Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Staruszku kochany do domku marsz!
  2. Misku, niech Ktoś szybko Cię pokocha! Czy jakieś wprawne Ciocie, mogą pomóc z ogłoszeniami?
  3. Pies na łańcuchu i w oborze. W głowie się nie mieśći!!!!! Choć przytulisko lepsze
  4. Wracaj do zdrowia pieseczku i szybko do swego domku!
  5. Trzymam kciuki, za rychłe znalezienie "kącika" dla malucha.
  6. Widziałam reportaż i oglądałam go ze zdławionym gardłem:( Była tam mowa iż był bezdomny:( ale bardzo przyjazny. Były deklaracje że są chętni na biedaka, tylko czemu wcześniej nikt go nie zechciał??? Psineczko zdrowiej i niech ten prawdziwy dom Cię odnajdzie. Allegro potrzebne!
  7. Piękny Misio:loveu: , biegnij po szczęsliwy domek!
  8. Psineczko, biegnij domku wypatrywać. Oby z dobrym skutkiem. I szybkim!
  9. Zagląda, tylko nie jest w stanie w tej chwili pomóc:-( dzieciaku, maszeruj pokaywać oczęta na pierwszą.
  10. Dopiszcie w tytule że są straszne rany do leczenia. Ja też dorzucę jakies grosiki tylko napiszcie gdzie je wysłać. Halo Ciotki kto się dołączy? Psineczko zdrowiej! Ludzka głupota i bezmyślność nie zna granic! dziś w TV widziałam pieska którego oblali czymś i podpalili. Uratowała go obca kobieta i wetka. Ile tam bólu...
  11. Mózg się tasuje, gdy taka podłość ludzka:angryy: Jak oni mogli? Mam nadzieję że kara będzie surowa! Piesku, nie poddawaj się. Jeszcze sporo dobrego przed Tobą!
  12. Matko jedyna:( Maciopstwo takie biedne:-( Powstrzymam się o pisaniu na temat właścicieli:angryy:
  13. Trzymajcie się Dziewczyny i Wy psiątka też! Tyle smutku w koło:-(
  14. Kochany a co Ty tak daleko? Spacerujemy na pierwszą po domek. Domku przybywaj Maluch czeka:loveu:
  15. No śtaruszeczki kochane, idziemy na spacerek na pierwszą pokazywać pysie by Ciotki widziały.
  16. Mac, jak wspaniale, wspaniale, wspaniale:multi: Samego szczęścia Ci życzę:loveu:
  17. Majeczko zdrowiej szybko i do domku. Chyba trzeba tyt. zmienić bo domek dla dziewczyny potrzebny:loveu:
  18. Fredzio ma dom!:multi: :multi: :multi: Niech będzie już tylko szczęśliwy i niech te rany szybko się goją!
×
×
  • Create New...