juz powklejałam na kilka stron ogłoszenia, ale jak na razie nic.
Z allegro to mam pewne obawy, bo wiele osob z dogo jak ktos proponuje allegro to nie zycza sobie, wiec nie wiem czy to dobry pomysł.
Zdjecia musze zrobic rzeczywiscie lepsze, jesli ich pani sie zgodzi:angryy:
Jesli chodzi o tekst to nie bardzo mam zdolnosci pisarskie:shake: jesli ktos lubi pisac i mogłby mi, a raczej suczka pomoc, to byłabym bardzo wdzieczna.
Ja wiem, ze to nie sa schroniskowe psy, ze maja własciciela, ale co to za własciciel, ktory psy glodzi i tzryma na mrozie.:placz:
Na szczescie zgadza sie na zabranie choc tych dwoch psow (tzn z checia sie ich pozbedzie).