[quote name='Ulka18']Ewatr,
tej suczynki juz nie ma w schronisku, jest w Niepolomicach, prosze wytnij ich zdjecia z aukcji
[url]http://img232.imageshack.us/img232/3607/dscn4079rc0.jpg[/url]
[url]http://img57.imageshack.us/img57/7348/dscn4090dr1.jpg[/url]
[url]http://img57.imageshack.us/img57/5751/dscn4091ya8.jpg[/url]
Oraz bialych szczeniakow tez nie widzialam. Sa tylko te czarne maluszki ok. 8, brazowy podrostek oraz te nowe 10 maluchow.[/quote]
Zimno im zapewne bardzo:placz: