Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Mam nadzieję że się P.Kierownik ucieszy. Psiaki napewno!
  2. Każda forma jest dobra:) Dziękujemy w imieniu Biedulka!
  3. A nie można zaprosić jakiegoś dobrego weta do schronu? Taka, hm... wizyta domowa:roll:?
  4. [quote name='Wilejkaros']Ja też mam pozbierane rzeczy i od wtorku próbuję dojść na pocztę, ale moze faktycznie sensowniej najpierw zdjęcia wysyłać, a potem bezpośrednio do "zwycięzcy" słać?[/quote] Chyba tak:) Ja jutro porobię foty i opisy.Mam nadzieję ze nic nie pokręce:oops:
  5. Ustalajcie ustalajcie! Guziczek tak bardzo potrzebuje pomocy i jego rodzeństwo pewnie też, choć silniejsze:( AśkaK, jak już bedziesz wiedziała że mały jedzie do Ciebie, to napisz mi na pw swój( mam dla niego to i owo:) ) adres i nr konta. Moze w poniedziałek się uda. Oby!
  6. Bardzo bym chciała przeczytać że ma Domek!:shake:
  7. Biedny bardzo, bardzo! Znajdzie swego człowieka, zobaczycie!
  8. Biedulka:( Może allegro cegiełkowe, bazarek,skarpeta??????? Ratunku dla Łysolinki:placz:
  9. Uroczy Kubuś pilnie szuka schronienia!
  10. Nie spadaj dziewczynko, bo ty domku nie masz:(
  11. Nawet nie wiemy co jej jest:(:shake: Może uda sie ją zdiagnozować?
  12. [quote name='ewatr']u nas w Rzeszowie tez mamy takiego wielkiego pluszaka :-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=91231[/URL] hopaj Bajerku ! duzo ludzi go oglada ma juz prawie 400 wejsc w 2 dni i nawet 1 obserwatora :kciuki: [URL="http://www.allegro.pl/item257126870_bajer_sznaucer_olbrzym_z_oskalpowana_glowa_.html"][IMG]http://photos03.allegro.pl/photos/128x96/257/12/68/257126870[/IMG][/URL][URL="http://www.allegro.pl/item257126870_bajer_sznaucer_olbrzym_z_oskalpowana_glowa_.html"][COLOR=#800080]Bajer - sznaucer olbrzym z oskalpowaną głową :([/COLOR][/URL][/quote] No to kciuki!!!!!!
  13. No aż serce rosnie jak się czyta takie newsy!!!!:multi:
  14. Jest absolutnie Wspaniały i musi mieć wspaniały DOM!
  15. Też bym Go chętnie zobaczyła:)
  16. Jest piękny:loveu: Korek do domu marsz!
  17. Oby było ok! Może zrzucimy się na wizyte u weta i badania czy lekarstwa? Nie takie paskudztwa jak te jego rany były leczone i sie udało a nie dość że On samotny w schronie to jeszcze chory. Nie pozwólmy by jego szansa na Życie równała się zeru. :placz:
×
×
  • Create New...