Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Moja Foka (Żmigrodzka), także ma liczne guzy na jelitach, pęcherzu. Powiększoną wątrobę.Jednym słowem suniak-wrak:( Miała żyć max miesiać... W styczniu 2008 będzie 2 lata. Foka ma dietę, je eukanubę dla jelitowców i codziennie ranigast. Co prawda jesteśmy u wetki bardzo często, są bywają stany zapalne ale do opanowania. Foka odwzajemnia troskę, miłością nad życie:loveu:
  2. Trudno pojąć:( Piesek bez wad i bez domu:shake:
  3. Ciotki koffane, proszę zerknijcie czy tam nie ma Żuczka? Ja wiem on zwiał na śląsku:shake:Ale wszystko jest możliwe:roll: To foteczka po lewej w moim podpisie:(
  4. No, z tego musi się coś wykluć:cool3: Najlepszy domek oczywiście!:loveu:
  5. Śliczna i jaka zainteresowana:) A ludzi, co ją oddali po roku do kamieniołomów....:mad:
  6. Podnoszę Białaska!
  7. Łysolko, idziemy na wirtualny spacerek:(
  8. Pedrusiu, wirtualny spacerek:( Niestety tylko:shake:
  9. [quote name='Murka']A teraz ciiiiiichutko.... Bo się własnie pokazał obserwator na Czarusiowej aukcji :multi: Przynajmniej ktoś się nim zainteresował... :razz: Jest nadzieja...[/quote] To trzymam, by nie zgasła!!!:)
  10. Jest Piękny!:loveu: Napiszcie do weszki i malawaszki by na sznaucerowej stronie Go umiesciły
  11. Matuchno jedyna:placz: Chyba najlepiej hotelik, jakiś zaprzyjaźniony?:roll: Tam leczenie i szukanie domu:(
  12. Pedrusiu, chyba musisz poczekać jeszcze trochę:(
  13. Wątek mu potrzebny bez wątpienia! Misiu, trzymaj sie!
  14. [quote name='xxxx52']ojej jak cichutko na watku ,juz sie nikt Guziczkiem nie interesuje:-([/quote] Interesuje! Tylko ile można prosić o wieśći?:(:shake:
  15. Na dobranoc, na pierwszą marsz!
  16. Chorutki na pierwszą. Takie biedne jesteście:placz: Bezdomnośc i choroba:shake:
  17. [ A co tego Misia to on prawie w ogóle nie potrafi chodzić, jest już bardzo stary, nie słyszy, widzi też chyba ledwo, ledwo :-( Boje się o niego, bo jemu jest napewno potwornie ciężko...[/quote] Pewnie w domku by odżył, nabrał chęci do życia, ale jak to zrobić by mu Go znaleźć?:shake:
  18. Alf, za długo bez domu jesteś! Taki gabaryt do przytulania a brak chętnych?:shake:
  19. Matko, dopiero zajrzałam:oops: Chorusieńkie te psinki i chude okropnie:( Ten rudy piesek, jest chyba najbardziej chory i biedniutki:placz: DT na cito, inaczej blado to widzę. Niestety w tym nie mogę pomóc:placz:
  20. Szczęście Pedrusiowi bardzo potrzebne:shake:
×
×
  • Create New...