-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
Dominiko - to moze umowmy sie na sobote kolo poludnia. Przeslij mi prosze dokladny opis jak do Ciebie dojechać z Nieporętu. W sobotę dam sygnał jak będę wyruszać z psikami. Beti - oki, jak bedziesz mogla to super, jak nie to pojade sama. Chyba, że jest ktoś chętny do pomocy?
-
Beti - a Ty nie mogłabyś wybrać sie ze mną w weekend? Byłoby mi razniej i łatwiej
-
WAŻNE - Program Regulacji Narodzin Zwierząt - tańsze sterylki!
Lulka replied to Marka's topic in Sterylizacje
tanio jak barszcz -
ok, to zadzwonie i sie umowimy jakoś. mi jest w sumie obojetne, bo bylam dzis i dostalam przyzwolenie na przyjazd kiedy chce, bo brama jest otwarta. tak wiec pomyslcie kiedy chcecie to sie zjawie, tylko mapke dojazdu poprosze ;) szkoda tylko, ze chrupek wyjechal sie wczasowac i nie mam z kim jechac, mam nadzieje, ze nie beda mi po glowie skakac:evil_lol:
-
[quote name='lavinia']Lulka, sorry, nie miałam kiedy, dzis było urwanie głowy u mnie...może jutro, tylko że rano jadę do Tarnowa, więc może po południu ...[/quote] spoko :lol:
-
supergoga-dokladnie to samo pomyslalam. jak kazdy zalozy watek do powiedzmy 20/30 swoich rzeczy to na pierwszych stronach beda tylko aukcje. popieram zalozenie odrebnego watku pt. bazarek/aukcje, a moze da sie nawet zrobic podfora, czyli podzial na ksiazki, ubrania, bizuterie itp. czyli stworzymy sobie mini allegro :evil_lol:
-
Lavinia, czy są już osobne wątki do Twoich książek? Chciałabym licytować dwie pozycje: albumy o art deco i secesji, tylko nie wiem gdzie mam to zrobić.
-
super pomysl z bazarkiem ja tez mam troche rzeczy, tylko nie wiem jak mam to wystawiac. tu spis a do kazdej rzeczy nowy watek? troszku sie gubie:roll: zastanawialam sie czy nie wystawic na allegro, tylko nie wiem czy podawac swoje konto czy alarmowego??? zeby nie bylo zamieszania to lepiej na moje, tylko nie chce za chwile byc podejrzana o oszustwo :diabloti: :evil_lol: sama juz nie wiem...
-
WAŻNE - Program Regulacji Narodzin Zwierząt - tańsze sterylki!
Lulka replied to Marka's topic in Sterylizacje
tak, ja mam rottke i u weta bez znizek 450-500 sam zabieg, do tego badanie krwi 75zł i cos tam jeszcze po zabiegu. no ale coz zrobic trzeba -
jasna sprawa :lol:
-
[quote name='irma']domek znalazła Teosiowi LSowi ciotka TORES i bardzo jej za to dziękuję i ta ciotka mi dzisiaj powiedziała, że się 'rozkręca' i jej szczeniaczków brakuje a domków ma nadmiar więc ... sami wyciągnijcie wnioski TORES, MAGDA - jesteś super tak w ogóle ale przede wszystkim jesteś super wyszukiwaczem domków dla szczeniaków[/quote] moze te szczeniaczki? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1884950#post1884950"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1884950#post1884950[/URL]
-
no wlasnie musimy ustalic miejsce i godziny jakie wam odpowiadaja ja jestem w miare dyspozycyjna, gorzej z wlascicielami :roll: Dominika napisz jak byloby dla was najwygodniej, mam je zaladowac i przywiezc do was na budowe? no i kiedy?
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Lulka replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
ja też chciałabym się dołączyć :-) mogę prosić o adres? -
witam! jestem i melduje, ze zastrzyki byly jakos niedawno nawet, wiec powinny 6 miesiecy zabezpieczac. Nie byłam jeszcze u psiaków, ale dzwonilam sie wywiedziec, no i podobno ok, ale sprawdze to osobiscie w poniedzialek. Tak sobie mysle czy nie zrobic tych sterylek i nie zostawic ich na 3, 4 dni w szpitalu, mam namiar na sterylki po 200 (byly po 150 ale podrozały)
-
[quote name='GreenEvil']Przpominam, ze sunie maja na koncie Alarmowego 115 zl, W momencie kiedy pieniadze beda potrzebne, poprosze o numer konta PW, wraz z linkiem do watku. Pozdrawiam GreenEvil[/quote] dziękuję bardzo :p
-
Prześliczna Gabi (z Łodzi) niestety odeszła.. (*)
Lulka replied to bonika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
popieram i trzymam kciuki -
Chojrak,wyrwany z objęć morbitalu ...ma swoj dom!!!!Udalo mu sie!
Lulka replied to Abi's topic in Już w nowym domu
ale super :loveu: -
[quote name='enia']oj czy ja dobrze widzę ????? matczyna mordka idzie do domciu???????:lol:[/quote] jakie to piękne - matczyna mordka :loveu: nio wszystko na to wskazuje :multi:
-
tu jest ten wątek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1836811#post1836811"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1836811#post1836811[/URL] Beti Ty tez znasz sunki, moze nas zareklamujesz?
-
no tak, ale w sumie po co i tak nie dostanie karmy specjalistycznej ani lekow wiec mija sie z celem. moze ma jakiegos pasozyta?
-
moze to pozostalosc po borelizie czy babeszjozie, sama nie wiem, on nie chce przybrac na wadze. namawiam na badanie krwi
-
kurde, nie wierze, naprawde???