-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
Lunka z Radomia-zasiedziała się w DT... zostaje u mnie na zawsze.
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
ja jade do Gdyni po swietach, wiec chetnie Lunke zabiore:lol: -
Berta z Radomia-juz szczesliwa i ...ma domek-najlepszy na swiecie
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
z tym, ze jesli nagle i ja i Beata bedziemy mialy domki z ogrodkiem to nie wiem jak sie psem podzielimy:evil_lol: -
Berta z Radomia-juz szczesliwa i ...ma domek-najlepszy na swiecie
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Wszyscy happy:multi: Beti zabrała swoje futrzaki i okazuje się, ze Berta wcale nie jest agresywna. Z Hejką wręcz się pokochały:loveu:. Berta pozwoliła jej nawet wejść do budy. Byłysmy na mega spacerze, a potem puściłysmy Bertę na podwórku i bawiła się z Hejką. Następnie udała się na zwiedzanie okolicy (oczywiście teren zamknięty) Zdjęcia ma tym razem Beti. -
Aniu droga - czy suczki są jeszcze na allegro czy juz sie aukcja skonczyła? Bo pomyslałam sobie, zeby wrzucic nowe fotki, a nie che zakładać drugiej aukcji.:p
-
Berta z Radomia-juz szczesliwa i ...ma domek-najlepszy na swiecie
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
To zapewne znaczy, że chciała szczeniaka. -
Berta z Radomia-juz szczesliwa i ...ma domek-najlepszy na swiecie
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
dzieki Red, bardzo mi miło :p bedziemy sie trzymac drzew :eviltong: szelki juz zakupione, ciekawa jestem co Berta na to :evil_lol: w pierwszym momencie chciałam kupic podcinacze, ale skapitulowałam po przeczytaniu instrukcji zakładania ;) ja juz chce sobote!!!!!! A tu jeszcze ten piatek niedobry przed nami. -
Berta z Radomia-juz szczesliwa i ...ma domek-najlepszy na swiecie
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
joaaa - ale takie normalne nie zwijane? Obawiam sie niezłej plontaniny:evil_lol: -
Lunka z Radomia-zasiedziała się w DT... zostaje u mnie na zawsze.
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
malenka jest sliczna:loveu: domek potrzebny!!! -
Berta z Radomia-juz szczesliwa i ...ma domek-najlepszy na swiecie
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Nam tez było baaaaaaaaaaaardzo smutno bez Ciebie:-( Ty mnie jakoś w kupie trzymasz jak jesteś. A tak to o:grab: Mam smycz rozciągana, prawie 5 metrów, mozemy spróbować. Zastanawiam się nad szelkami, bo ona biedna o mały włos sobie dziś głowy nie urwała:eviltong: -
Berta z Radomia-juz szczesliwa i ...ma domek-najlepszy na swiecie
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Kochani - byłam dziś po tygodniowej przerwie u Berci. Zaraz po wjechaniu na droge (super dziurawa zreszta) prowadzaca do Berty serce zaczeło mi skakac z radosci, ze zaraz zobacze tego zbója! Sunia ucieszyła sie baaardzo bardzo. A na słowo spacerek to juz w ogole, zreszta wiecie:eviltong: Tu przygotowanie do biegu! [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/przygotowanie.jpg[/IMG] No choc kobieto w koncu! Doczekac sie nie moge. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/nochodzmy.jpg[/IMG] kto z kim wyszedł na spacer....nie trzeba wyjasniać:evil_lol: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/acotamgomnie.jpg[/IMG] A to kto śmie chodzić po moim polu?:diabloti: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/aaaaaa.jpg[/IMG] A co tam biegam dalej! [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/biegamdalej.jpg[/IMG] wyrwane barki??? eee tam, dzike kaczki wazniejsze:p [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/acotamgomnie2.jpg[/IMG] Ale ładna jestem!!! [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/jejku-alepieknajestem.jpg[/IMG] Potem panna sie obraziła za wprowadzeni do klatki i dwa razy poszły ząbki w ruch. Ale na szczeście tylko straszyła, bo jakby chciała ugryzc to bym nie miała rąk:razz: Rozwaliła sobie te strupki na łapie i zaczęła kłapać zębami jak jej posypywałam dermatolem, a drugi raz za grzebanie w uszach;) Dorwałam również kleszcza, ale go ukatrupiłam zanim sie wbił:mad: -
nie jestem i nie bede zła, bo niby o co:roll: , ale nie znam odpowiedzi na to pytanie, nie jestem niestety wróżką ale zawsze mozesz zadzwonic i sie zapytac, co oni robia z ta karma
-
a jeszcze dwa [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psykasi035-7.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psykasi034-6.jpg[/IMG]
-
Byłam dziś u piesków, zawiozłam trochę jedzenia i tabletki na robaki. Wydaje mi się, ze wygladaja odrobinke lepiej, ale tylko odrobinke. Oto nowe fotki: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psykasi036-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psykasi042-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psykasi033-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psykasi028-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psykasi026-1.jpg[/IMG]
-
no własnie sie dowiedzialam, ze w hurtowni lekow wet. koło mnie nie maja takich cudow:roll: a u mojego weta po 8 zł (chyba powariowali) przejade sie na Gagarina, bo potrzebuje na jutro rano
-
we wtorek jade odrobaczac cała czworke, mam nadzieje, ze to cos pomoze nowy domek potrzebny!!!
-
Radomskie maluchy-odeszly za Teczowy Most (*)(*)(*)(*)(*)
Lulka replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
(*) (*) (*) (*) (*) :-( -
Lunka z Radomia-zasiedziała się w DT... zostaje u mnie na zawsze.
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
cała przyjemnosc po mojej stronie:lol: -
Lunka z Radomia-zasiedziała się w DT... zostaje u mnie na zawsze.
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
sa juz ogloszenia tu: [URL="http://psy.zwierzeta.eurocity.pl/glowna.php?v=Lista"]http://psy.zwierzeta.eurocity.pl/glowna.php?v=Lista[/URL] i tu: [URL="http://ogloszenia.4lapy.info/L-ogloszenia/kat-21.html"]http://ogloszenia.4lapy.info/L-ogloszenia/kat-21.html[/URL] mam nadzieje, ze znajdzie sie dobry domek -
Radomskie maluchy-odeszly za Teczowy Most (*)(*)(*)(*)(*)
Lulka replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kurzce takiego obrotu sprawy sie nie spodziewałam:shake: trzymaj sie mosii i podrap ode mnie astrulca -
Lunka z Radomia-zasiedziała się w DT... zostaje u mnie na zawsze.
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Aniu jestes wielka! Trzymam kciuki za domek. Jesli mozna jakos pomoc daj znac, moze wstawic gdzies ogłoszenia? moze potrzebne sa pieniadze na szczepienie? -
Berta z Radomia-juz szczesliwa i ...ma domek-najlepszy na swiecie
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
hahahahahaha o tym zapomniałam hahahahahaha no to juz sie nie martwie, jest w bezpiecznych rekach:eviltong: :diabloti: :megagrin: :lol!: -
Berta z Radomia-juz szczesliwa i ...ma domek-najlepszy na swiecie
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
ogłoszenia - juz dałam do wyborczej, w piatek sa tak zwane zolte strony, dalam do rubryki pies czeka na czlowieka. do oferty tez zaraz dam nastepne. Byłysmy dzis u łobuzicy, cieszy sie jak głupia jak nas widzi. Ten pies jest baaaardzo sympatyczny i uczuciowy. Zmieniła sie nie do poznania. Juz nie jest dzikuskiem z klatki. Panie tez juz sa cacy. Berta najbardziej na swiecie kocha spacerki:) Dzis poszłysmy na zewnatrz terenu i było super, no moze poza tym, ze na zmiane z Beata fruwałysmy od bramy do bramy:p . Psica ma ogromna potrzebe wybiegania sie, ale nie ma gdzie jej puscic bezpiecznie. Tak wiec my biegamy za nia:eviltong: Jesli chodzi o apetyt to panie mowia, ze jednego dnia zje dwa razy dziennie wszystko, a innego dnia tylko skubnie. Trudno powiedziec dlaczego. Beti znow gdzies zagineła, moze jak sie znajdzie to cosik dopisze:p -
oj dobrze by było, gdyby sie ruszyło, suczki naprawde potrzebuja nowego domu
-
Radomskie maluchy-odeszly za Teczowy Most (*)(*)(*)(*)(*)
Lulka replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
super, ze Rickus juz w nowym domu:multi: buziaki dla bidulki Astry, bedzie dobrze! -
nikt nie dzwoni:shake: p.s gdzie mam zerknąć?:roll: