Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Wierzę, a jak! Tylko smutno tak jakoś:(
  2. Szkoda że nie można zaprosić weta z zewnątrz:( Może by pomógł. A tak:placz:
  3. Nie mogę spać przez Ciebie chłopaku.:placz:
  4. Oj cudnie, że Guziczek ma realną szansę na domek!:multi: Co do bazarków, hm zrobiłam zdjęcia ale nie mogę znaleźć czytnika. Jutro skombinuję:)
  5. Cosik może się szykuje na babę.... Jak będę znała konkrety, dam znać:diabloti:
  6. Tu dziewczyna oderuje DT Płatny we wrocławiu [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] <[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]> [B]tel: [/B]785713915
  7. Ja zaglądam, ale za wiele to nie wymyslę teraz:(
  8. Nic nie wiem. Bardzo mi przykro.Z nadzieją wychodzę na spacer z psami czy Nakarmić kotki ale nic, kompletnie nic. Do strej w nocy raczej trudno wejsć. Tam jest ciemno jak ... Krzaki, poplątane druty i biegające psiaki. Nic nie widać.Nie ma szans:(
  9. Czy suńka ma już jakies lokum? coś ucichło:roll:
  10. A nie jest jej zimno po zmianie"fryzury"? Ziąb taki brrrrr
  11. Wrocławskie sierotki też chcą grzać kosteczki w domku:(
  12. [quote name='Ania_w']u mnie niestety na razie dodatkowy lokator tez nie wchodzi w gre:( Wanda a jakby faktycznie mu tam bude postawic? Na czas szukania domu, noce juz takie zimnec:-([/quote] Jak by się znalazła buda to już coś! Obok jego legowiska, wyłożona słomą. Chociaż na chwilkę:roll:
  13. [quote name='Aga_Mazury']Guziczek jedzie do domku w Niemczech :)[/quote] Domek, sprawdzony na wskroś???:diabloti: Będzie kontakt? A jego rodzeństwo tez może ma szansę?:roll:
  14. Rany:( Czy ktoś z okolic może pomoc??? Nie pociągnie sam w taki ziąb, chociaz buda:(
  15. Kubusiu Niech Ci sie uda:loveu: Trzymam Kciuki by się Kubuniu Pańci spodobał!
  16. [quote name='BIANKA1']Fifka prawdopodobnie będzie musiała jeszcze być leczona na klinice i przez kolejne 10 dni mieć kuratorstwo . Jak nic się nie ry.............. to mamy 10 dni na szukanie czegokolwiek :lol:[/quote] Czyli mamy 10 dni więcej. Uff, to już coś!
  17. Biedna łysa Staruszka. Czy Ona ma jakies szanse:( Może allegro? ktoś zobaczy i pokocha?
  18. Żadnego zaintesowania chłopak nie ma:placz:
  19. Jest Psiulek????
  20. Człowieku, pokochaj i zadzwoń wreszcie! No i zabieraj do domku chłopaka!
×
×
  • Create New...