Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. ja jade do Gdyni po swietach, wiec chetnie Lunke zabiore:lol:
  2. z tym, ze jesli nagle i ja i Beata bedziemy mialy domki z ogrodkiem to nie wiem jak sie psem podzielimy:evil_lol:
  3. Wszyscy happy:multi: Beti zabrała swoje futrzaki i okazuje się, ze Berta wcale nie jest agresywna. Z Hejką wręcz się pokochały:loveu:. Berta pozwoliła jej nawet wejść do budy. Byłysmy na mega spacerze, a potem puściłysmy Bertę na podwórku i bawiła się z Hejką. Następnie udała się na zwiedzanie okolicy (oczywiście teren zamknięty) Zdjęcia ma tym razem Beti.
  4. Aniu droga - czy suczki są jeszcze na allegro czy juz sie aukcja skonczyła? Bo pomyslałam sobie, zeby wrzucic nowe fotki, a nie che zakładać drugiej aukcji.:p
  5. To zapewne znaczy, że chciała szczeniaka.
  6. dzieki Red, bardzo mi miło :p bedziemy sie trzymac drzew :eviltong: szelki juz zakupione, ciekawa jestem co Berta na to :evil_lol: w pierwszym momencie chciałam kupic podcinacze, ale skapitulowałam po przeczytaniu instrukcji zakładania ;) ja juz chce sobote!!!!!! A tu jeszcze ten piatek niedobry przed nami.
  7. joaaa - ale takie normalne nie zwijane? Obawiam sie niezłej plontaniny:evil_lol:
  8. malenka jest sliczna:loveu: domek potrzebny!!!
  9. Nam tez było baaaaaaaaaaaardzo smutno bez Ciebie:-( Ty mnie jakoś w kupie trzymasz jak jesteś. A tak to o:grab: Mam smycz rozciągana, prawie 5 metrów, mozemy spróbować. Zastanawiam się nad szelkami, bo ona biedna o mały włos sobie dziś głowy nie urwała:eviltong:
  10. Kochani - byłam dziś po tygodniowej przerwie u Berci. Zaraz po wjechaniu na droge (super dziurawa zreszta) prowadzaca do Berty serce zaczeło mi skakac z radosci, ze zaraz zobacze tego zbója! Sunia ucieszyła sie baaardzo bardzo. A na słowo spacerek to juz w ogole, zreszta wiecie:eviltong: Tu przygotowanie do biegu! [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/przygotowanie.jpg[/IMG] No choc kobieto w koncu! Doczekac sie nie moge. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/nochodzmy.jpg[/IMG] kto z kim wyszedł na spacer....nie trzeba wyjasniać:evil_lol: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/acotamgomnie.jpg[/IMG] A to kto śmie chodzić po moim polu?:diabloti: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/aaaaaa.jpg[/IMG] A co tam biegam dalej! [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/biegamdalej.jpg[/IMG] wyrwane barki??? eee tam, dzike kaczki wazniejsze:p [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/acotamgomnie2.jpg[/IMG] Ale ładna jestem!!! [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/jejku-alepieknajestem.jpg[/IMG] Potem panna sie obraziła za wprowadzeni do klatki i dwa razy poszły ząbki w ruch. Ale na szczeście tylko straszyła, bo jakby chciała ugryzc to bym nie miała rąk:razz: Rozwaliła sobie te strupki na łapie i zaczęła kłapać zębami jak jej posypywałam dermatolem, a drugi raz za grzebanie w uszach;) Dorwałam również kleszcza, ale go ukatrupiłam zanim sie wbił:mad:
  11. nie jestem i nie bede zła, bo niby o co:roll: , ale nie znam odpowiedzi na to pytanie, nie jestem niestety wróżką ale zawsze mozesz zadzwonic i sie zapytac, co oni robia z ta karma
  12. a jeszcze dwa [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psykasi035-7.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psykasi034-6.jpg[/IMG]
  13. Byłam dziś u piesków, zawiozłam trochę jedzenia i tabletki na robaki. Wydaje mi się, ze wygladaja odrobinke lepiej, ale tylko odrobinke. Oto nowe fotki: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psykasi036-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psykasi042-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psykasi033-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psykasi028-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psykasi026-1.jpg[/IMG]
  14. no własnie sie dowiedzialam, ze w hurtowni lekow wet. koło mnie nie maja takich cudow:roll: a u mojego weta po 8 zł (chyba powariowali) przejade sie na Gagarina, bo potrzebuje na jutro rano
  15. we wtorek jade odrobaczac cała czworke, mam nadzieje, ze to cos pomoze nowy domek potrzebny!!!
  16. cała przyjemnosc po mojej stronie:lol:
  17. sa juz ogloszenia tu: [URL="http://psy.zwierzeta.eurocity.pl/glowna.php?v=Lista"]http://psy.zwierzeta.eurocity.pl/glowna.php?v=Lista[/URL] i tu: [URL="http://ogloszenia.4lapy.info/L-ogloszenia/kat-21.html"]http://ogloszenia.4lapy.info/L-ogloszenia/kat-21.html[/URL] mam nadzieje, ze znajdzie sie dobry domek
  18. kurzce takiego obrotu sprawy sie nie spodziewałam:shake: trzymaj sie mosii i podrap ode mnie astrulca
  19. Aniu jestes wielka! Trzymam kciuki za domek. Jesli mozna jakos pomoc daj znac, moze wstawic gdzies ogłoszenia? moze potrzebne sa pieniadze na szczepienie?
  20. hahahahahaha o tym zapomniałam hahahahahaha no to juz sie nie martwie, jest w bezpiecznych rekach:eviltong: :diabloti: :megagrin: :lol!:
  21. ogłoszenia - juz dałam do wyborczej, w piatek sa tak zwane zolte strony, dalam do rubryki pies czeka na czlowieka. do oferty tez zaraz dam nastepne. Byłysmy dzis u łobuzicy, cieszy sie jak głupia jak nas widzi. Ten pies jest baaaardzo sympatyczny i uczuciowy. Zmieniła sie nie do poznania. Juz nie jest dzikuskiem z klatki. Panie tez juz sa cacy. Berta najbardziej na swiecie kocha spacerki:) Dzis poszłysmy na zewnatrz terenu i było super, no moze poza tym, ze na zmiane z Beata fruwałysmy od bramy do bramy:p . Psica ma ogromna potrzebe wybiegania sie, ale nie ma gdzie jej puscic bezpiecznie. Tak wiec my biegamy za nia:eviltong: Jesli chodzi o apetyt to panie mowia, ze jednego dnia zje dwa razy dziennie wszystko, a innego dnia tylko skubnie. Trudno powiedziec dlaczego. Beti znow gdzies zagineła, moze jak sie znajdzie to cosik dopisze:p
  22. oj dobrze by było, gdyby sie ruszyło, suczki naprawde potrzebuja nowego domu
  23. super, ze Rickus juz w nowym domu:multi: buziaki dla bidulki Astry, bedzie dobrze!
  24. nikt nie dzwoni:shake: p.s gdzie mam zerknąć?:roll:
×
×
  • Create New...