Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. :placz: Rany Boskie:( A co z Koniem i resztą zwierząt? Sa jakies działania?
  2. Ja tez! Oby to był ten jeden jedyny i właściwy!!!!!!
  3. [quote name='grazyna9915']Wg. mnie nadaje się jak najbardzie do starszych osób. Zawsze na tymczas biorę takie starsze psiunie i uważem, że są idealne.[/quote] Po Pedrusia oczkach widać że ma w sobie dużo ciepła i wielką nadzieję:(
  4. Starość i chłód a raczej dotkliwe zimno. I ta samotność:placz: Pies staruszek prosi, błaga o chwilę uwagi:( DT, to chyba jedyna szansa dla Niego:placz:
  5. O Matko jedyna:placz:Toż to obraz nędzy i rozpaczy:placz::placz::placz: Zginie ten staruszek w schronie. :placz::placz::placz:HELP!
  6. Staruszek marzy o świętach w domku, gdzie pachnie choinka i jest ciepło...:placz:
  7. Niech się szybko Ktoś zakocha! Mogę jedynie podnieść:shake:
  8. Może zwolniło się komus miejsce w Dt? Te kosteczki, strach i chłód:shake:
  9. Naprawdę jest sliczny i taaaaaaaaaaki biedny!:placz:
  10. Matko, jaki szkielecik:placz: Tymi suchymi chrupkami to on się nie spasie:(:placz: Boję się że mozie się naziębić i ..... DT na cito!
  11. Trudno pojąć. Taki Piękny mądry i nikt Go nie chce:(
  12. Moja wetka twierdzi że czosnek i cebula dla psa to trucizna!
  13. Miły piesek szuka miłej Pani:) No, Pancio też mile widziany!
  14. I dalej domku brak?:shake:
  15. Święta w domkach. Marzenie?:( Oby nie!!!!!!!!!!!!!!
  16. Długo Pedruś czeka.Za długo:( Oby sie doczekał:placz:
  17. [quote name='becia66']Bianeczko, a mogłaś być już dzisiaj w nowym domku...:-([/quote] Nie ma Kto sparwdzić domku? szkoda by było:(
  18. Milutka sunieczka szuka schronienia. W boxie, kiepsko to widzę:(:placz:
  19. [quote name='betinka24']Grysik postanowil sie jeszcze raz wszystkim przypomniec!!! [URL="http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:window.close();"][IMG]http://photos02.allegro.pl/photos/oryginal/268/60/36/268603653[/IMG][/URL][/quote] Bosz, jaki smutek!:placz:
  20. No tak, ale Transport do Poznania był wczoraj rano i nic dalej nie wynalazłam:( Szukam dalej!
×
×
  • Create New...