Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. Agnie - opis suuuuper :loveu: dzieki zaraz wystawiam nowe allegro
  2. ale numerantka, no szok :evil_lol:
  3. Agnie trzeba chyba zapytać ile na szczepienia potrzeba no i jedzenie
  4. jest allegro, wyborcza i oferta moze daj na eoferty, eurocity, [URL]http://ogloszenia.4lapy.info/[/URL] w przyklejonych jest temat o ogloszeniach, tam jest duzo linkow dzieki wielkie za pomoc [B]Jest nastepny owczarek do wziecia, pies 2 letni z rodowodem, normalny, moze isc do domu z dzieckiem, z tym ze tylko do domu z ogrodem, bo zyl cale zycie na dworze i teraz w bloku marnieje w oczach[/B]
  5. Haniu no "nasza" Nela ma raj totalny, az mi łzy lecą z radości. Nela ma boską rodzinę!!! :loveu:
  6. bo nic sie nie dzieje:(
  7. wiesz co ten ktos sie tak martwi, jak martwil sie tym ze psa dusi obroza. A poza tym widzialam juz szczenne suki i nie wygladaly na zaglodzone Zdejmij sobie Haniu to z glowy ;)
  8. tak allegro zmienimy, kolezanka zasugerowala mi zeby nie pisac ze ze schronu tylko ze podrzucona, moze ma ktos talent do pisania???? daje tez go wyborczej i oferty jesli ktos jest chetny to w przyklejonych watkach sa linki do ogloszen, mozna ja powrzucac jeszcze gdzies, pomozcie prosze bo ja czasowo nie wyrabiam :shake: na 4łapy, aaaby eoferty i eurocity warto dac :loveu:
  9. siersc jej blyszczala od poczatku, wlasnie to bylo dziwne, bo blyszczala sie jak psu jajca :evil_lol: zginęla? szczerze watpie, byla totalnie wychudzona, nawet jak zginela to byl zly dom :mad:
  10. dziewczyny jestescie kochane :loveu: , nie wazne ile wplacacie, kazdy grosik sie liczy. Bardzo dziekujemy. Chrupek sobie wyjechał, wiec pisze za nią :evil_lol: Czy pan bedzie mial, gdzie wrocic? mamy taką nadzieję.
  11. ja tez odwiedze bidulke nie ma zadnego odzewu z ogloszen :shake: ludzie nie chca klopotliwych psow :shake: :placz:
  12. [quote name='Radek']Miesiąc w dobrym, spokojnym domu i zmieniłaby się nie do poznania.[/quote] tylko gdzie ten dobry dom????:-(
  13. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/onkasad2.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/onkasad1.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/figa3.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/figa4a.jpg[/IMG]
  15. regularnie to nie ma co liczyc, ja jej moge sypnac jak bede ale raz dwa razy w tygodniu to nie wiem czy to ma sens.
  16. juz powinna byc kolejka domkow po nią :loveu:
  17. hej, jakis czas temu wrzucilam tu sunie z Jozefowa, jest szansa, zeby umiescic ja na 1 stronie, tam gdzie aktualizacje?
  18. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/figa1.jpg[/IMG]
  19. ..........................................
  20. nie no słuchajcie CZAD, CZAD, CZAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie sposób sie nie zakochać :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/figa1a.jpg[/IMG]
  21. Agnie - a zmniejszyłaś te fotki? Bo jak nie to pewnie są tak ciężkie, ze całą pocztę blokują :evil_lol:
  22. jak wplacilas za puzzle 20 zł to juz i tak z górką :cool3:
×
×
  • Create New...