Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. chodziło mi raczej o jakieś konstruktywne rady
  2. nooo to wszystko jasne, a ja was w samym centrum imprezy wypatrywałam i nic dziwnego, że nie widziałam :lol: A co z tą panią z Gdyni?
  3. na polach??? co prawda wypatrywałam Nero, ale nie wypatrzyłam :eviltong:
  4. dzwoniłam dzis do stajni i okazuje sie, ze sunia rano kreciła sie po osrodku. mam nadzieje, ze bedzie jak dziewczyny po nia pojada
  5. na szybko kupiłam royal canin selection croc i teraz sama nie wiem co o tych karmach sądzić, rc jest robiona z mięsa, pr z mączki, ale rc trzeba dawac wiecej niz pr. Na opakowaniu pr mam 410 gr na dzien a na rc miedzy 595 a 715gr. Zawsze mi sie wydawało, ze czym lepsza karma tym dawki jej sa mniejsze, bo lepiej zbilansowana (moze sie myle), ale z drugiej strony karma robiona z mięsa jest lepsza od karm robionych z mączki. Nic z tego nie rozumiem. I dlaczego pr jest super premium jak jest z mączki a nie mięsa? czy ktos sie na tym wyznaje, bo ja sie pogubiłam :roll:
  6. mi facet polecił zamiast nutry, gdy tej nie było. sunia wciagneła dwa worki po 15kg i byłoby wszystko ok, gdyby nie ostatnia dostawa. karma smierdzi zjełczałym olejem :crazyeye: i tak zostałam w sobote bez jedzonka dla psa :shake: sama juz nie wiem czym karmic psiura nutra zagrzybiona, ta zepsuta jakas...ehhh.....
  7. oki, jak tylko sie czegos dowiem to daje znac
  8. bede dzwonic jutro i sprawdzac czy sie pojawila
  9. kurcze jutro nie moge:shake: dopiero poznym popoludniem jestem wolna
  10. nie bardzo wiem co robic :shake: są dwie opcje: sunia jest gdzies w lesie albo gdzies sie schowała przed ludzmi (bo w dzien ich troche sie najechało) albo jest to pies, ktory ma gdzies dom i zostaje wypuszczany i tak sie błąka. Sama nie wiem. Stajenny mówił, ze ona przyjdzie, ale nie przyszła. Podobno pan opiekujacy sie lamami, opiekował tez sie sunią, ale go tez nie było. Kolezanka mówiła mi równiez, ze do suni przychodził jeszcze jeden starszy pan z jedzeniem. Moze ktos ja wział albo sie po prostu schowała. Moze trzeba jutro zadzwonic do stajni i sie dowiedziec czy jest? A jesli chodzi o sprawdzenie domku to ja nie mam pojecia, bo nigdy tego nie robiłam. Wiem, ze powinno sie podpisac koniecznie umowe adopcyjna. Niektore dziewczyny to chyba nawet sprawdzaja domek osobiscie. Niewiem dokładnie jak to sie robi.
  11. wziełam rano puszki i krople na kleszcze i pognałam do małej, ale jej nie było, przeszukałam cały osrodek, ale jej nie znalazłam :-(
  12. juz sie robi Anulka [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=103881149"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=103881149[/URL]
  13. kochane to trzymamy kciuki z całych sił!!! P.S To kupie puszki
  14. dzis ukazały sie ogłoszenia w wyborczej i ofercie, ale niestety bez odzewu :-( jutro jadę zawiezc dwa worki jedzenia, bedzie na jakies 10 dni. kurcze nie wiem jak przekonać ich włascicielke, zeby im dawała konkretnie jesc, a nie zeby oszczedzała :shake:
  15. To ja w takim razie jutro pojade, bo szkoda, zeby sie pochorowała bo tych okropnych kleszczach, ale mam tez tylko spray frontline (czemu ma sie nie nadać?) czy ona je suche?
  16. niestety nie mam jeszcze informacji w sprawie sterylki na Białołece :shake:
  17. ehhh juz nie wiem co robic :-( zostaje tylko podnosic moze dzis ktos szuka psiaków do ogrodu?????
  18. ok, jak bede cos wiedziec to napisze smska do estimy lub do Ciebie (tylko podaj swoj numer:lol: ) tak bedzie szybciej
  19. ja ją wrzucam do oferty (ukazuje sie 3 razy w tyg), jest na portalu 4łapy i eurocity, jutro bedzie w wyborczej. [B]Fona[/B] - czy mała jest na allegro??? czy wystawic? moze bede miala dzis namiary na sterylke ze szpitalem na Białołece, czekam na info
  20. w ofercie bedzie w poniedzialek a tu juz jest: [URL="http://psy.zwierzeta.eurocity.pl/glowna.php?serial=6863"]http://psy.zwierzeta.eurocity.pl/glowna.php?serial=6863[/URL] i tu: [URL="http://ogloszenia.4lapy.info/L-ogloszenia/wiecej-16329.html"]http://ogloszenia.4lapy.info/L-ogloszenia/wiecej-16329.html[/URL] i teraz trzymamy kciuki za szybki i doskonały domek ;)
  21. Aniulka kochana :loveu: wrzucam małego do oferty
  22. na stronie ktora podala [B]gdgt[/B] jest duzo lecznic bioracych udzial w tanich sterylkach, moze ktoras z nich prowadzi hotel, tak bedzie najwygodniej i najbezpieczniej dla psa do mnie dzwoniła jedna pani mogaca dac domek tymczasowy, ale okazało sie ze mieszka daleko od Warszawy a tak to zadnego odzewu :shake: Ja mogę przelać 30 zł
  23. moze lepiej nie, bo u takiego typa to dobrze nie bedzie mial :shake:
  24. ostatnio jest bardzo bardzo ciezko z domkami. te telefony i smsy co miałam to ludzie, ktorzy chca rasowe psy. nawet pytano mnie o tego czarnego z papierami. a kundelki to nieeeeee. ehhhh......:-(
  25. sunieczki sie przypominaja, piekne, zdrowe, wesołe tylko GŁODNE
×
×
  • Create New...