Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Łysolinko kochana, wierzę że ktoś Cię wypatrzy i pokocha! Trzymaj się biedulko:(
  2. [quote name='Diana S']piekny pies...[/quote] Tak, cudny i aż dziw że bez domku!:(
  3. [quote name='Pianka']Mysia nie moze, tylko NAPEWNO mu damy szanse. Usia tez sobie nie radziła, a znalazła dom. Nie usypiac mi tu tego Misia:mad: Załóz mu watek, zrobie allegro i inne ogłoszenia. Szybko:mad: Miech dadzą mu szansę, proszę:( Nie usypiać Misia:placz:
  4. [quote name='grazyna9915']EDI obiecuję, że odwiedzę PEDRA. BIEDAK cały czas w schronisku![/quote] Tak mi w głowie siedzi:( Nikt Go nie chce pokochać i dać mu schronienia:shake:
  5. Byłoby cudownie, gdyby miał taką szansę!:)
  6. Piękny i dostojny Platon, szuka odpowiednigo domku:cool3:!
  7. No nie, ponad dobę nikt nie zgląda? Nieładnie:cool3: Zajrzyjcie do Pedrusia, jak będziecie w schronie,proszę:oops:
  8. Oj cicho tu i pusto a Morisek domku wypatruje!
  9. [quote name='demi']Wstępny termin wyznaczony na interwencję to 12.11. lub 13.11. Weźmie w niej udział pani Dorota Dąbrowska, pani Karina Schwerzler, pan Szczepan Kawski i Pani Śmigielski Nie wiedziałam że Pan szczepan nadal w TOZ. Niedawno się spotkaliśmy w Lecznicy w Rawiczu. Pan Doktor był w pracy:)
  10. Bardzo mi leżał los Guziczka i jego rodzeństwa :( Chciałabym tylko wiedzieć czy jest bezpieczny i szczęśliwy. To naprawdę tak wiele?:(
  11. [quote name='czarna01'][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=263314076"][COLOR=black]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=263314076[/COLOR][/URL] Nowe allegro, oby tym razem szczęśliwe...[/quote] Dzięki serdeczne! Może sie uda tym razem:)
  12. Podnoszę Niuńka. Do sopotu mam bardzo daleko:( Zapraszamy Sopot ( i nie tylko) do odwiedzin:)
  13. Tyskie Pieski spacerują! A jak Pedruś? Na jego wątku taka cisza:(
  14. Opolskie bidulki idą na spacerek na pierwszą:)
  15. Ktoś musi ją wypatrzeć! I pokochać ma się rozumieć!
  16. Czemu ten Misiu taki smutasek? I ta kudłata sunieczka-szczeniak?:(
  17. I jeszce jeden wirtualny:( Kiedy będzie ciebie wyprowadzał Twój pancio?:shake:
  18. Ja też się przyłączam do prośby o allegro
  19. Gdzie ten domek dla Cudeńka?:(
  20. Rany! On jeszcze bez domu? Ależ slepaki te ludziska:(
  21. Och jakbym już chciała wiedzieć i widzieć
  22. Pedrusiu, zabiram Cię na spacerek wirtualny:(
×
×
  • Create New...