Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Może akcja cegiełkowa na allegro na leczenie tego Biedaczka?:oops:
  2. Jeśli w Piątek wypali, to super, ale uważam że trzeba mieć alternatywę jeśli się nie uda:( albiemu, podlicz zadeklarowane wpłaty ( zadeklarowałam 80zł miesięcznie i podtrzymuję, wpłacę najpóźniej we czwartek).
  3. Smutasku:placz:, spacerek na górę
  4. No i gdzie domek dla Moriska?:placz:
  5. DT płatny na cito potrzebny! Rozumiem, ze możemy wpłacać już? Myślałam że na konto albiemu, zeby szybciej Go wyciagnąć
  6. Podpisuję się pod tym, bardzo mocno!!!!!!!!!!!!!
  7. [quote name='albiemu']MAM PROŚBĘ I PYTANIE, W RAZIE DT DLA MARO KTO Z WAS JEST W STANIE ZAOFEROWAĆ WPŁATY STAŁE ?? WĄTEK PĘDZI I MUSIMY TO USTALIĆ, ZEBRAĆ DO KUPY ABY BYŁO WSZYSTKO JAK NAJCZYTELNIEJSZE DLA NAS WSZYSTKICH. PROSZĘ W JEGO IMIENIU, SAM PODZIĘKUJE WIERZE ZE ZDJĘĆ Z NOWEGO DOMU - BARDZO MOCNO W TO WIERZĘ! Ja mogę niewiele 80zł miesięcznie. Tylko proszę o pw z przypomnieniem deklaracji!
  8. Zimny schroniskowy bosk, dla nikogo!:placz: Te jego oczy.....:placz:
  9. Jak wypadło prześwietlenie?:cool3:
  10. Białasku, jesteś śliczny. Na pewno Ktoś dobty Cię wypatrzy! Mam nadzieję:oops:
  11. albiemu, napisz pw do met. Może się zgodzi dac mu płatny DT
  12. Było napisane że chudy:( Nie daje rady kosteczek obgryzać, bo czym?:placz:
  13. Najgorsze jest to że każdy jego dzień w schronie to głodówka, bo Biedak nie dość że nie ma oczu to i zębów brak:placz::placz::placz:
  14. Może ta jego tłustośc, to tylko sporo pozlepianej sterczącej sierści a pod spodem same kosteczki? Bieduś:placz:
  15. Ja też dorzucę, tylko przypomnieć mi na PW! Dziś angina ropna mnie dopadła i łeb nie taki jak trzeba-bolący
  16. Czym szybciej znajdzie się DT nawet płatny tym lepiej dla Psiaka. Bidus bez oczu i jeszcze głodujący:placz:
  17. Tak nieśmiało pomyślałam że może met by Go przyjeła na DT płatny? Nie mam innego pomysłu :oops:
  18. Na rany... skad się biorą takie potwory:angryy: Bosz, on potrzebuje miłości ciepła i spokoju:placz:
  19. Pewnie bez allegro i ogłoszeń to On domku nie znajdzie:(
×
×
  • Create New...