Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Halo, ciocie domek na cito!
  2. Ciepły kącik za gorące małe serduszko.
  3. Jak bardzo ważny jest człowiek w życiu piesia!
  4. Wszystkich istnień żal, ale najbardziej tych najmniejszych i pokrzywdzonych:(
  5. Hopku, tak długo już czekasz...:(
  6. Mam jakieś zapasowe leki, może się przydadzą. Gdzie wysłać?
  7. Nie dość że biedne, odrzucone to jeszcze chore!
  8. Matko! Biedna:( Widać jak sieuczepiła łapkami...:(
  9. Tyle życia jeszcze przed Nim! Musi się udać i domek znaleźć!
  10. Matko kochana! Nie możecie jej odnieść do schronu. To będzie dla Niej KONIEC! Trzymam kciuki że znajdziecie lokum bezpieczne dla tej małej!
  11. Och żeby tak domek dla Oby się znalazł! Żal by rozdzielać takich przyjaciół!
  12. Trzymaj się Kochany Hopku. Mam nadzieję że w końcu Ci się poszczęści!
  13. Na rany Boskie! Cos uwięzło mi w gardle... Pomocy dla staruszka, zostało mu niewiele dni. Czy mają być takie smutne?! Kawałek kącika i miejsca w sercu! Litości....
  14. Nie mogę znaleźć namiarów a skleroza mi doskwiera. Szukam dalej! Gdzie ten chol...... notes?
  15. [quote name='MKD']Pies jets śliczny, naprawde! Gdybym tylko mogła napewno bym go przygarneła bez żadnego ale! Ale .. nie moge, mam już jedno pieska, którego bardzo kocham .. nie wiem jakby to było z dwoma psami w domu. Ale zrobie wszystko co moge dla tego psa!![/quote] Ja też miałam jednego, a uratowana dziewczyna miała byc u mnie tylko tydzień. Mija rok:) Miłoś razy dwa, buziaki też tak i wszystko podwójnie, nawet głaskanko na dwie ręce:) Życie nas zaskakuje...
  16. Boże, patrzysz i nie grzmisz. Jak mogę pomóc? Porozsyłam link zanjomym o dobrych serduszkach.
  17. Czy Ktoś malucha może wystawić na allegro? To dziedziaczek malutki:(
  18. Przecież nie mozna ich tam w tym schronie samych zostawić! Co Oni sobie myślą??? Zawiadomcie jakąś gazetkę i niech mają ich na celowniku! Pieski w Bytomiu tez chcą żyć!
  19. Kochane Ciocie, zobaczcie jaki Piękny i wytęskniony. Czy jakaś miła ciocia wstawi go na allegro ( ja nie mam konta:( ) Prosimy:modla: :modla: :modla:
  20. Te oczy, pysio i wogle Ach. Komu pięknego Hopka??? Nie dajmy mu już dłużej czekać, serce się kroi. Czemu ja mieszkam w bloku i mam tylko dwie ręce?:( I tak czasami chadzam z dwiema smyczami w rękach, a to nie łatwe ( Drops piernikiem by biegł a Foska się toczy ) Wiecie jak to wygląda:diabloti: ?
  21. Malawaszko wstaw go na swoją stronkę, prosimy. Kto może powstawiać gdzie się da???? ( wprawione ciocie poprosimy o pomoc) On taki Żuczko- Foczko podobny. Trzymaj się kochany!!!!
  22. Ależ nas długo tu nie było! Przekazuję pilnie. Wszystko dobrze. Co prawda w święta Foka miałam zapalenie jelita grubego i cienkiego i Pani doktor przyjeła nas natychmiast i zaraz było lepiej. Z Foki przylepa straszna, tylko całuski i przytulaczki by chciała:) Kiedy wyjeżdzam to Fosia zostaje z moim TZ tem ( albo przyjeżdza moja mama) Kiedy pracuje siedzi grzecznie w domku i czeka. Wie że wrócę!:)
×
×
  • Create New...