Widziałam reportaż i oglądałam go ze zdławionym gardłem:( Była tam mowa iż był bezdomny:( ale bardzo przyjazny. Były deklaracje że są chętni na biedaka, tylko czemu wcześniej nikt go nie zechciał???
Psineczko zdrowiej i niech ten prawdziwy dom Cię odnajdzie. Allegro potrzebne!
Dopiszcie w tytule że są straszne rany do leczenia. Ja też dorzucę jakies grosiki tylko napiszcie gdzie je wysłać. Halo Ciotki kto się dołączy?
Psineczko zdrowiej!
Ludzka głupota i bezmyślność nie zna granic! dziś w TV widziałam pieska którego oblali czymś i podpalili. Uratowała go obca kobieta i wetka. Ile tam bólu...
Mózg się tasuje, gdy taka podłość ludzka:angryy: Jak oni mogli?
Mam nadzieję że kara będzie surowa!
Piesku, nie poddawaj się. Jeszcze sporo dobrego przed Tobą!