[quote name='zerduszko']Edi, z czego sie śmiejesz :cool3:
Ja go trochę na początku poogłaszałam. Ale teraz to nie pamiętam gdzie dokładnie, bo robiłam format i wszystko przepadło.
I jeszcze na tych dziwnych adopcjach mi go cały czas odrzucają. Ale przynajmniej już wiem czemu ;)[/quote]
Nie smieję! Tylko cieszę, że Go poogłaszasz:) To zawsze nadzieja!