Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. Beata i urlop:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ja tez cały czas o niej myslę i nie mogę się doczekać.
  2. Dobrze, ze Berta dostaje teraz przyzwoite jedzenie, pewnie dzieki temu szybko ciałka nabierze.:multi:
  3. ciesze sie, ze maluchom lepiej, takie sa kochane:loveu:
  4. ciekawe kto to taki:evil_lol: szukamy szukamy dac do wyborczej?
  5. :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: Kurcze mam ochote zapakowac psa i pojechac tam do niej, zeby jej d...ę odgryzł!
  6. tez tak niestety myslałam napisałam do pani, ktora zajmuje sie adopcjami kaukazów, mam nadzieje na jakis odzew wrzuce Bercie jeszcze na molosy, w koncu duza jest;)
  7. Kochani jak Berta reaguje na koty???
  8. czy ktos wrzucił Berte na 4 łapy, bo nie widze:shake:
  9. Bo Beata jest dobrą wrózką i wie kiedy i gdzie ma sie pojawić:lol:
  10. najlepiej domek znalesc:lol: i to na cito! ogłoszona juz w kilku miejscach, musi sie ktos w niej zakochac :loveu:
  11. mosii - a czy mozna im podawac jakies witaminy albo cos na wzmocnienie? moze potrzeba kupic jakies specjalne mleko? mogę wpłacić kilka złotych na maluchy, bo przeciez nie mozesz finansowac wszystkiego sama psiaki sa cudne:loveu:
  12. Beatko przeslij mi koniecznie 2-3 fotki na maila, to ją wrzucę jeszczę na aaaaaby-gazety wyborczej.;)
  13. super sie ciesze, ze maluchy juz u ciotki:multi: ciotka jestes super :Rose: no Ty Beatka tez:Rose: :lol:
  14. [quote name='Beata_Dorobczyńska']dziewczyny, no co wy ? a ja ?[/quote] dobijasz mnie:placz:
  15. nie sadze, mnie tez chyba zaakceptowała, jak rowniez dziewczyny w Radomiu przeciez. A tez nie tak od razu. Wydaje mi sie, ze musi sie przyzwyczaic. Sama juz nie wiem:shake:
  16. juz powklejałam na kilka stron ogłoszenia, ale jak na razie nic. Z allegro to mam pewne obawy, bo wiele osob z dogo jak ktos proponuje allegro to nie zycza sobie, wiec nie wiem czy to dobry pomysł. Zdjecia musze zrobic rzeczywiscie lepsze, jesli ich pani sie zgodzi:angryy: Jesli chodzi o tekst to nie bardzo mam zdolnosci pisarskie:shake: jesli ktos lubi pisac i mogłby mi, a raczej suczka pomoc, to byłabym bardzo wdzieczna. Ja wiem, ze to nie sa schroniskowe psy, ze maja własciciela, ale co to za własciciel, ktory psy glodzi i tzryma na mrozie.:placz: Na szczescie zgadza sie na zabranie choc tych dwoch psow (tzn z checia sie ich pozbedzie).
  17. czekamy nadal na nowego opiekuna
  18. od sprzedawcy w sklepie przy lecznicy, gdzie są sprzedawane obroze kiltix. Zreszta moj wet potwierdza. Połowa rzeczy sprzedawanych to bajery, nie wierzcie tak we wszystko co napisane. Ale jesli u was dział to ok;)
  19. od sprzedawcy
  20. tak naprawde to nie ma obrozy na kleszcze, ktora by działała dłuzej niz 4 no max 8 tygodni. to ze jest napisane 5, 7 miesiecy tyczy sie pcheł, a nie kleszczy:shake:
  21. Kochani, dałam ogłoszenia na 4 łapach i city ale jak na razie nic:shake: Podzielcie sie pomysłami, gdzie jeszcze szukać nowych, dobrych własciceli? Szczerze mówiąc to moje pierwsze psiaki, ktorym szukam domków i nie bardzo mam pojecie co nalezy robic.
  22. Kochana jestes!!! Ale przeciez dałas mi ostatnio kase na jedzenie:roll:
  23. twierdzi, ze karmi raz dziennie wszystkie. Ale wtedy by tak nie wyglądały, moim zdaniem. Wszystkie 4 tak wyglądają niestety. nie moge jezdzic codziennie bo to jest 30 km od Warszawy. Nie wiem czy zgodzi sie na wiecej zdjec, poniewaz juz z tymi był problem, zeby nie bylo widac, ze one takie chude. :shake: Ale sprobuje raz jeszcze, moze na dworze.
×
×
  • Create New...