Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Bodziu, jaka bidulinka:placz: Najlepszy był by Dom docolowy bo dość juz przeszła zapewne złego:( Ale jakby DT się znalzał, to się Psineczka nie obrazi;)
  2. Tak, to może byc olbrzymek:) Piekny chłopak!!! Pozwoli sobie robić porządeczek z "Fryzurką"?
  3. Niestety nic innego nie przyszło mi do głowy:(:oops:
  4. [quote name='Yona']No ale ILE??? Pytamy już przez 20 postów :mad:[/quote] [B]male psy - 100zl plus karma srednie psy - 150zl plus karma duze psy - 200zl plus karma[/B] [B]Z tego co wyczytałam to koszt karmy 50zł[/B] Ale nie wiem, czy ma jeszcze wolne miejsce:(
  5. GUziczku, ciotka w pracy ale i tak zajrzała do Ciebie!
  6. No gdzie ten domek, GDZIE???????????????????????
  7. A może met, by się zgodziła wziąć Babuline na DT.???:modla::modla::modla::modla::modla: U niej nie jest drogo, a przynajmniej Łysolka nie gniłaby w boksie:placz:
  8. Jejku, Nikt nie chce takiego Chłopaczka?:(
  9. To szukamy! Na kotach, tez narazie nikt się nie wybiera:(
  10. Czyli potencjalny domek czeka? Ale by było cudownie!
  11. Rawka, gdzieś jest Twój człowiek! Napewno!
  12. Jesień juz przylazła, a za chwile zima się ujawni:(
  13. [quote name='Neigh']Bardzo dobre pytanie. Weźcie pod uwagę, że my te psy wyciągamy tylko za to co ze swojej kieszeni........albo za to co ludzie wpłacą......[/quote] Może jednak warto sie nad tym mocniej zastanowić? Nie wiem, może cegiełkowe allegro?:shake: Żal starowinki, zal...
  14. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  15. Podnoszę Tyskie Szkraby koffane! Pedrusiu, Ciebie też:loveu:
  16. Koffam wszystkie sznaucusie,Jego też choć zabrac do domu nie mogę:placz:
  17. Podnoszę, tylko tyle mogę:placz:
  18. Wrocławskie łapeczki też chcą mieć ciepełko w domku:(
  19. Czekamy na wieśći. Starczy mu tej samotności w zimnych ścianach:(
  20. Super! Oby ta akcja cegiełkowa skuteczna była!!! Guziczku, a nóż się uda? MUSI!
  21. Szukają domków, miłości i rączek do głaskania!
×
×
  • Create New...