuki za Sabcie, ona jest taka ładna a jej sprawa tak się przeciąga. Lulka a co w końcu z tą sterylką, będzie ?[/QUOTE] nawet już była ;-)
×
×
  • Create New...