-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dzieki wielkie :lol: trzeba ratowac szkraba -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Ja wrzuciłam Nelke na eurocity i 4łapy i do oferty, ktora ukaze sie w piatek, a i dam jeszcze do GW (choc po OZZIM [*] to się boję :-( ) -
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
piękności moje maleńkie się przepycha na górę, ale sił maaaało :shake: -
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
umaszczenie hienkowe :evil_lol: -
super, dzieki daj link ;)
-
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
wetka powiedziala, ze szczeniaki miala, ale już jakiś czas temu, co najmniej 4 miesiące, bo cycuszki powciagane, tylko sutki zostały duże jest mlodziutka jutro beda fotki i ja obmierze:) -
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
w Józefowie koło Legionowa. Tam szczeniaczki raczej są grubiutkie, a ta bida jest takim szkielecikiem :shake: to choróbsko tak jej dało w kośc, tak jak Fibi -
[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=122666814"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=122666814[/URL]
-
Bardzo prosimy, jesli ktos ma chwilke i moze gdzies psine powrzucac to super i wielkie dzieki. Bardzo tez prosze o wpisywanie gdzie jest juz ogloszona, zeby sie nie dublowac. :cool3: Ja zaraz dam allegro.
-
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tweety']o matko i córko, a cóż to za biedulka?! nie ma jakiegoś wolnego tymczasu? wyglada tak, że zaraz po niej będziemy płakać :shake:[/quote] oj wygląda, a raczej ona nie wygląda :shake: Sunia szuka maleńkiego tymczasu albo domku. -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Sunia jest o wiele mniejsza od dobermana, spokojnie mu sie po brzuchem zmiesci :evil_lol: sutki jej nie wiszą, są poprostu takie większe :cool3: a wiek...hm.. jak bym powiedziała ze młódka z niej, ale dopytam o więcej:) -
ona ma taki szlachetny pysio
-
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
nie wiem na pewno, ale z 2 miesiące to pewnie maxymalnie -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Nelka pozdrawia ciocie, jest jej super, ale oczywiscie nadal marzy o tym jedynym domku. Troche na początku broiła, 2 razy siku, hmmm dzis jeszcze wpadka z czyms wiekszym :mad: przyjade w srode to sie rozprawimy, ale mam nadzieje, ze sie nauczy do czego słuzy spacer :cool3: Bawi sie juz troche z psami :p a to bardzo bardzo duzy plus! Była dzis u weta, musiała dostac zastrzyk antykoncepcyjny, bo obawialismy sie, ze moze dostac cieczke, a na sterylke ona za chuda :shake: -
[SIZE=2]Ta młoda sunia w swoim krótkim życiu przeszla piekło. :shake: [/SIZE] [SIZE=2]Trafila do schroniska 3 miesiace temu, niestety caly czas siedziala w budzie, umierala ze strachu, bala sie dosłownie wszystkiego miski , czlowieka, innego psa .[/SIZE] [SIZE=2]Sikala pod siebie gdy ktos za dlugo na nia patrzyl. Nie mamy zludzen, sunia byla katowana.[/SIZE] [SIZE=2]Została adoptowana, ale ludzie nie radzili sobie z nią i z jej ogromnym strachem przed wszystkim. Bała się chodzić po schodach, sikała w domu.[/SIZE] [SIZE=2]Trafiła z powrotem do schroniska.[/SIZE] [SIZE=2]Aktualnie zostala przeniesiona do biura , jest wsrod ludzi i innych psów, jest coraz lepiej sunia daje sie poglaskac, przekonala sie ze ręka to nie znaczy tylko ból.[/SIZE] [SIZE=2]Zalezy nam zeby sunieczka bardzo szybko znalazla dom pełen spokoju i miłosci, najlepiej z małym ogrodkiem, zeby mogła swobodnie sobie wychodzić, napewno bez dzieci , gdyz ona potrzebuje duzo spokoju , musi minac jeszcze kilka miesiecy, zeby zapomniala o bolu i cierpieniu którego doznała.[/SIZE] [SIZE=2]Sunia jest młoda, ma około 3 lat. Przed adopcją zostanie wysterylizowana, jezeli jeszcze nie jest.[/SIZE] [SIZE=2]Nie jest agresywna.[/SIZE] [SIZE=2][IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC09866.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=2][IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC09867.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=2][IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC09868.jpg[/IMG][/SIZE]
-
Przedstawiam Wam następną bidę wypatrzoną przeze mnie w schronisku w Józefowie. Jest to sunia, przerazliwie chuda (zdjęcia tego nie oddaja). Sunia była chora, nie wiem na co, nie wiedzą dokładnie, dostawała antybiotyk. Jest bardzo słaba, ale i tak została juz wypuszczona do innych. Zaczęła sama jeść. Nie jest już tak osowiała, bawi sie w miarę mozliwosci. Odroznia sie jednak od reszty szczeniaków znacznie, jest drobniutka i chuuuudziutka :shake:, nie ma kilku ząbków, to pewnie po chorobie. Moze jest ktoś chętny na kruszynkę? Moze ma ktoś wolny tymczas, żeby sunie odkarmić i żeby nie była narazona na nastepne choróbska, bo ona jest jeszcze słabiusieńka. [B]HEEEEELP!!! To jest taka bida z nedzą :placz: [/B] tu nie chciała sie pokazać [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/hienka.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/hienka-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/hienka-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/hienka-3.jpg[/IMG]
-
Kudłata mordka zwana Cyganem.zjadl nie-kudłate drzwi
Lulka replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
a oto nasz bohater [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC09912.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC09909.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC09908.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC09907.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC09906.jpg[/IMG] -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Paros jestes wielka, super, dzieki -
Kudłata mordka zwana Cyganem.zjadl nie-kudłate drzwi
Lulka replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Cygan nadal prosi o wsparcie, zbieramy, zbieramy, nie wiemy jak dlugo bedzie musial siedziec w hotelu :razz: a moze ma ktos wolny tymczas, psiak jest mądry, spokojny i kasa by na inna bide była:) -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
oj Nelka, Nelka widze ze wszystkie ciotki zapomnialy o nas albo zabalowaly gdzies, a tu watek trzeba podnosic i o domek prosic komu charciczke??? -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
To jeszcze na dobranoc podnoszę i o domek dla Neli proszę. -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
wysłałam, mam nadzieje, ze dogomaniacy pomogą -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
to ja lece teraz wysylać pw do Warszawiakow z prosba o rozklejenie. Super ze jest Mapa dogo :loveu: -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
ale express dzieki