Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. [quote name='Wilejkaros']AśkaK, może się uda? Jak On będzie miał diagnozę, to i reszta maluchów ma szansę wyzdrowieć. Edi100, jaką masz instrukcję z fantami? Ja się zbieram od poniedziałku na pocztę, żeby wysłać neverend. Ale może ustaliliście coś innego?[/quote] O Taką: Edi100 a nielepiej byłoby wysłać na PM same fotkki i króciutki opis tych fantów na bazarek?:razz: Bo tak to 2 razy za przesyłke będziecie płacić a lepiej te pieniądze przeznaczyć na Guziczka...:cool3:
  2. To czekamy tylko na decyzje ciotek.
  3. Pewnie cioteczki napiszą. Morisku spacerujemy:)
  4. Och, może więcej dobrych ciotek i wujków Go zobaczy. Teraz juz tak wcześnie zimno, deszcze i taki chłody....:(
  5. No to kciuki zaciśnięte!
  6. Pokazuj się na pierwszej Łysolinko biedniutka:(
  7. Nadajcie mu imię:loveu: I może jakaś dobra dusza allegro zrobi? Cio:cool3:?
  8. Owczarus domku szuka! A ten kudłaty obok? Możesz mu załozyć wątek?
  9. [quote name='Amiczka']Czy Guziczkowi nadal potrzebny jest dom tymczasowy? Jaie warunki musiałby mieć w DT? Jakiej opieki by wymagał? Czy istnieje ryzyko zarażenia innych psów w domu i w druga stronę lub inne niebezp.? Jak długo musiałby być w DT? Wymagałby regularnych wizyt u weta, co wiąże sie ze sporymi kosztami?[/quote] Myślę że neverend odpowie, albo Aga_Mazury Właśnie zbieramy na koszta. Wiadomo jak wygląda leczenie w schronisku:( Ja zdeklarowałam 40zł tygodniowo dla Niego i fanty na bazarek ( w sobotę zrobie wg instrukcji z fantami) On bardzo potzrebuje DT bo jest najsłabszy z miotu. Dzięki Amiczko za zainteresowanie biednym Guziczkiem.
  10. [quote name='Neigh']Myślę, że w każdym miejscu, gdzie podjęto by jej leczenie/diagnozę.[/quote] No i trochę mizanka:cool3:
  11. Przekaż Biedulkowi ode mnie pozytywne fluidy! Chłopaku nie daj się chorobie!
  12. Zobaczcie cioteczki jaki On słodki i samotny:(
  13. On wypatruje i wypatruje tego jedynego swego człowieka:(
  14. Oby Tak dalej. Guziczek czeka!
  15. Bez domku Fifeczka, będzie bez dachu nad głową, bez schronienia, pełnej miseczki...:(
  16. [quote name='rybon36']napisz to w tytule, szybciej się znajdzie, podnoszę, bo pilne[/quote] Rybon, dziękuję że zajrzałaś i za konsultację:)
  17. Piękny:loveu: Domki, bić sie o Chłopaka!
×
×
  • Create New...