Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. wysłałam niedawno, wczesniej nie mialam netu, pewnie jeszcze idzie
  2. no nie cały dzień sunka sama, nikt nie pamieta, niedobrze :shake:
  3. Kochani zbliza sie czas sterylek, a my cos cieniutko stoimy :roll: przydalaoby sie uzbierac chocby na jedna sterylke, plissss choc jakies drobniaki mamy 155 w ANF i 10 za ksiazke na bazarku Wlasnie przy okazji -moze nie kazdy wie - mamy bazarek, mozna sprzedawac rozne drobiazgilb niedrobiazgi i kase przeznaczac na psiaki ;)
  4. Tekst już mam, teraz potrzebuje jakiegos zdolnego dogomaniaka, ktory moglby sklecic ładny plakat, kto chetny? bo Legion nie odpowiada :placz:
  5. to jest wlasnie dziwne, ze siersc ma niesamowicie lsniaca, a chuda jest przeokropnie :shake:
  6. w sobote siedze w schronie i niedziela raczej tez odpada, choc jest mała nadzieja ;) daj znać w jaki dzien w ogole jedziesz
  7. taaaa, zadbany jak ta lala :mad:
  8. i co tu począć??? Kto ma wolny tymczas???
  9. dzieki pixie :loveu: poszukam, tylko musze miec najpierw co rozklejać :evil_lol: napisalam juz do Legiona, czekam na odzew. A w miedzyczasie musze wymyslic jakis tekscik :eviltong:
  10. kto potrafi zrobic plakat??? plissss:modla:
  11. To szybko zanikły te slady niedozywienia, super :multi: jesli chodzi o odwiedzinki to sama nie wiem, brak czasu, nie wiem gdzie rece wsadzic :razz: ostatnio dosc czesto jezdze do schronu i coraz to wiecej psiakow na juz do adopcji jest. No a na dodatek ostatnio zgarnelysmy z Chrupkiem sunie z ulicy :placz: poprostu czad. Ale bardzo bym chciala :p moze w przyszlym tygodniu sie uda.
  12. Beka - wielkie dzieki :loveu: Dałam Nele do papierowej oferty, bedzie w piatek, kto ma numer do GW? Moze mozna jeszcze dac na piatek??? zawsze wysylalam smsem ale oczywiscie nie mam zadnej piatkowej gazety z zoltymi stronami. :mad: Kto umie robić plakaty?????? Bardzo prosimy ;) Moze jakis fajny tekscik? Kto jest chetny do rozklejania? (Ja biorę Zoliborz, Chrupek pewnie Wolę) kto chec jeszcze pomoc???? ehh same prosby :oops: ale co tu zrobic jak czlowiek niekumaty w kompie :cool3:
  13. a kto tu sie leni i nic nie pisze??? :mad: Jak tam Vikusia? wiem, wiem, pewnie super, bo jak inaczej ale i tak sie pytam :evil_lol:
  14. Bardzo dziekujemy :lol: mam nadzieje, ze domek jest juz tuz tuz
  15. ta sunia czeka w schronisku w Jozefowie nie jest dobrze :shake: roznosi ją energia, nuda, samotnosc, rozpacz albo siedzi na budzie i sie trzesie i warczy albo roznosi boks szanse na adopcje ma marniusienkie :-( jak sie podchodzi do boksu to warczy, ale to ze strachu, musial ktos ja skrzywdzic. Babka ze schroniska do niej wchodzi i pies sie cieszy, wiec mozna zdobyc jej zaufanie. Ale kto bedzie odwiedzal psa w schronie przed adopcja :placz: nie wiem jak mozna jej pomoc :shake: ale musialam zalozyc ten watek, bo zal patrzec na tą bide. A zima...ehh szkoda słow.... mam jednak odrobinke nadziei w sercu, ze jakis astkomaniak sie znajdzie i ja uratuje. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC09781.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC09782.jpg[/IMG] a oto co zrobila ze swoja buda :crazyeye: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC09780.jpg[/IMG] obiecalam jej duza pilke i kosc, zeby sie tak nie nudzila, ale nie wiem czy pomoze
  16. a oto fotki z podrozy i domku tymczasowego :lol: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC09789.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC09792.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC09794.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC09795.jpg[/IMG] jestem taka piekna, kto mnie pokocha???
  17. oj widze Chrupciu, ze sie troszku zdublowalysmy :evil_lol: ale to nic, poprostu bardziej prosimy ;)
  18. dzieki Neris wielkie, Nela ma tymczas na dzien dzisiejszy. Ale dobrze wiedziec, ze jestes:) własnie mialam pisac, sunia została dzis zawieziona do domku tymczasowego :lol: Baaaardzo prosimy o pomoc finansową, choćby drobną (wpłaty na AFN z dopiskiem NELA - jesli dziewczyny z funduszu nie maja nic naprzeciwko) na opłatę pobytu suni. Tak jak Chrupek pisała wcześniej płacimy 10 zł za dobę. Jedzenie jak narazie mamy. Ale bardzo prosimy o pomoc w utrzymaniu suni. Chrupek ma juz psa czy nawet dwa na utrzymaniu i jeszcze dług po Zosi w hotelu :-(
  19. hej, dostałam własnie list z allegro, postarajcie sie odpowiedziec jak najszybciej :lol: "witaj; poprosze o wiecej zdjec (jesli jest mozliwosc to troszke lepszej jakosci) suni z w/w aukcji napisz prosze kilka zdan wiecej nt. jej charakteru, czy wg was sunia mieszkala kiedys w mieszkaniu i mozna ja zabrac do blokow? dziekuje i czekam na odpowiedz pozdrawiam piotr dobosz " [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  20. dzieki pixie, bedziemy cos kombinowac, tylko najgorzej jest pozniej z kasa. a stronka o ogarach, tzn adopcjach juz nie dziala :shake:
  21. [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=120844113"][B][COLOR=#0000ff]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=120844113[/COLOR][/B][/URL] dzieki, zaraz poszukam ogarków:)
×
×
  • Create New...